İyi akşamlar arkadaşlar Sony WH-1000XM3B ve JABRA Elite 85h mı sizce hangisini tercih edilir, fiyat olarak sony biraz üstte Jabra ise media markt'ta 1.650 lira gibi fiyata sahip.

Jabra:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jabra-elite-85h-kulak-%C3%BCst%C3%BC-bluetooth-kulakl%C4%B1k-mavi-1198635.html?&rbtc=gel%7coaf%7c21%7c%7c%7c%7c

Sony:https://www.hepsiburada.com/sony-wh-1000xm3b-gurultu-onleyici-kulak-ustu-kablosuz-kulaklik-siyah-p-HBV00000FL9LH?magaza=Nethouse

JABRA Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mavi

JABRA Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mavi en uygun fiyatlarla MediaMarkt'ta! JABRA Elite 85h Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Mavi fiyatı ve özelliklerini incelemek için hemen tıkla,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın dostlar, Türk Telekom'dan telefon almıştım faturaya ek ama internet servisini değiştirmek istiyorum taahüt bitti sadece telefonun taksitleri var başka bir servis sağlayıcısına geçebilir miyim yoksa taksitlerin bitmesini mi bekleyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler arkadaşlar sizlere bir konu danışacağım Türk Telekom'un paketlerinden ikisinde kaldım 1.paket 16 mbps 200 gb kota akn sonrası hız 5 mbps fiyatı 126 tl
2.paket 8 mbps akn yok fiyat 136 tl
fiyatlarda taahhüt yok. bu arada en önemli bilgiyi sizlere vereyim hız 16 mbps ama ben bulunduğum yerde bırak onu 9'u bile görmedim 8'de çakıldı kaldı sağ olsun mahallemizin tek servis sağlıyıcısı telekom olduğundan pek umurlarında değiliz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Plus Üyelik
Arkadaşlar merhabalar cümleten son zamanlarda gündem olan plus üyelik muhabbetinin suyu çıktığı kanâtindeyim.Zengin/fakir ayrımı yapılıyor o oluyor bu oluyor gibi muhabbetlerin bir an önce bitmesini ve o tarz düşünce de kimsenin bulunmadığını bu olayı fazla kafanıza takmamanızı önerir bol teknolojik günler dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  15 lira vermek beni zengin yapıyorsa en zengin benim.

 • Doğa @doga

  Kemik kitle "oh sonunda destek olabiliyoruz" heyecanını paylaştı. Yıllardır sosyale girmeyen insanlar bir hevesle durum paylaştı masumca. Bir de abonelik sistemine uyuz olan (herkesin böyle bir hakkı var), ama mantığını anlamaya uğraşmadan yargılamaya çalışanlar çıktı. Sonra üstüne abone olan, ama kemik kitlede olmayan, sadece ayrıcalıklı hissetmek isteyenler çıktı. İşte onlar zengin, fakir ayrımı, kendine özel rozet, indirim, içerik, ayrı akış, ayrı forum istemeye devam edecek. O yüzden onların gönderileri ve altında onların görüşlerine karşı çıkanların yorumları 2 ay daha devam eder.

  Not: Bu yorum kimseyi yargılamak amacıyla yazılmamıştır, yazılanlar kişisel gözlemdir.

  • Doğa @doga

   @ermanyurdakann Üsluba da bağlı hocam. Daha 1 ay istek sıralayanlar olur, ortada küstah bir üslup olmadığı sürece tartışıp kendi fikrimizi sunalım öyle yapanlara. Hemen engelleme yolu seçersek akışın değeri düşüyor, sonra akış akmıyor diye şikayetler başlıyor, sonra şikayet edenler keşke forum olsaydı diyor. Halbuki sosyal akış foruma göre daha muhabbet odaklı ve daha pratik bir sistem. Buranın eğlenceli kalması için tartışalım, birbirimizden uzaklaşmayalım. Ama ben plus oldum istediğimi yaptırırım diye ahkam kesen, karşıt görüşe saygısı olmayan birini görürsem ben de basarım engeli. Daha bu sabah gördüm bir tane, amacı trollüktü sanırım, hiç uğraşmadım.

Fifa 19'da diğer ligler için oy toplanıyor aralarında ptt 1.ligde var belki bu sefer olur ümidi ile verelim oyumuzu
http://www.fifplay.com/fifa-19-leagues-vote/

Vote for FIFA 19 Leagues

Vote for your favourite football league to be in FIFA 19 video-game.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi günler herkese,
Son 4 gündür laptopta (HP PG6 2204st) ilk açtığımda bir kaç saniye sonra kapanıyor 2.kez açtığımda da sorun olmadan açılıyordu son 2 gündür ise mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum sürekli mavi ekran kodu "KERNEL DATA INPAGE EROR" pek faydalı bilgiler bulamadım genelde hdd,ram,ekran kartı vs her türlü sorun mavi ekrana sebebiyet veriyormuş ben bir türlü bulamadım sorun, işletim sistemi win 10 bu zamana kadar olan güncellemeleri aldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap