Microsoft Flight Simulator X: Steam Edition
beyler steamde bu normal flight simulator dımı yanı eksıgı falan yok

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bugun putin krizin 2 yıl süreceğini açıkladı laleli esnafı endişeli

BeğenFavori PaylaşYorum yap

parmak izi okuyucular androidde ne kadar guvenlı kulağa hiç hoş gelmiyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • Jay Freeman @cydia

  kendin bilmiyorsan internet önünde araştır delillerle gel o zaman deki şu şu açıkları var zamanında binlerce insan şu açık yüzünden mağdur oldu işkembeden sallıyorsun sadece ne yaşımı biliyorsun ne bilgimi, ben masaüstü tarafında 15 yıllık windows 5 yıllık osx kullanıcısıyım linux dağıtımlarının açıklarla dolu olduğunu senden duyuyorum.Ayrıca birini teknoloji özürlü olmakla itham etmeden önce bir bak bakalım en azından ts profiline ne yazıyor ne paylaşıyor ne inceliyor bir fikir edin kişisel olarak tanımıyorsun madem bunu yap en azından öyle yargıla.Kendini başkalarından üstün görmen için gerçekten konuya vakıf olman lazım.Sen bence egonun kurbanı olmuşsun.Davranışını sorgulamalısın.Birine cahil demek çok ayıptır gerçekten cahilde olsa mevlanın bir sözü var çobanla bile otur sohbet et hiçbirşey bilmese koyun gütmeyi senden iyi biliyordur der.Sana son sözüm bu hoşçakal.

 • Fırat Duran @firat_duran

  parmak izi okuyucu normalde nekadar güvenliyse okadar güvenli. bunun windows apple linux android diye ayırmak yanlış.

 • elma @elma

  @cydia linuxtada açıklar var berki windowstan fazldır ama çok kulanılmadığı için bilinmiyor android çok fazla kulanıldığı için ordaki açıklar bulunuyor sonuçta açık kaynak kod yani androideki parmak izi okuyucusu iostaki gibi güvenli olmayacaktır

 • Deniz Etkin @denizetkin

  Hangi işletim sistemi olursa olsun güvenliği "yeterince" test edilmemiş bir sisteme BİOMETRİK bilgilerinizi veriyorsunuz. Dikkatli olmalısınız. Bu parola değilki ilerde değiştirielbilsin. Parmak izinin internette dolaştığını düşünsene.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

htc m7 durup duruken bı projeye yardım edıyo telefon kullanılmazken nasıl kapatabılırım bunu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

fpsleri konsolda oynayanlar tez konusu iyi incelenmeliler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7