Pardus v17.5 kurdum bakalım memnun kalacakmıyım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Plus abonelik başladığından beri aboneyim. Plus aboneliğe yakın zamanda bir indirim yapılacak mı ? Gerçekten bu hayat şartlarında aboneliğimi uzatıp uzatmama konusunda çok fazla düşünüyorum. Bir yandan destek olmak isteyip, bir yandan da hayatımızı maalesef bu pahalılığa göre bazı şeylerden kısarak devam ettirmek zorundayız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,

Bootstrap4 İletişim formu düzenledim fakat bunu mail olarak atmak istediğimde "PHPMailer" ile göndermeye çalışıyorum. Fakat ne yaptıysam sorunun üstesinden gelemedim. Bu konuda biraz bilgi eksiğimin de olduğunu varsayarsak işin içinden çıkmak için yardımlarınıza ihtiyacım var. #boostrap4 #phpmailer #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şöyle bir sıkıntım var bir türlü çözemiyorum. Bootstrap ile oluşturduğum sitede toggle direk telefon modunda açıldığında içinde menü başlıklarını göstermiyor telefonu yatay çevirip tekrar dikey moda aldığımda menü düzgün görüntüleniyor. Bunu çözmek için ne yapmam gerekiyor JS ile ekranı tanıması için siteyi yeniden yüklemeden reflesh yapabileceğim bir kod var mı ? Yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. #akış #bootstrap #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir sorunum var ve bir türlü çözemedim. Dreamweaver ile site tasarımı yapmaya çalışıyorum herşey iyi güzel responsive tasarıma kadar yaptım fakat div içerisine background olarak resim eklediğimde çıkan yazıyı resmin altına almak istiyorum ki tablet ve mobil boyutta sorun çıkmasın ve yazı düzgün gözüksün. Fakat ne yaptıysam bunu yapamadım sürekli yazdığım yazı resmin tam üzerinde oluyor.

Kod şu şekilde .css'te

}#business1 {
background-image: url(../images/business1.png);
float: left;
position: relative;
max-width: 100%;
height: auto;
width: 240px;

}

#TeknoYardım #WebTasarım #Dreamweaver

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Arkadaşlar yeni evime Philips 65PUS8602 Android tv satın aldım fakat tv içerisinde mevcut bulunan internet tarayıcı üzerinden gezinmek resmen işkence, sürekli açılan reklamlar ve pop uplar engellemenin bir yolu var mı ? Modem üzerinden ayar yapılıyorsa o da olur.

Smart tv üzerinden DNS ayarlarını adblock DNS'i ile değiştirdim fakat bir çözüm olmadı.
Kullandığım router: TP LINK AC1200 Wireless Dual Band Gigabit Router

#teknoyardım #smarttv

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

@ozgurg Sanırım android için TeknoSeyir uygulaması size ait bununla ilgili size bir mail attım. Bakıp geri dönüş yaparsanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ÖG @ozgurg

  Buradan cevaplayaym, herkes görsün.
  Geri bildirim için teşekkürler. Uygulama şu anda güncellenmiyor ve yayında değil. Birkaç tane irili ufaklı bildiğim sorun var. (Kimisi hata)
  Yeni sürümü üzerinde çalışıyordum ama vakitsizlikten durdurdum. İlk sürümleri yaparken stajdaydım ve vaktim inanılmaz fazlaydı. 🙂
  Tekrar çalışmalara en erken 3 ay sonra başlayabilirim ama onun da kesin olacağı yönünde garanti veremem.

  • KKIVANCC @kkivancc

   Üzüldüm açıkçası ben de bişiler yapsam mı diye düşündüm, fakat çok zaman harcanıyor ve bu lanet sistem yüzünden aileme bile yeri geldiğinde zaman ayıramıyorum. Uygulama yayında değil biliyorum. Daha önceden indirdiğim için hala indirebiliyorum. Resmi bir uygulama tarzı bişi yapılsa çok iyi olacak. İlgin için teşekkür ederim.

Arkadaşlar WordPress alt yapısına pek fazla hakim değilim fakat bir site açtık bunun içerisine sağ tarafa mesela sosyal medyalarımız entegre edip Facebook ve Twitter'da ne paylaşırsak orada da gözükmesini istemekteyiz bu tarz bir kod var mıdır ? Ya da bunu nasıl yapabilirim WordPress ile ilgili bu tarz örnekler alacağım esinleneceğim bir yerler biliyorsanız oralarada bakıp başka şekilde de siteyi düzenleyebilirim. Yardımlarınızı bekliyorum. #TeknoYardım #wordpress

BeğenFavori PaylaşYorum yap