Arkadaşlar aktif olarak iPhone kullanıcısıyım artık iPhone değil Android bir cihaza geçmeyi düşünüyorum. #Note8 dikkatimi çekiyor güncelleme durumları nasıl? Kronik herhangi bir sorunu var mı? Kullanan arkadaşlarım yorumlarını paylaşabilirse çok sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 32
 • andacatasayar @andacatasayar

  Note8 ~ S9 değil mi? Nasıl eskidi ya ? 1 senelik alet. 0 fiyatı hala yüksek bence. 2. el garantili bir şeyi 3000'e bulabilirsiniz. En mantıklısı böyle olur. 0 alınacaksa da alın bence. +1000tl vere vere en pahalı telefonu almayın. S8'in biraz eskidiğini kabul ederim ama Note 8 olmaz 😀 s8'de 3000tl'ya başka telefon alınmadığı için mantıklı hale geliyor malesef. İphone 7'den eski telefonunuz varsa uçak gibi gelicektir 😀 Pili özellikle. 7 varsa Note 9 için para biriktirin diyeceğim de o zaman da''Note9'da eskidi yööö'' diyecekler. 🤣 Bu TS elitist. 3k'ya alırlar bir OnePlus ondan sonra şu eskidi,bu eskidi. 😀 Ekranı çok pahallı bunların. 1 senelik kasko hizmeti, ekran parasını geçmiyorsa(geçmez) yapılması mantıklı.

  • nanye @nanye

   İkinci el temiz cihaz arıyorum sıfır cihaz için ayıracak bir bütçem yok ne yazık ki 😃Dediğiniz gibi 9 serisinde bir cihaz olduğunu belirtmiş incelemelerde insanlar. iPhone 7 Plus kullanıyorum Apple tarafında uygulama içi satımlar vs çok pahalı oluyor tabi ki bu durum Android tarafında nasıl bilmiyorum araştırıyorum şu an. Ben en son Note 2 kullanmıştım memnundum ekranı kırıldığında tekrar yaptırmamıştım, sizinde belirttiğiniz fiyat bandında ikinci el güzel cihazlar var ancak güvenmek biraz zor oluyor. 😃

  • andacatasayar @andacatasayar

   @nanye İphone 7 birde Plus olunca fark azaldı şimdi 😀 O Pie ile gelen pil sorunu s9 ve s9+'ta da var. Samsung o sorunun üzerinde durur bence 😀 Durması lazım 😀 He sıfır ya da kutusu açılmamış alırsanız Oreo yüklü olucak. Güncellemeyin 😀 7 plus iyi telefon. Kullandığınız uygulamalar çok daha ucuz değillerse değiştirmeyin bence.

 • nanye @nanye

  Sürekli not alıyorum o yüzden de tercihlerim arasında yer alıyor. Burada ki arkadaşların yorumlarına göre de karar vereceğim.

 • cinnabon @cinnabon

  Apple iPhone Xr alın. 7000 lira civarı fiyatı ve plastik kalemle gelmemesi sayesinde patlayan Dandroidlerden daha yararlı olacaktır. Ha bir de tam 720p'lik Sıvı Retina ekranı. 100 yıllık LCD hiç böyle etkileyici isimlendirilmemişti.