90 lı yıllarda atari salonlarında oynadığım pac-man vardı, metal kare kollu, oyun ilerledikçe çok hızlı hareket eden cadı çıkardı, hangi pac-man di o hatırlayan var mı? kafama takıldı ama çocuktuk hiç bir fikrim yok hangisi olduğu ile ilgili. ne güzel günlerdi be.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mac osx de şu programı nerden indirdiğimi hatırlamıyorum, format atıp baştan kurdum sistemi, şimdi de hiçbir yerde bulamadım programı, tanıyan gören bilen varsa linkini gönderebilirse sevinirim :-)) üst menü barda seçtiğin kurun fiyatını gösteriyordu. Çok iyiydi yaa, Yazık oldu :-))

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Allah aşkına biri şu otomoil satanlara bişeyler söylesin de , onlarda gidip ülkeyi yönetenlere bişeyler söylesin ve düzelsin şu işler, artık ülkenin büyük çoğunluğuna hitap edecek şekilde fiyatlar düşsün. kampanyaya bak. 40000 tl yüzde sıfır faiz oranı 12 ay ???? 40 bini 12 ye böldünüz mü siz hiç eyy yönetenler... ben böldüm : 3333 tl yapıyo ayda??? sadece arabada yaşasam yine olmaz :-)) bu ne yaa .... en baz modeli için geriye 76 bin daha vermem gerekiyo onu hiççççç söylemiyorum. şakamısınız????

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17
 • protego @protego

  Ticari araç alımı mecbur. Almayın diyemezsin. Ailesi olan adama da alma diyemezsin. Bekarlara gelirsek, Japonya'da falan yaşasaydım toplu taşıma yeter diyebilirdim. Ancak İstanbul'da metroda metrobüste otobüste minibüste tost olmaktansa trafikte araçla beklerim daha iyi. İnsanlar zaten o işkenceyi çekmemek için araçla İstanbul trafiğine çıkıyorlar. Millet araba almasa bi de toplu taşımanın halini hayal et. Adamlar kendileri itiraf etti İstanbul'un toplu taşıma sistemini yıllardır kapasite üstünde kullanıyoruz diye. Bu örnek İstanbul tabi de diğer büyük illerin de farkı yok. Araç dediğimiz şey ihtiyaç artık. Ayrıca, "ekmek değil, su değil, araba da olmayıversin" O zaman bilgisayar parçaları pahalanınca da ağlamayalım? "Ekmek değil su değil bilgisayarın da olmayıversin"

 • Alper @jaguar

  🐎💃🔫 olmadan olmaz 😛

 • Gump @runforrest

  Arabadan kopmanın vakti geldi ve geçiyor aslında. Yaşam tarzımızı değiştirmeliyiz, her anlamda. Yaptığımdan falan söylemiyorum, düşüncem bu yönde. 🙂

 • Murat Yeniköylü @myenikoylu

  Aynen öyle yapıyoruz zaten, keşke herkes yapsa.

bimeks de görüyodum bu aletten ( Belkin Bluetooth Car Hands-Free ). şimdi interneti alt üst ettim. hiçbir yerde yok. gören duyan bilen varsa bi haber uçurabilir mi rica etsem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

haydi bakalımmmmm :-)))) Gözlükleri hazırlayın beylerrr. Sabah gazetesi de 26 mayıs da google cardboard benzeri vr gözlük veriyomuş ücretsiz. Gözlüğü olmayanlara duyurulur.

http://www.atv.com.tr/haberler/2016/05/12/atvden-bir-ilk-daha-360-derece-canli-mac-yayini
http://www.sabah.com.tr/turkiye-kupasi/2016/05/18/sabahtan-tum-okurlarina-hediye-sanal-gerceklik-gozlugu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iphone telefonumun kapasitesi ciddi şekilde azalıp duruyor. ne olduğunu bilen var mı? şu anda yaklaşık 45 gb doldu. hiçbirşey yüklemeden.

çözdüm..whatsapp yüzündenmiş. şaşırdım kaldım. uygulamayı telefondan siler silmez. kapasite artmaya başladı. 45 gb ım geri geldi. tekrar yükledim whatsapp ı. son güncellemesi whatsapp ın çok kötü. bu tip bi sorunla karşılaşan olursa direk silsin tekrar yüklesin uygulamayı. telefonu yedi bitirdi resmen. ki anlamıyosunda. çünkü hangi uygulamanın ne kadar yer kapladığına bakıyorum. whatsapp 300 mb falan gözüküyo. ama gözükmeyen altında neler varmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bi yaziciyi internete nasil acarim, internetten o yaziciya nasil baglanirim, yil olmus 2016 ben mi cok beceriksizim, yoksa bu isler cok mu zor. keske bununla ilgili bi video olsaydi. ;-( bi suru sey denedik yapamadik biturlu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap