TBMM ne Cisco marka yeni telefonlar alınmış! Cisco nun backdoor ve nsa skandallarını bir ben mi hatırlıyorum? Meclis de bilişime birazcık bulaşmış kimse yokmu? of of yüreğim daralıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#AMD R1700x ve Asus x370 anakart lı sistem toplamayı düşünen kaç kişiyiz acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Mass Effect 2 Feree (Origin) Oyunu indirdim, DLC ler içinde mi acaba! Origin de ayrıca DLC ler yok. Türkçe yamasını yaptım her şey Türkçe olmadı ( yerlerin açıklamaları gibi.) Zaeed The Price of Revenge ve Genesis gibi DLC lerin Türkçe yamasını yüklemelimiyim? Kafam karıştı! Origin de DLC ler içinde diye bir açıklama da yok. Yardım lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyunu indirdim, DLC ler içinde mi acaba! Origin de ayrıca DLC ler yok. Türkçe yamasını yaptım her şey Türkçe olmadı ( yerlerin açıklamaları gibi.) Zaeed The Price of Revenge ve Genesis gibi DLC lerin Türkçe yamasını yüklemelimiyim? Kafam karıştı! Origin de DLC ler içinde diye bir açıklama da yok. Yardım lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

The Witcher 3' ü D&R dan aldım ama Türkçe yama çıkana kadar bekleyecek. Yeterli derecede dil bilmemenin cezası. Firma da haklı, 10000 imza toplayamadık.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hatsune Miku @hatsunemiku

  İmza mı? Oyunu aldım ve imzadan haberim bile yoktu. Firma sadece imzalayanları mı hesaplıyor acaba?

  O değil de kelimeleri bir siteye dizsen Facebook gibi, biz gönüllü bile çeviririz arkadaşım. Ne kadar masrafı olur yahu oyunu çevirmenin? Dandik mobil oyunların bile neredeyse hepsi Türkçe ya. Yemin ediyorum insanı sinir eder bunlar. 1 milyon nüfuslu ülkeye çevir, 80 milyon nüfusluya çevirme.

 • Alperen @alperen

  Biz para vermeyi pek sevmiyoruz, oyun sitelerinde böylesi bir oyuna 60._ lira yı bile çok görenler var.

 • Melburg @melburg

  CD Projekt Türkiye'deki satışlardan memnun olmadı o yüzden türkçe dil yok millet korsan kullanmasaydı böyle olmazdı.

TTnet çuvallıyor,yine git gel oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Firefox'a "DuckDuckGo"Arama motoru geldi.Gizliliğe önem verdiğini iddia ediyor!Getirisi-götürüsü nedir?Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirmi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap