1903 güncellemesinden sonra benim gibi wifisini kullanamayan var mı? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Class dosyasında catch içerisindeki exception loguna exception mesajını da eklemem gerekiyor(1. resim). Class dosyasını editleyebileceğim ClassEditor dosyasını bulabildim ancak orada da sadece değişkenlerin içeriği değiştirilebiliyor, kod editlenemiyor.

Uygulamadan edit yaptığımda (2. resim), eklediğim exception mesajını \" exception \" şeklinde ekliyor(3. resim). Bu işi halledebileceğim bildiğiniz başka uygulama/yöntem var mı?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sFtp ile sunucuya bağlanmaya çalışırken ekteki hatayı alıyorum ancak localde sftp test ederken sorun çıkarmıyor, çözümü ne olabilir? (JDK 6)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaya bıraktığım laptopu 12 saat sonra sabah toz içerisinde görünce hava temizleme makinelerinden almaya karar verdim. Fakir'in, Xiaomi'nin bu tarz ürünleri varmış, bu ürünlerden kullanan, farkını hissedenler var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Dinlendirici gözlük kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Ev internetini kablosuz kullanan var mı (Turkcell vınn vb) ? Varsa upload/download hızları ve ping değerleri nedir, havanın açık/kapalı olması bağlantınızı etkiliyor mu?

ADSL hızlarına mahkum birine önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Gio @gio

    Taşınabilirlik dışında hiçbir avantajı yok, kotalar gayet cimrice hazırlanmış, pahalı, ping oldukça yüksek ve 4.5G hız sunuyoruz deseler de 10-15Mb/s hız görürseniz bayram ediyorsunuz. Vodafone’da durum böyle, başka operatörlerden memnun olan da görmedim

  • olasandra @olasandra

    köyde yaşadığım için mecbur 3g modem kullanıyorum.önermem, kota düşük fiyatı yüksek olur.

Kullandığım kredi kartında örneğin ay içerisinde 500 TL'lik harcama yaptıysam kullanılabilir limit 500 TL'den fazla azalıyor. Hesap Özeti borcunu ödediğimde de ödediğimden fazla limit artıyor, neden böyle oluyor bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam,

Resimde örneklediğim gibi bir gruplandırma yapıp başka bir classtan aşağıdaki gibi verileri çekmek istiyorum:

import Data.DataValues;
---
String a = DataValues.Grup1.İçerik1;
String b = DataValues.Grup2.İçerik3;
String c = DataValues.Grup3.İçerik4;

Yani anlatmak istediğim bir Stringler kümemiz olacak burada birkaç tane tanımlı string olacak. Sonrasında örneğin 3 grubumuz olacak bu stringlerden resimdeki şekilde içerikleri içerecek ve sonuç olarak kullanıcı Grup1 içerisinden İçerik 1 ve 2yi çekecek 3 ve 4ü çekemeyecek. Bunu nasıl yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kullanan arkadaşlar cevaplayabilir mi?

Bitdefender mi Kaspersky mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16