İyi akşamlar arkadaşlar,

Bir adet monitöre ihtiyacım var 24" veya 27" almışken biraz iyi bir model almak istiyorum sonuçta uzun süreli kullanılıyor. Güncel olması açısından 2k olmasını istiyorum mümkünse pivot desteği olursa tadından yenmez. Sizin önerebileceğiniz çok pahalı olmayan modeller var mı?

Xbox ve çalışırken kullanmak için alıyorum. Panel özelliklerinden ve renk ayarlarından hiç anlamıyorum. Sizlerden ricam yardımcı olabilir misiniz?

#TeknoYardım #akış #Monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 29

Merhaba, herkese iyi geceler. Xbox one X cihazımı oyun olarak kullanmasamda aktif olarak netflix, spotify, youtube için kullanıyordum. Ori yüklemesi devam ederken siyah ekran ile karşılaştım bir süre bekledim düzelmedi kol üzerinden yeniden başlat dedikten sonra cihaz bir daha açılmadı. Garantisi devam ediyor sizce nasıl bir yol izlemem gerekiyor arkadaşlar? Cihazıma ne olmuş olabilir? #akış #XboxOneX #xbox #TeknoYardım #SiyahEkran

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, N11 üzerinden aldığım anakart bozuk çıktı firma değişim kabul eder mi bilmiyorum. Ürünü açtığımdan dolayı garantiye göndermemi isteyecek diye düşünüyorum sizce ne yapmam gerekiyor? #akis #yardim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

Arkadaşlar aktif olarak iPhone kullanıcısıyım artık iPhone değil Android bir cihaza geçmeyi düşünüyorum. #Note8 dikkatimi çekiyor güncelleme durumları nasıl? Kronik herhangi bir sorunu var mı? Kullanan arkadaşlarım yorumlarını paylaşabilirse çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 30