Çok ilginç bişi oldu.En azindan bana ilginc.Dun mining icin amd kartlar bulunmuyor 2bine filan satiliyor diye yazanlar olduydu.Ben de meraktan 1500e dun gece koydum.6 7 kisi hemen aradi bu sabah.Ben de noldugunu anlayamadan satmis oldum.Ilk defa boyle bisi basima geliyor. Saskinim su an.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Death note'dan sonra ikinci olarak izlediğim anime olan Zankyou no Terror şu an itibariyle bitirdim.Sonunda insan hakikaten bir tutukluk yapıyor.Böyle olmak zorundamıydı diyorsunuz.İzlemeyenler bu 11 bölümlük animeyi kesinlikle izlemeli.Animecilerden tavsiye bekliyorum.İlk animesi death note ikinci animesi de zankyou no terror olan birine bu kalite çizgisinde 3. olarak ne izlemesini önerirsiniz? #akış #Animetavsiyesi #anime #tokyodoterör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23
 • arandur @arandur

  Steins Gate
  Code Geass
  Monster
  Slam Dunk (Basketbol)
  Hajime No Ippo (Boks)

 • Hatsune Miku @hatsunemiku

  Selamlar, Death Note'u izlemiştim ama Zankyou no Terror'u yarım bırakmış henüz bitirmemiş olduğumdan, size önceden yazdığım animeyi göndermeden iptal ettim.
  Çünkü tam olarak ne sevdiğinizden ve ne istediğinizden emin olmam lazımdı.
  Bugün kaldığım yerden devam edip bitirdim seriyi ve aslında önerimi yazsam da olurmuş.
  Ben yazmak istediğimde henüz kimse yazmamıştı, fakat üstte şimdi yazan arkadaşlar olmuş.
  Bu iki seriye göre, sizin "Code Geass" izlemeniz en güzeli olacaktır.

 • İbrahim @fidotrr

  @0x7000 şu saat itibariyle bitirdim.Çarpıcı bir animeydi.İlk başta baya bu nedir böyle ne ruhsuz bir anime dedim ama izlemeye devam ettikçe işler anlaşılmaya başladı.Benim için 5.bölümden itibaren daha anlaşılır ve akıcı geçmeye başladı.Anime 13 bölüm ama bir 13 bölümde kafamda dönmüştür herhalde 🙂 Matrix'i hatırlamadan edemedim.Ama bu matrix'den daha bir farklıydı.Sonuç olarak kaliteli bir anime deneyimi geçirdim.Eyvallah.Şunuda söylemem lazım kafam baya yoruldu düşünmekten 😀 Yoluma buradaki diğer tavsiyeler olan Code Geass ardından da Steins gate ile devam edeceğim.Bunlarla ilgili yorumunuz nedir? (izlediyseniz tabi)

 • Alper Kutlu @alper-kutlu

  Hocam sayende gördüm övdüğün için kenarı ya not aldım izleme şansı buldum ve en sevdiğim anime olarak en tepeye yerleşti ve geçebilecek bir başka anime olucağını sanmıyorum.