YARDIM
arkadaşlar sıfır aldığım iphone 8 plus telefonumu pil ve ses sorunundan garantiye verdim servis cevap olarak "üzerinde yapilan yetkisiz degisiklikler yüzünden" diyerek ürünü islem yapilmadan geri yollamış neyapabilirim? (Ürün servis yüzü görmedi öncesinde)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Cihat @cihat

    Tüketici mahkemesine başvurun

  • samedl @samedl

    acaba jailbreak kasdetmiş olabilir mi öyle bir şey yapıldı mı?

  • Orcun @orcun

    Apple'a bildir neymiş yetkisiz müdahale ? servis onu diyor mu ? büyük bir ihtimal apple o ürünü normalde sıfırıyla değiştirecekti ama bu aracı servisleri genpa vs apple kafasında değiller. Apple bunlara yetki veriyor ama yalandan yetki sadece hani yapacağınız tek şey apple'a bildirmek olabilir onun harici de thh seçeneğiniz var o kadar. Ha veya istanbula bir tanıdığa ürünü kargolayacaksınız değilseniz istanbulda o gidip apple store'dan garantiye sokacak.

https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-a515-51-539j-intel-core-i5-7200u-4gb-500gb-gt940mx-linux-156-tasinabilir-bilgisayar-nxgp5ey002-p-HBV0000095OA3?magaza=Yenisey arkadaşlar ben bu bilgisayari abime alicam ama boş m2 ssd slotu var bu ssd alirken sata ve nvme cesitleri var hangidinin uyumlu oldugunu nasıl bulurum ya da ikiside uyar mı?

Acer Aspire A515-51-539J Intel Core i5 7200U 4GB 500GB Fiyatı

Acer Aspire A515-51-539J Intel Core i5 7200U 4GB 500GB en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

eskişehir çevresinde oturan arkadaşlar teknoloji ve mühendislik üzerine olacak olan etkinliğimizde yer almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz sosyal medya bölümüne @leventp mesut çevik, timur akkurt'da katılacak.
3 martta esogüde gereçekleşecek.
ön başvuru yapmak isteyenler:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRqlVJJ3qgvKfXtpqG-dWRrDxx-TrggV6IinQifWKMRw431Q/viewform

Summit of Future-Gelecek Zirvesi 2018 Kayıt Formu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ESOES Kulübü olarak Summit of Future ile 3 Mart'ta sizlerleyiz. Bilim,Teknoloji,İnovasyon,Girişimcilik ve Mühendislik kavramlarının buluştuğu zirvede...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eskisehir de oturuyorum bina yeni olduğundan hat yok 4-5 aydır uğraşıyorum bir türlü hat cektiremedim nasıl hallede bilirim fikri olan var mı??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@ardazeytin miui 8 in türkçesi var mı bilgin var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap