Birkaç ay sonra kullandığım turkcell hattımı üstüme alacağım için internetten ücretine bakayım dedim, btknın ücrette üst limiti belirlemiş olmasına rağmen turkcellde 80-120 arası para isteniyormuş bu konunun bir izahı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Konsol almak isteyen birine xbox one x mi önerirsiniz ps 4 pro mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Arkadaşlar Casper G700 ürününe sahibim, konsol almak için satmayı düşünüyorum. Sizce ne kadar eder?

https://www.istanbulbilisim.com/amp/casper-excalibur-g700-6700-b560p-gaming-notebook-fiyati-216384.html

Casper Excalibur G700.6700-B560P Gaming Notebook

Casper Excalibur G700.6700-B560P Gaming Notebook en ucuz fiyat ve taksit kampanyaları avantajı ile satın alabilirsiniz. G700.6700-B560P yorumları ve özellikleri, İŞLEMCİ HIZI: Intel Core i7...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi ki bir kitap aldık, en azından henüz kaybetmemişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple watch sahipleri cihazlarını ne kadar zamanda bir şarj ediyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • lterlemez @lterlemez

  Saatler ortalama 2-2.5 gün gidiyor...

 • Enes İLHAN @enesilhan

  Peki konudan bağımsız olarak gerçekten iyi ki almışım diyor musunuz ? Yani hayatınızı kolaylaştırıyor mu Apple Watch ? Yani ben de bu aralar ciddi olarak almayı düşünüyorum fakat almaya değer bir özellik bulamıyorum şahsen. Fakat milletin kolunda hep görüyorum o yüzden merak ediyorum bu kadar takan kişi aksesuar niyetine ya da gösteriş için mi takıyor yoksa cidden hayatı kolaylaştıran özellikleri varda mı insanlar kullanıyor. Ben de sizlere sorayım dedim çünkü ben de 4.nesli düşünüyorum yorumlarınıza göre. @omerf @picklerick @systemnet

  • lterlemez @lterlemez

   Apple kullanmıyorum ama Galaxy Sport kullanıcısı olarak tecrübemden bahsedeyim. İstatistik tutmak hoşuma gidiyor öncelikle; o yüzden uyku, adım ve kalp ile ilgili istatistiklerimi tutuyorum (telefonun kayıtları daha tutarsız). Onun dışında her bildirime bakmak gibi bir sinir bozucu işi çok kolaylaştırıyor, çünkü bildirim seslerini açık tutmanıza, telefonu cebinizden çıkartmanıza engel oluyor. Bendeki küçük versiyon olduğu için görüşme yaptırıyor ama telefonun açıkta olması lazım (mikrofon var hoparlör yok), onun dışında her şeyi pratikleştiriyor. Yeri geldiğinde ister hazırlardan ister tamamen yazarak mesaj atabiliyorsunuz.
   Bu saatlerin tek eksiği bluetooth'un menzilinin çok kısa olması, wifi'ın ise her yerde aynı şekilde kurulması gerekiyor. En küçük uzaklık değişiminde, (wifi alt yapısı, güvenlik ayarları vb) ayar farklılığında düzenli çalışmıyor.

  • Enes İLHAN @enesilhan

   @lterlemez Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için hocam güzel bilgiler vermişsiniz bunları değerlendireceğim 🙂

  • lterlemez @lterlemez

   @enesilhan; Rica ederim, faydalı olduysam ne mutlu.

  • Pickle Rick @picklerick

   1- egzersiz yapmıyor, 2- sporla uğraşmıyor ve 3- kendinizi monitör eden istatistikleri sevmiyorsanız gereksiz kalan bir ürün. 200 lira civarı bir band alıp bildirimlerden haberdar olabilirsiniz ama bu 3 madde ilginizi çekiyorsa ve iOS telefon kulanıyorsanız benim gibi 1. nesilden beri vazgeçemeyeceğiniz rutininiz hali alacaktır.

  • lterlemez @lterlemez

   @enesilhan; Bir de şarj standının standart olmaması sıkıntı olabiliyor. Yani, saatiniz de var ise telefon da destekliyor ise kesinlikle temassız şarj standı lazım. Özellikle seyahatlerde daha az yer kaplar; gerçi, saat standının kablosu standart ve ayrılabiliyor. Bu yüzden telefonun kablolarını taşımanıza gerek kalmıyor ama, en azından Samsung'un ki çok ergonomik değil dik tuttuğu için. Çevresinin biraz boş kalması gerekiyor. Apple'ın şarj standını görmedim.

  • Ahmet aykök @systemnet

   Ben 2 ve 3 seri kullandım o paranın çok çok azına cihazlar var mesela samsung alabilirsin aynı işi yapiyor bi yerden sonra 2 günde bir şarj etmek insana zulüm geliyor. Sonra sıradanlaşıuır gereksiz diyorsun şuan elimde mi band 4 var her sene yeni model alsam yine çerez parasına geliyor hemde gündemi takip ediyorum 😊

1903 güncellemesinden sonra benim gibi wifisini kullanamayan var mı? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap