Merhaba. Yeri değil ama yazmam lazım. 2 ay önce işyerimin önünde takılan, öğlenleri beslediğimiz kedi doğurdu. Kış vakti dışarda kalmasınlar, ikinci aylarına doğru yuva bulur yollarız diye anneyle 4 yavrusunu eve aldık. 3-4 gün sonra tam 2 aylık olacak bu yavrulardan 3'ünü güzel evlere yerleştirdik bu hafta. Bir tek resimdeki uslu siyah kedi kaldı. Haydi bunu sizden birine, düzenini kurmuş, iki gün sonra kapıya atmayacak bir yere verelim. Dişi mi erkek mi bilmiyorum. Siyah olduğu için çok anlaşılmıyor her iki cinsiyetin de organına benziyor valla. Kedi diğer kardeşlerine göre en uslusu, en annecisi. Büyük ihtimalle başka bir eve gittiğinde de size alıştıktan sonra yanaşmak, sırnaşmak isteyecektir. İstanbul'dayım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
#akış #kedi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fazlasıyla amatör ipad, ios kullanıcısıyım. Bulamadığım bir şey var yardımınızı rica ediyorum. Telefonumdan ipad'e internet paylaştırmak istiyorum ama ipad wifiyi görüp cork cork veri çeker diye korkuyorum. Windows'taki "bu wifiyi tarifeli bağlantı olarak ayarla" gibisinden bir şeyler aradım ama bulamadım. Var mıdır derdimin çaresi?
Günde 3, 5 kere telefonumdan ipade internet paylaştırıp excel dosyası vs çekmek istiyorum ama bu sırada sistem güncellemesi gelir, uygulamalar güncellenir diye korkularım var.
#akış #Apple #iPad #iPadPro #İnternet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Yiğit Sevinç paylaştı.

"1335 senesi Mayısının 19'uncu günü Samsuna çıktım. Vaziyet ve manzarai umumiye:

Osmanlı Devletinin dahil bulunduğu grup, Harbi Umumîde mağlûp olmuş, Osmanlı ordusu her tarafta zedelenmiş, şeraiti ağır, bir mütarekename imzalanmış. Büyük Harbin uzun seneleri zarfında, millet yorgun ve fakir bir halde. Millet ve memleketi Harbi Umumîye sevkedenler, kendi hayatları endişesine dşlerek, memleketten firar etmişler. Saltanat ve hilâfet mevkiini işgal eden Vahdettin, mütereddi, şahsını ve yalnız tahtımı temin edebileceğini tahayyül ettiği denî tedbirler araştırmakta. Damat Ferit Paşanın riyasetindeki kabine; âciz, haysiyetsiz, cebîn, yalnız padişahın iradesine tâbi ve onunla beraber şahıslarını vikaye edebilecek herhangi bir vaziyete razı.

Ordunun elinden esliha ve cephanesi alınmış ve alınmakta..."

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Düşük ışıkta dslr mı yoksa video kamera mı daha iyi iş çıkarır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

Tayland'a giden adama ne aldırılır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

"Site kurallarıyla dalga geçmek" sebebiyle atılmıştım birkaç ay önce. Hünkarımız affetmiş sanırım.
Neyse arkadaşlar, size bir sorum olacak.
Yakınım Tayland'a gidecek. Sizce ne aldırmalıyım oradan? Buraya göre neler çok daha ucuzdur? Alıp satmayacağım elbet. Elzem değil ama buraya göre uçuk farklar varsa Windows'lu tablet, video kamera, oyun konsolları ilgimi çeker.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Yiğit Sevinç paylaştı.

Hard Diskin bilgisayardan verilen komutlara göre çalışma şekilleri.(Kopyala-yapıştır,silme vs.)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekrandan, programdan veya oyundan en iyi video kayıt almamı sağlayacak ücretsiz program hangisidir?
Şartlar: Ücretsiz olacak, dakika sınırı olmayacak, logo koymayacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap