Ayhan YILDIZ paylaştı.

Selamlar,

Videoda her konuya değinildi sanıyordum ama ana başlıkların Sıkça Sorulan Sorular formatında tekrar belirtilmesi gerekiyor sanırım. Başlayalım:

- TeknoSeyir kapanmıyor. Web sitesi kapanmıyor, kanal kapanmıyor.

- Sosyal akışı yakın vade için kapanmıyor, orta ve uzun vadeyi hep birlikte belirleyeceğiz.

- Asıl işimiz olan incelemeler devam edecek.

- Umut bizimle, Uğur ve Tansel bizimle. Onlarla daha fazla ne, nasıl yapabiliriz düşüneceğiz.

- Her ne olursa olsun Haftalık Gündem Değerlendirmesi devam edecek. Şimdilik tek başıma devam edeceğim.

- Haftalık Sohbet, başka bir formata dönüşerek, belki periyodu da değişerek dönecek. Bu, biraz zaman alacak.

- Sosyal akış bölümünün daha anlamlı hale gelmesi için yönetici sayısının artması, kurallar belirlenmesi gibi çalışmalar yapılacak.

Evet, ilk aklıma gelenler böyle. Umarım en temel konulara ışık tutabilmişdir. Merak ettiğiniz diğer detayları yazabilirsiniz.

Bugüne kadar destekleriniz için herkese teşekkürler. Yolculuk daha bitmedi, biraz daha yolumuz var, hep birlikte. 🙂

Saygılarla, LP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 85

#HP Pavilion 15 serisi bir laptop ım var, Pil (TF03XL) bitik durumda, yeni bir bilgisayar alayım dedim, fiyatlar uçmuş, #pili değiştirip belki bir #RAM takviyesi ile 2 sene daha kullanmak istiyorum.
TF03XL original olarak HP de satılmıyor. #AliExpress den almam gerekecek (veya #amazon global), güvenilen veya alıp memnun olmuş biri varsa #tavsiyenizi istiyorum.
#TeknoYardım
Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar herkese 🙂

#facebook da bildirimler gelmiyor; hani bu bildirimleri bana aç dersiniz, yada bir grupta konuya mesaj yazmış cevap alırsınız, veya etiketlendiginiz de bildirim gelir, onlar bir süredir yok ve bulunduğum ulkede Facebook günlük hayatın bir parçası. Özellikle grup mesajları önemli benim için.

Bir ara telefon da tüm bildirimleri (telefon bildirimi) kapatmış ve doğal olarak sadece uygulama yada site üzerinden bildirimleri görebiliyordum, ama bir süredir bildirimler de gösterilmiyor. Diğer bazı bildirimler (doğum günü, sayfa paylaşımı gibi) geliyor, umarım çözümü bilen vardır 🙂

*Facebook destek bölümüne yazdım ama cevap yok.
*Sorunu yaşayan başkalarını buldum ama cozumnyok 🙂

#bildirm #destek #facebook #AllahınıSevenYardımEtsin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus Rog GT-AX11000 router için duvar askısı var mı? yoksa sadece yatay olarak mı kullanılıyor. kullanan ve tecrübesi olan var mı? teşekkürler.

#Asus #ROG #gt-ax11000 #Router #tamir #tavsiye #fikirver #Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#tsanahtarlık

250 de bende, tam rakamları severim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#Adobe #Stock #Soru #TeknoYardım

Merhabalar, yanlışlıkla abone olduğum ve biriken adobe stock üyeliği var, yaklaşık 150 tane materyal indirme hakkı, bunu nasıl paraya çevirebilirim? bir fikri olan var mı? teşekkürler

*Evet yanlışlıkla ve aylarca habersiz çekim yapılmış 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ayhan YILDIZ @ayhanyildiz

  @kurabi Bakınız bir ismi etiketlemeyince kimse cevap vermiyor :))

  • Bulut Fırat @kurabi

   Hem saat sebebiyle hem de sorunun zorluğundan öyle denk geldi bence. Yapmazlar cevapsız bırakmazlar.

   Bu arada doğrudan paraya çevirme yöntemi için birileri adına stok indirmek ya da r10 gibi forumlarda hesap satmaktan başka bir çözüm gelmiyor ancak eğer kullandığınız bir Adobe programı varsa müşteri hizmetleri çok mükemmel, "bu böyle unutulmuş kredisi birikmiş bak hiç kullanmadım" derseniz, geçmiş bilmemkac ayı gelecek bilmemkac aya dönüştürebilirler.

  • Ayhan YILDIZ @ayhanyildiz

   @kurabi Aslında R10 da ilana koydum ama şu an stock siteleri ücretsiz/tanıtım amaçlı üyelikler veriyor bu yüzden kimse ilgi görmedi. Adobe müşteri hizmetleri biraz pazarlık yaptı ama bana pek işe yarar şeyler değil, cayma bedeli istiyor ki 6 aylık bedel zaten 🙁
   Neyse cayma bedelini de ödeyip tek tek indireyim hepsini, teşekkürler cevap için.

@umtk merhabalar Umut, Yurtdışında yaşıyorum ve bazen VPN e ihtiyaç duyuyorum. Ücretlileri biliyorum ama bildiğin Türkiye deki bir VPN i kullanabileceğim adres biliyor musun? teşekkürler...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

@gamsizm Teknoseyir eşantiyonlarının bir koleksiyonu var mı? belki bir programda bunun için çekilebilir :)) #tsanahtarlık #akış #TeknoYardım #anahtarlık #yardım #Teknoseyir

*Teknolojinin ve işinizin önüne geçtiğini düşünüyorsunuz ama sizi takip edenlerin bir noktada aidiyet hissetmeleri ve değer katmaları da bu işin bir parçası, bence geri durmayın bu tarz işlerden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanım ürünlerinin kapsamlı teknik özelliklerini bulabileceğimiz bir websitesi var mı acaba? Mesela ürünün çıkış tarihinden örneğin bir monitör için kaç bağlantı çeşidi olduğuna kadar. Bir vakit önce bir site bulmuştum ama tekrar ulaşamıyorum maalesef, yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..

#Donanım #inceleme #Review

BeğenFavori PaylaşYorum yap