Selamlar, Sabah saat 6:30 gibi şu fotoğraftaki gibi ilginç ışığı gören oldu mu? Ben İstoç civarında servisteyken gördüm ve fotoğraf çekmek için telefonumu çıkarana kadar toz bulutu gibi kayboldu. Ayrıca Türkiye'nin farklı yerlerinde hemen hemen aynı saatlerde çok sayıda kişi görmüş. Fotoğrafı internette buldum. Sizce nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kısa bir süre önce 75 tl ye sıfır lumia 535 elime geçti. Şirket telefonu olarak kullanmaya başladım. Ana telefonum iPhone 6s. Acayip afalladım:) Mağazasıyla kullanımıyla bence tam bir rezalet. Windows phone kullanıpta memnun olan ve android ya da ios a geçmeyi düşünmeyen var mı acaba? #ios #apple #windowsphone #lumia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Merhabalar. Bir sorum var.

Macte müzik dinlerken sesin apple tvden çıkmasını sağlamak mümkün. Ancak Apple TV sesinin macte çıkmasını sağlamak mümkün değil sanırım. Bunun bir yolu var mıdır? Tv de birşeyler izlerken kablolu kulaklığı mac e bağlayıp sesi kulaklığa almak istiyorum.

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tolga paylaştı.

#İnternet 'in Çocuğu adıyla, Aaron Swartz 'ın hayatını anlatan #Belgesel ücretsiz olarak herkesin izlemesi için yayınlandı. MP4 ve OGG biçimlerinde yayınlanan #Belgesel torrent üzerinden de indirilebiliyor. Kısaca kim bu adam diyenlere bilgi vermek açısından: Aaron Swartz, #İnternet 'te bilgi özgürlüğü ile serbest erişimi savunan ve sansürün kaldırılmasına yönelik eylemleriyle tanınır.

İzlemek için: http://www.openculture.com/2014/06/the-internets-own-boy-free-online.html
Bilgi İçin: https://tr.wikipedia.org/wiki/Aaron_Swartz
Torrent Bağlantısı: https://archive.org/download/TheInternetsOwnBoyTheStoryOfAaronSwartz/TheInternetsOwnBoyTheStoryOfAaronSwartz_archive.torrent

BeğenFavori PaylaşYorum yap

internet bugün çok yavaş ya:) 250 leri görürdük biz:)

BeğenFavori PaylaşYorum yap