Biri benle uğraşıyor geçen günlerde facebook hesabıma italya'dan giriş yapılmıştı bende hemen şifreyi değiştirdim ve bütün hesaplardan çıkış yaptım şimdi de spotify'a giriş yaptığımda bütün çalma listelerinin silinmiş olduğunu gördüm ve adam utanmadan kendi playlistlerini oluşturmuştu orda da aynı şekilde şifreyi değiştirdim ve cihazlardan çıkış yaptım. Başka ne yapabilirim. NOT: Girilen hesapların şifresi ve e-postası aynıydı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mertcan paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 214

Logitech Türkiye ile iletişime geçebileceğim bir e-mail adresi var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mertcan paylaştı.

Spotify premium 3 ay 0.99 TL enpara ile 0.50 TL

Arkadaşlar spotify güzel bir indirim yapmış premium dinlemek isteyenler bu fırsatı kaçırmasın https://www.spotify.com/tr/ Edit: proxs
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18

Yav şu fontu sorunun çözümü var mı ? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış "Divan-ı Lügat-it Türk" içeriği ve kendisi hakkına ödevim var bildiklerinizi yazarmısınız ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Televizyon almayı planlıyoruz 3D özelliği şart değil bütçe 2400'e çıkabilir. Ben şunu uygun gördüm sizce ? 106-110 CM olmalı.

LG 42UB820V 42''(107 CM) UHD SMART LED TV-CMR 900 HZ-DAHİLİ UYDU

Lg 42ub820v 42''(107 Cm) 3d Uhd Smart Led Tv-Cmr 900 Hz-Dahili Uydu-2 Gözlük fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap