Arkadaşlar KVK teknik servisle nasıl bir iletişim kurmam gerek ? TLC 10L telefonumu garanti kapsamında verdim. Kulaklık girişi bozuk. Bir hafta bekledikten sonra mesaj attılar kullanıma bağlı bozulmuş garanti dışı diye ayrıca ekran çıtası kırıkmış ekran ve anakart değişecek 5 gün içinde 2700 lira yollayın ayrıca onarım sırasında ek ücretler çıkabilir. Ekran sapasağlam çalışıyor değiştirmeyin diyorum kaliteli standardı gereği bozuk ne varsa değiştirmemiz gerek diyor. Ne yapmalıyım sizce bu büyük saçmalık. Çok mu zor parça değişmeden tamir etmek ? Şimdi mail atıcam çok sinirliyim ne yazacağımı bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 19

Modemin adaptörü bozuldu zaten eskiydi yeni bi tane faturaya taksit almak için turktelekomun sitesine baktım bi tane var marka model yok açıklamada 4-5 marka var bunlardan biri. 240₺ modem için ucuz bir fıyat da değil. Aradım bana stoklarda olan herhangi bir modeli yolladıklarını söylediler kapattım telefonu bugün onlar aradı almayacak mısınız diye sordu vazgeçtiğimi söyledim ısrarla nedenini sordu ne aldığımı bilmiyorum dedim agresif bir tavırla bana hepsinin özellikleri aynı farketmiyor dedi markası böyle saçma sapan sürdü konuşma. Bunlar hakketten bu halkı keriz yerine koyuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ne kan emici vampir bi firma arkadaş faturasızken mobil ödeme ile bişey aldığımda neyse onu ödüyodum. Faturalıya geçtikten sonra iTunestan bi şarkı aldım 90kuruşa şimdi her ay 4.99₺ "mobil ödeme üyelik" ücreti kesiyor 😀 yorum sizin

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış ikinci el bilgisayar parçası fiyatları çok komik ya satanlar aptal ya da insanları aptal yerine koyuyolar. kullanılmış ekran kartını 0 fiyatından daha pahalıya satıyorlar. Bu işin kuralları, piyasası yok mu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış hangi telefonun kamerası bu kadar iyi çekiyo ? 2000 - 3000 liralık telefonların incelemelerine bakıyorum beğenmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Türk firmaları "Support" ve "Feedback" terimlerini keşfetmeli. #akış gerçi tüm firmaları bilemem belki hep bana denk geldi attığım mailin cevaplanmaması, ürünle ilgili merak ettiğim bişey olduğunda resmi sitesinden bir iletişim adresi bile bulamamam. Türkiye hakkında olumsuz bişey yazanı vatan haini ilan ediyorlar umrumda değil ben sadece yaşadığımı söylüyorum bugün indirdiğim bi ücretsiz mobil uygulama bile destek sunuyorsa büyük firmalar ayıp ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei P9 Plus nasıl bişey öyle ya 😀 2500 altı fiyatı olursa almayı düşünüyorum #akış tabi askere gidip gelince eskir mi bilmiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış bu NFC tutmadı mı noldu ? Hâlâ NFCsiz telefonlar çıkıyo. Sorsanız 1 kere kullandın mı ? bi kere deneme için kullandım ama potansiyel görüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Anlayamıyorum iPhone o dandik donanımla stabiliteyi sağlıyor Android üreticiler 3 katı donanım koyuyo yine takılıyo donuyo akıcı bi kullanım sunmuyo. Marketi suçlayanlar kesinlikle yalan appstoreda da çöp uygulama çok fazla üstelik ücretli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

#akış jailbreakli iPhone 4s bozuldu itunes ile yazılım geri yükleme yapamıyorum 14 hatası veriyo. Başına gelen var mı ? emanet telefon 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7