Modem ve Router arayüzlerini gösteren ve içerisinde gezebildiğimiz bir site vardı hatırlayan var mı bu siteyi 🙂 Bir yere kaydetmiştim zamanında ama 2 saattir arıyorum bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google chrome ilk çıktığından beri kullanıcısıyım. Firefox, Opera ve Edge kullanma denemelerim oldu fakat hiç birisinden Chrome performansını alamamıştım. Şuanda ise Edge Chromium tabanlı tarayıcısını deniyorum. 2 haftadır kullanıyorum ve çok başarılı buldum.

Telefonda ise reklamlardan ve saçma pop-up yeni sekmede açılan reklamlardan sıkılıp Chrome yerine Ad-guard ve Samsung İnternet tarayıcısını kullanmaya başladım. Şuanda yaptığım 2 seçimde iyi gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

An itibari ile Steam çöktü !

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pardus v17.5 kurdum bakalım memnun kalacakmıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Plus abonelik başladığından beri aboneyim. Plus aboneliğe yakın zamanda bir indirim yapılacak mı ? Gerçekten bu hayat şartlarında aboneliğimi uzatıp uzatmama konusunda çok fazla düşünüyorum. Bir yandan destek olmak isteyip, bir yandan da hayatımızı maalesef bu pahalılığa göre bazı şeylerden kısarak devam ettirmek zorundayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

Bootstrap4 İletişim formu düzenledim fakat bunu mail olarak atmak istediğimde "PHPMailer" ile göndermeye çalışıyorum. Fakat ne yaptıysam sorunun üstesinden gelemedim. Bu konuda biraz bilgi eksiğimin de olduğunu varsayarsak işin içinden çıkmak için yardımlarınıza ihtiyacım var. #boostrap4 #phpmailer #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var bir türlü çözemiyorum. Bootstrap ile oluşturduğum sitede toggle direk telefon modunda açıldığında içinde menü başlıklarını göstermiyor telefonu yatay çevirip tekrar dikey moda aldığımda menü düzgün görüntüleniyor. Bunu çözmek için ne yapmam gerekiyor JS ile ekranı tanıması için siteyi yeniden yüklemeden reflesh yapabileceğim bir kod var mı ? Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. #akış #bootstrap #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap