Introducing Windows 20 (Concept by Avdan)

Introducing Windows 20. The future of Windows. Designed by Kamer Kaan Avdan. This video is a concept created for the purposes of visualising how Windows 10 c...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#nostalji #teknonostalji

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #n11 https://urun.n11.com/guc-kaynagi/fsp-hydro-700-700w-80-bronze-135cm-fanli-power-supply-P296216834

389 tl hemen alınırsa arayüzden 30 tl kuponda alın.
başlık yanlış yazılmşıtır açıklamada 600w yazıyor diye aldım.satıcı şimdi mesaj attı 700W'mış ürün.450 tl den aşağı bu ürün yok... ilgilenen olursa diye yazıyorum.

Fsp Hydro 700 700w 80+ Bronze 13.5cm Fanlı Power Supply - n11.com

Fsp Hydro 700 700w 80+ Bronze 13.5cm Fanlı Power Supply 389,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Fsp Güç Kaynağı fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #n11 .com'da işlem yapmak şu an güç durumda.ortalık kilitlendi 😀 ödeme yapamıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım #Raidmax #PSU kullanan var mı? içinizde tavsiye eder misiniz?
Bir elektronikçi olarak inceleme videolarından gördüğüm kadarıyla içerisinde komponentlerin dıka basa dolu olduğu bir power'ları yok (rx-535 için konuşuyorum) bu da basit yapılı bir power supply olduğunu gösterir (smps) (gerçi elektroniklerde ne kadar çok komponent olursa okadar stabil çalışır ancak arıza verme oranıda o kadar artar)
çok karışık oldu.haydi er meydanına 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım
windows10'dayım.pc ekranını klavye kısayoluyla veya masaüstinde bir kısayolla 90 derece döndürmek istiyorum. ctrl+alt+ yön tuşları işe yaramıyor.her seferinde ayarlardan yapmak işkence...bir bilgisi olan var mı 🙂
dipçe: masaüstündeyim ve nvidea kullanıcısıyım.intel display yok 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

windows10 çöptür.

#akış tam şu an #windows10 yüzünden çok sinirliyim.
tam 8 chrome penceresi ve 300 sekme açık olabilir ama ram hayla 2 gb boş.işlemci rağat.hdd boşta.internet uçuyo ama bu bizim efendimiz e-devlet'e dial-up ile bağlanıyormuşcasına giriyor.chrome pencereleri böyle bi mayhoş.pc açılışta google ekranını gelmesini beklemem 2 dk sürdü.her chrome penceresinin içeriğini test etti sanki.geldi gitti.... bune yaa...bastım resti... #windows7 yi bir açtım.30 saniye sürmedi google deyim.tak tak çat çut. e-devletten 5 sayfa çıktıyı aldım hemen.uçuyo mubarek.hayla yeni doğmuş tay gibi...
ki windows7'de şuan 15 chrome penceresi ve 500 sekme açık.
(niye okadar sekme açıyorsun diye sormayın.tarzım bu.)

şimdi windows10 yeni sistemler için yapıldı senin ddr2'li p45'li sistemindemi çalışıcak demeyin.bu meret (win10) tabletlerde bile çalışıyo işine gelince.

demem odur ki bu windows10 çöp yaa...hemen geldmi buraya patladım sıcağı sıcağına.

bi dahili mail uygulamasını birde pc de telefonda oynadığım asphalt8 'i oynatmasının sevdim.ama en çok mail olayı beni cezbetti.niye dahili olması hoşuma gittiyse?
şimdi mail atmam lazım.windows10'a geçiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

#akış #FilmTavsiyesi
konusu şeytan olan gerilim dolu bir film.
uçak kaçan hayaletler şeytanlar yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#akış #TeknoYardım
Windows 10 Çöptür!
chrome'da 150 sekme açmış olabilirim.ama bu youtube oynatıcısını çalıştırmaman ve durmadan RAM dolu uyarısı vermeni.üstüne de PC'ye kafayı yetirmeni gerektirmez ki !
bırak 150'yi 500 sekme açıkkan bile Windows 7 böyle kafayı yemiyor.tarayıcı penceresinin içerisinde garip garip bozuk şekiller çıkartmıyor.ne kadar ayıp.
tamda 7'den 10'a geçme aşamasındaydım.daha dur bunun Adobe programları.bilmem ne tasarım programları arka planda açıkken yapılması var.üstünede full hd film izlerken sayın win10 😀
arkadaşın bilgisayarına TeamViewer'den bağlanmıştım.pc onarıyordum.TeamViewer Çöktü.ben böyle bir şey görmedim. 🙁
Ram miktarım DDR2 8 GB'dir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 33
 • Burak Yirmibeşoğlu @burak25

  Windows 10'dan memnunum. Hatta cok memnunum. Benim vaktim bilgisayarin sacmaliklarina degil, isime gitmeli, Windows 10 bunu cok net sagliyor.

 • reducto @protego

  Yakın arkadaşım aynı senin gibi, Chrome'da 200-300 sekme açık hep. Hiç böyle bir sorun yaşamıyor. Onda da 8 GB ram var, Windows10 kullanıyor. Senin sorunun başka birşey olabilir. Şahsen ben de hiç böyle sorunlar yaşamadım. Bence çöp olan Windows10 değil..

  Sanal belleğin yetmiyordur belki? Kontrol ettin mi?

 • Martin @martin

  Bi kullanma o zaman. Beğenmediğin.o şeye muhtaçsın. Microsoft lisans konusunda sıkı davrasın. Windows lisansını 500 tl yapsın. Korsana karşı önlemini de alsın. Neresinden öveceğinizi şaşırsınız.

 • Adem Alp Yıldız @ademalp

  4 kişilik arabaya 10 kişi binip bu araba neden gitmiyor demek gibi bişey bu. Hangi sekmede ne olduğunu ne için açtığını nasıl hatırlıyorsun. Sekmeler arasında gezmek için haritaya ihtiyaç var sanırım

  • Cihan34 @cihan34

   8-10 adet pencere var.her penceredeki sekmeler birbirleriyle aynı konu içeriğine sahip.üzerinde çalıştığın bir konuyu nasıl unutursun ki?
   ctrl+up ctrl+down tuşu yetiyor.haritaya gerek yok.
   2000 model bir araba alıyrsunuz 10 kişi taşıyor.
   50bin tl fazla verip aynı modelin 2018 modelini alıyorsunuz 4 kişi zor taşıyor?