Plus Üyelik
Arkadaşlar merhabalar cümleten son zamanlarda gündem olan plus üyelik muhabbetinin suyu çıktığı kanâtindeyim.Zengin/fakir ayrımı yapılıyor o oluyor bu oluyor gibi muhabbetlerin bir an önce bitmesini ve o tarz düşünce de kimsenin bulunmadığını bu olayı fazla kafanıza takmamanızı önerir bol teknolojik günler dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  15 lira vermek beni zengin yapıyorsa en zengin benim.

 • Doğa @doga

  Kemik kitle "oh sonunda destek olabiliyoruz" heyecanını paylaştı. Yıllardır sosyale girmeyen insanlar bir hevesle durum paylaştı masumca. Bir de abonelik sistemine uyuz olan (herkesin böyle bir hakkı var), ama mantığını anlamaya uğraşmadan yargılamaya çalışanlar çıktı. Sonra üstüne abone olan, ama kemik kitlede olmayan, sadece ayrıcalıklı hissetmek isteyenler çıktı. İşte onlar zengin, fakir ayrımı, kendine özel rozet, indirim, içerik, ayrı akış, ayrı forum istemeye devam edecek. O yüzden onların gönderileri ve altında onların görüşlerine karşı çıkanların yorumları 2 ay daha devam eder.

  Not: Bu yorum kimseyi yargılamak amacıyla yazılmamıştır, yazılanlar kişisel gözlemdir.

  • Doğa @doga

   @ermanyurdakann Üsluba da bağlı hocam. Daha 1 ay istek sıralayanlar olur, ortada küstah bir üslup olmadığı sürece tartışıp kendi fikrimizi sunalım öyle yapanlara. Hemen engelleme yolu seçersek akışın değeri düşüyor, sonra akış akmıyor diye şikayetler başlıyor, sonra şikayet edenler keşke forum olsaydı diyor. Halbuki sosyal akış foruma göre daha muhabbet odaklı ve daha pratik bir sistem. Buranın eğlenceli kalması için tartışalım, birbirimizden uzaklaşmayalım. Ama ben plus oldum istediğimi yaptırırım diye ahkam kesen, karşıt görüşe saygısı olmayan birini görürsem ben de basarım engeli. Daha bu sabah gördüm bir tane, amacı trollüktü sanırım, hiç uğraşmadım.