Apple watch sahipleri cihazlarını ne kadar zamanda bir şarj ediyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11
 • lterlemez @lterlemez

  Saatler ortalama 2-2.5 gün gidiyor...

 • Enes İLHAN @enesilhan

  Peki konudan bağımsız olarak gerçekten iyi ki almışım diyor musunuz ? Yani hayatınızı kolaylaştırıyor mu Apple Watch ? Yani ben de bu aralar ciddi olarak almayı düşünüyorum fakat almaya değer bir özellik bulamıyorum şahsen. Fakat milletin kolunda hep görüyorum o yüzden merak ediyorum bu kadar takan kişi aksesuar niyetine ya da gösteriş için mi takıyor yoksa cidden hayatı kolaylaştıran özellikleri varda mı insanlar kullanıyor. Ben de sizlere sorayım dedim çünkü ben de 4.nesli düşünüyorum yorumlarınıza göre. @omerf @picklerick @systemnet

  • lterlemez @lterlemez

   Apple kullanmıyorum ama Galaxy Sport kullanıcısı olarak tecrübemden bahsedeyim. İstatistik tutmak hoşuma gidiyor öncelikle; o yüzden uyku, adım ve kalp ile ilgili istatistiklerimi tutuyorum (telefonun kayıtları daha tutarsız). Onun dışında her bildirime bakmak gibi bir sinir bozucu işi çok kolaylaştırıyor, çünkü bildirim seslerini açık tutmanıza, telefonu cebinizden çıkartmanıza engel oluyor. Bendeki küçük versiyon olduğu için görüşme yaptırıyor ama telefonun açıkta olması lazım (mikrofon var hoparlör yok), onun dışında her şeyi pratikleştiriyor. Yeri geldiğinde ister hazırlardan ister tamamen yazarak mesaj atabiliyorsunuz.
   Bu saatlerin tek eksiği bluetooth'un menzilinin çok kısa olması, wifi'ın ise her yerde aynı şekilde kurulması gerekiyor. En küçük uzaklık değişiminde, (wifi alt yapısı, güvenlik ayarları vb) ayar farklılığında düzenli çalışmıyor.

  • Enes İLHAN @enesilhan

   @lterlemez Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için hocam güzel bilgiler vermişsiniz bunları değerlendireceğim 🙂

  • lterlemez @lterlemez

   @enesilhan; Rica ederim, faydalı olduysam ne mutlu.

  • Pickle Rick @picklerick

   1- egzersiz yapmıyor, 2- sporla uğraşmıyor ve 3- kendinizi monitör eden istatistikleri sevmiyorsanız gereksiz kalan bir ürün. 200 lira civarı bir band alıp bildirimlerden haberdar olabilirsiniz ama bu 3 madde ilginizi çekiyorsa ve iOS telefon kulanıyorsanız benim gibi 1. nesilden beri vazgeçemeyeceğiniz rutininiz hali alacaktır.

  • lterlemez @lterlemez

   @enesilhan; Bir de şarj standının standart olmaması sıkıntı olabiliyor. Yani, saatiniz de var ise telefon da destekliyor ise kesinlikle temassız şarj standı lazım. Özellikle seyahatlerde daha az yer kaplar; gerçi, saat standının kablosu standart ve ayrılabiliyor. Bu yüzden telefonun kablolarını taşımanıza gerek kalmıyor ama, en azından Samsung'un ki çok ergonomik değil dik tuttuğu için. Çevresinin biraz boş kalması gerekiyor. Apple'ın şarj standını görmedim.

  • Ahmet aykök @systemnet

   Ben 2 ve 3 seri kullandım o paranın çok çok azına cihazlar var mesela samsung alabilirsin aynı işi yapiyor bi yerden sonra 2 günde bir şarj etmek insana zulüm geliyor. Sonra sıradanlaşıuır gereksiz diyorsun şuan elimde mi band 4 var her sene yeni model alsam yine çerez parasına geliyor hemde gündemi takip ediyorum 😊

Bu airpods 2 denen arkadaşın kablosuz şarjı DESTEKLEMEYEN modelinde ışığı 1de olduğu gibi içinde mi önünde mi bilgisi olan var mı? İncelemelerde hep kablosuz şarjı destekleyen kutu mevcut.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

1903 güncellemesinden sonra benim gibi wifisini kullanamayan var mı? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,

Class dosyasında catch içerisindeki exception loguna exception mesajını da eklemem gerekiyor(1. resim). Class dosyasını editleyebileceğim ClassEditor dosyasını bulabildim ancak orada da sadece değişkenlerin içeriği değiştirilebiliyor, kod editlenemiyor.

Uygulamadan edit yaptığımda (2. resim), eklediğim exception mesajını \" exception \" şeklinde ekliyor(3. resim). Bu işi halledebileceğim bildiğiniz başka uygulama/yöntem var mı?

Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

sFtp ile sunucuya bağlanmaya çalışırken ekteki hatayı alıyorum ancak localde sftp test ederken sorun çıkarmıyor, çözümü ne olabilir? (JDK 6)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaya bıraktığım laptopu 12 saat sonra sabah toz içerisinde görünce hava temizleme makinelerinden almaya karar verdim. Fakir'in, Xiaomi'nin bu tarz ürünleri varmış, bu ürünlerden kullanan, farkını hissedenler var mı aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Dinlendirici gözlük kullanan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Ev internetini kablosuz kullanan var mı (Turkcell vınn vb) ? Varsa upload/download hızları ve ping değerleri nedir, havanın açık/kapalı olması bağlantınızı etkiliyor mu?

ADSL hızlarına mahkum birine önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gio @gio

  Taşınabilirlik dışında hiçbir avantajı yok, kotalar gayet cimrice hazırlanmış, pahalı, ping oldukça yüksek ve 4.5G hız sunuyoruz deseler de 10-15Mb/s hız görürseniz bayram ediyorsunuz. Vodafone’da durum böyle, başka operatörlerden memnun olan da görmedim

 • olasandra @olasandra

  köyde yaşadığım için mecbur 3g modem kullanıyorum.önermem, kota düşük fiyatı yüksek olur.

Kullandığım kredi kartında örneğin ay içerisinde 500 TL'lik harcama yaptıysam kullanılabilir limit 500 TL'den fazla azalıyor. Hesap Özeti borcunu ödediğimde de ödediğimden fazla limit artıyor, neden böyle oluyor bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap