Wikingli Orloff paylaştı.

Biraz ani olacak, ama bir iki saat #Conarium oynayacağım. Hala çok ilerleyebilmiş değilim, o yüzden baştan başlayacağım büyük ihtimalle. Merak eden, ilgisini çeken varsa, 2-3 kişi bile olsa Twitch yayını açabilirim. Benim için de eldeki eksikleri görmek açısından fena olmaz. Amacım bunu sürekli kılmak değil, en azından şu an için. Ama elimde ne var ne yok, altyapı ne durumda, ne yapılabilir bir bakmak istiyorum. 22:30'dan itibaren başlayabilirim. Eğlence garanti edemem, zira hem oyun hem de ben biraz durağanız. Lakin muhabbet edilebilir.

https://www.twitch.tv/feelingtheblanks

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Wikingli Orloff paylaştı.

Video amaçlı ufak bir stüdyo kuracağım. Aliexpress'de stüdyo için çeşit çeşit softbox setleri var. Fiyat aralığı da epey geniş. 100$ seviyesinde kullanıp da memnun kalan arkadaşlar linkler eşliğinde deneyimlerini paylaşabilirler mi acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Wikingli Orloff paylaştı.

Merhabalar, ben de linkte bahsi geçen okul kulübünün üyelerinden biriyim. Okulun en faal topluluklarından biri olmamıza karşın sponsor bulamadığımızdan ötürü sıkıntı içerisindeyiz. Sırf maddi sıkıntılardan dolayı sevgililer günü konserimizi iptal etmek durumunda kaldık. Belki sponsor konusunda yardımcı olabilecek birileri vardır, belki bağış yapan olur, belki de birileri bir akşamını bize ayırıp gösterimizi izlemeye gelir diyerekten buradan sizlere sesleniyorum. İyi akşamlar 🙂 #akış #HaberinizOlsun #TeknoYardım

Seneye kocaman bir aile olarak başlayıp... - İTÜ Müzikal Topluluğu |...

Seneye kocaman bir aile olarak başlayıp planladığımız gösterileri sahneye çıkarmak için gereken her şeyi kendi ellerimizle büyük bir emek ve zaman...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Wikingli Orloff paylaştı.

Bardakları çok yakında kendiniz direkt anlaştığımız bir mağazadan alabileceksiniz. Kadıköy'de olacak. Ayrıca bu gece 5.yaş videosu ve çekim hataları geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 47
Wikingli Orloff paylaştı.

#akış rame talip yok mu hiç arkadaşlar elimde kaldı öyle 🙁 paylaşalım başkaları da görsün lütfen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7
Wikingli Orloff paylaştı.

@can selam ! Ben Enes. Youtube'da Canavar Keşifte kanalında tur bisikleti, katlanır bisiklet, model uçak, keşif/gezi vb. tecrübe edindiğim konularda içerik üretiyorum.11-16 Şubat arası İstanbul'da olacağım. Eğer bu zaman zarfında müsait olacağınız bir gün varsa OtoSeyir için sizinle beraber ''katlanır bisiklet'' konulu bir video çekmek istiyorum. İlginizi çekerse ayrıntıları görüşelim !

https://www.youtube.com/c/canavarkesifte

https://www.youtube.com/playlist?list=PLZYEFZ7L2gyfWvxY4F9pr8D3xuTLlJJi5

Enes ŞENSOY - CanavarKesifte

[[(bicycle²+camping+trekking+seakayak+motorcycle) x discovering x GPS]+test+drone+repair] x (video x youtube) x photograph = Canavar Kesifte !
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7
Wikingli Orloff paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 231
Wikingli Orloff paylaştı.

Dikkat dikkat! Ben ve LP bu aydan itibaren Popular Science'tayız. Bu ay bizim için ilk sayı çıktı. Ocak sayısını 4.5 TL'ye alabilirsiniz. Bu ay ben yazdım ağırlıklı olarak ama LP'nin ağırlıklı olmasını planlıyoruz. Aygıtlar köşesini yapacağız. Dergi olduğu için fazla detay beklemeyin. Ama bir şekilde dergiye dönmüş olduk. Dergide görmek isteyeceğiniz ilginç teknolojik ürünler olursa, #popsci etiketi ile paylaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 77
Wikingli Orloff paylaştı.

#yangın #akış #KonuDışı
Merhaba arkadşlar. 31 aralık akşamı başıma bir felaket geldi. Evimizin çatı katı tamamen yandı. Eşyalarımız dışında bilgisayarlarım, dizüstüm, plotterım, nas, yedekler herşey yokoldu. Katı yaparken güvenlik aklımızın ucundan geçmedi. Zemin parke, tavan ahşap, strafor ve şingıl, çatıysa eternitti. Estetik ve yalıtımlı olması yanında yangına karşı çok zayıfmış. Katın yanması 10dk bile sürmedi. Velhasıl herşey tamamen yokoldu. İşin kötüsü 4 aydır işssizim. Frelance grafik tasarımı yapıyordum ek gelir için. Şu an pc için bütçe atırmam çok zor. Ne kadar etik bilmiyorum ama einde fazla modem, monitör, pc bileşeni olan varsa çok mutlu olacam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 51