İyi akşamlar teknoseyir ahalisi, uzun zamandır yoktum, iş güç vs. derken hiç uğrayamamıştım. Buraları çok özledim, buradakileri. 2012 yılından beri Teknoseyir'i takip ediyorum. İlk sosyale geçildiğinde de buralardaydım. Onlarca insan tanıdığım bu platformdan arkadaşlar edindim. Eskiden turnuvalar yapar eğlenirdik. Neyse uzatmayayım ben biraz duygulandım. Uzun bi aradan sonra geri dönüyorum aranıza. Bi projeyle geliyorum bu sefer. Hypercube Evolution 3D printer yapıyorum. En kısa zamanda aranıza bir rehberle döneceğim. Bu yazıcıyı veya başka bir 3D printer yapacak olan arkadaşlar sorularını iletebilirler. Elimden geldiğince yardımcı olurum. Dosyaları, yaptığım modifikasyonları, türkiye'de bulunacak muadil parçaları paylaşacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19

Merhabalar,yeni HP laptop alacağım HP kampanyasına kayıt olabilmek için eski bir HP laptopun seri numarasına ihtiyacım var. Elinde olan varsa paylaşabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar çıldırmak üzereyim. İphone kullanıyorum dün gece telefonuma bir mesaj geldi. Üyeliğinizi aktifleştirmek için kodunuz budur diye hiç kullanmadığım bir uygulamadan tanımadığım bir isim yazıyordu. Önemsemedim sonra bir mesaj daha geldi üyeliğiniz aktifleştirilmiştir diye. Nasıl telefona erişip bu kodu alabilirler virüs mü var ne var anlamadım. Yardıma ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Yiğit @yigit1

  Mesleğinizle alakalı bir durum. Bence bağlı olduğunuz kurum, yönetici, çalıştığınız şirketlere danışın. Sizin yerinize onlar yapmış olabilirler.
  https://www.hippocrapp.com/

  • Swift @swift

   Elektrik elektronik mühendisiyim. Meslekle alakalı olduğunu sanmıyorum. Dün gece aniden bir onay kodu geldi. Önemsemedim ama o koda birileri ulaşabilir mi ? İphone'da böyle durumlar olmaması gerekiyor. Hayatımda ilk defa gördüğüm bir uygulama ve ismi de ilk defa görüyorum.

  • Yiğit @yigit1

   @swift Eğer kartınızdan para vs bir şey çekilmediyse sorun olacağını düşünmüyorum. Bence kendilerine de bir mail atın yanlış kişiye yolladınız diye, yasa gereği üyeliği iptal edip, numaranızı silerler zaten.

  • Swift @swift

   @deadrow23 Benim kafamı kurcalayan olay telefondaki o mesaja erişildi mi ? İphoneda bunun yapılmaycağını biliyorum ama

  • Yiğit @yigit1

   @swift Sizin telefonunuzdaki koda erişemezler merak etmeyin. İphone da olsa Android de olsa erişemezler. Koda erişmenin çok az yolu var, ya kodu birilerine göstermeniz lazım ya da şirketten birilerinin kodu göstermesi lazım. Kısacası siz o mesajı düzgün sakladığınız sürece kimse sizin telefonunuzdan o mesaja erişemez.

 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Birincisi iPhone'a (ve bu anlamda başka hiç bir ürüne) bu kadar güvenmeyin. Kafayı takan her şeye erişir, örnekleri var. Eğer birilerinin kafayı takıp uğraşacağı birisi değilseniz muhtemelen başka bir şey olmuştur. Mesela Dr. Kadir Acun kendi numarasını verirken yazım hatası yapmış ve sizin numaranıza denk gelmiş olabilir. Onay kodu gelmeyince de email ile gönder diye bir seçenek varsa onu seçmiş ve üyeliği tamamlamıştır. Telefon numarasını düzeltmediyse onay mesajı da yine size gelmiştir. Bu arada uygulama adı tıpla ilgili görünüyor, mesajda geçen kişinin de doktor ünvanı var. Tıp doktoru olduğunu varsayarsak bunlar birbiriyle uyumlu bilgiler.

Mükemmel .

Fazıl Say - Yiğidim Aslanım (Live) / Nazım Oratoryosu

Fazıl Say'ın, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Nazım Oratoryosu" albümünde yer alan "Yiğidim Aslanım (Live)" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Sö...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çinden bi tane android tv box aldım. android Tv launcher yüklemeye çalışıyorum. Sürekli durduruldu hatası veriyor. İçerisinde launcher kötü. Bu şekilde kullanamam ne yapabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13