#Turknet
Arkadaşlar Turknet aboneliği olan birisi varsa sisteme kayıtlı telefonunu yazabilir mi
Fiber abonelik başlatıyorum, her iki tarafa da 1 ay ücretsiz internet hediyesi var.
Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#GoodbyOlympus
80 yıllık bir çınar daha devrildi, Olympus görüntüleme (fotoğraf) departmanı Japan Industrial Partners'a satılıyor. JIP esasen kötü durumdaki Japon endüstri firmalarını kurtaran bir oluşum, daha önce Sony'nin laptop departmanı olan VAIO'yu satın almış. Pek çok uluslararası uzman bu kurtarma fonunun devraldığı şirketleri devam ettirmediğinden yola çıkarak Olympus fotoğraf markasının fiilen sonlandığını öne sürüyor. Pek çok kullanıcı bu durumun "perşembenin çarşambadan belli oluşu" şeklinde değerlendiriyor zira OMD EM 1 serisinin son 3 modeli belirgin bir gelişmeden ziyade aynı sensör üzerine konumlanmış iyileştirmeler şeklindeydi ve uzunca bir süre bunun sektörden çekilme işareti olduğu söyleniyordu. Bu trendin Olympus ile sınırlı olmadığı, peşinden başka markalarında gelmekte olduğu iddia ediliyor. Hatta kimisi Olympus ile M 4/3 öldü diyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

#edu.tr
Bazı Üniversitelerimizin "edu.tr" uzantılı web sayafalarına ulaşılamıyor. Bilgisi olan var m?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

#Amazon
Ben de bungün ilk alışverişimi yaptım. Siftahı benden bereketi Allah'tan 🙂 Ülkemizin online alışveriş sistemine yenilik ve düstur getirmesini temenni ediyorum. Özellikle teslimat meselesi ciddi bir sorun. Elektronik ürünlerde pek çok online mağazanın küsüratına kadar fiyat sabitlediklerini görüyoruz. Umarım rekabet biz tüketicilere bir nebze avantaj sağlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

#TeknoSeyirPlus. En son Gigapedia için içerik geliştirirken böyle mutlu olmuştum. Premium üye olmamın yegane maksadı doğru olduğuna inandığım bir işe destek olmak, para verdim diye bir imtiyaz beklentisi içerisinde değilim. Hiç tanımadığım insanlarla bir ideal etrafında birleşebilmek çok güzel. Allah dirliğimizi, birliğimizi bozmasın, hoş muhabbetimizi daim etsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6