@akış @gta5
Gta 5 şu an steam 2.8 gb. update yüklüyor. bir bilgisi olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış steam'de Dying Light 40tl, sizce alınır mı? daha da düser mi ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. arkadaşımın laptopundaki nerdeyse bütün dosyaların sonuna .abc uzantısı gelmiş ve hiçbir resim dosyası açılmıyor, decrypt help diye dosyalar var her klasörde sanırım dosyalar şifrelenmiş belli bir para karşılığı şifreyi çözeriz diyorlar.
bu dosyaları kurtarmanın bir yolu varmıdır ? virüsü dosyalardan temizleyebilir miyim ? teşekkürler. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

#akış

Merhaba arkadaşlar, bugün açıklanan YDS yabancı dil sınavından 75 almışım. Kendim için gerçekten sevindirici çünkü herhangi bir ciddi çalışma yapmadım, herhangi bir yüksek derecede ingilizce dil eğitimi de almadım, tamamen eğlencesine kendimi test etmek amacıyla girmiştim. eğer çalışsaymışım 80-85 falan alırmışım.

Şimdi bunu burada neden paylaştım ona gelelim; hem burada hem internette bir çok yerde genç arkadaşlar 'güzel ama ingiliççe' yazdıkça inanın üzülüyorum. yabancı dil gerçekten size yeni kapılar açacak. aradığınız birçok şeyin yabancı forumlarda olduğunu göreceksiniz ama siz başkalarının bunları sizin için tercüme etmesini beklemek zorundasınız. onu geçtim oyun oynarken türkçe altyazı bekliyorsunuz, film dizi izlerken altyazı çıkmasını bekliyorsunuz, türkçe altyazısı olmayan animeleri mangaları okuyamıyorsunuz; ama ben okuyabiliyor, izliyebiliyorum 🙂 sizler de okuyun, izleyin, inanın çok zevkli

ben ingilizceyi ingilizce altyazı ile anime izleyerek, ingilizce manga okuyarak, ingilizce altyazı ile filmleri,dizileri izleyerek ve en çok da oyunları orjinal dilinde oynayarak öğrendim. bana ingilizceyi öğreten oyun sim city 3000 dir. yeni kelimeleri öğrenerek oyunun benden ne istediğini anlayarak oynamak inanın büyük zevk. sizlere de tavsiyem bu işi bir zorunluluk, ödev, ders olarak görmeyip, size vereceği binlerce eğlenceli kaynağı düşünürek öğrenmeye çalışmanız. 'güzel ama ingiliççe' diye yazan kardeşlerimi gördükçe inanın üzülüyorum. hepinize başarılar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • imperio @imperio

    Biz de onu yapmaya çalışıyoruz ama zor yahu 🙁 Çift altyazı izliyorum dizileri falan, bildiğim tüm İngilizce'yi de dizilerden/oyunlardan öğrendim neredeyse ama bir yerden sonra tıkandı gibi. Belli kalıpları kelimeleri falan oturttuk da, artık gitmiyor 😀 Gramer zaten hak getire 😀

  • civilization @civilization

    Lise1 de ingilizceden sınıfta kalıyordum. İki de babam dayanamadı dil kursuna gönderdi yaklalık 1 sene gittim ama türkçe dil bilgisi olmayan ben o kurstan da hiç bişey anlamadım. Lise bitti biyer kazanamadım bari bi sene daha çalışayım dedim bu arada bi arkadaş flsh diske 2 bölüm lost 3 bölüm prision brake attı ben iki gün demeden bitirdim elimdekileri lost atma dememe rağmen arkadaş lost'un 1 sezonunu verdi elime lost sağolsun ingilizcemi baya geliştirdi. Tabi ingilizcen gelişti ama ben döt kadar odamda iki büklüm lost izlerken gümüşhaneyi kazanabilecek puanı çektim 6 yıldır kendime küfrediyorum.

#akış #HaftalıkGündemeMalzeme

Microsoft sualtı veri koruma merkezi kurma üzerine çalışmalara başlamış:

video: https://www.youtube.com/watch?v=L2oJw1a_qEM

haber: http://www.windowscentral.com/microsofts-project-natick-puts-data-centers-underwater

Microsoft's underwater datacenter: Project Natick

Introducing Microsoft Project Natick, a Microsoft research project to manufacture and operate an underwater datacenter. The initial experimental prototype ve...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #HaftalıkGündemeMalzeme

toshiba patlamış

http://www.haberler.com/toshiba-hisseleri-35-yilin-dibine-indi-8130943-haberi/

Toshiba Hisseleri 35 Yılın Dibine İndi

140 yıllık teknoloji devi Toshiba'nın 6 milyar dolar zarar açıklayacağı beklentisi hisselerini 35 yılın dibine indirdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Merhaba arkadaşlar, özellikle manga okumak için kullanabileceğim, ekran çözünürlüğü yüksek bataryası uzun giden 200-250 tl arasında bir tablet önerebilir misiniz? 2. El almayı düşünüyorum bu arada, teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap