@can ; Elimde bir takip ettiğim bir dosya ilgili bir mobese kaydı var ve görüntüdeki aracın modelini anlayamıyorum bir türlü. Yardımcı olman mümkün mü acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm @hkellecioglu Otomobil ile uzun yola çıktım ve önceden biriktirip indirdiğim gündemler sayesinde hem çok keyifli vakit geçirdim, hem uyku-yorgunluk sorunum olmadı. Öncelikle teşekkürler. Yalnız tüm gündem mp3'lerin tag bilgileri aynı olduğundan sırayla seçip dinleme konusunda güçlük çektim. Önerim taglama yapılırken hangi haftaya ait olduklarının da yazılması, hatta daha iyisi bütün gündemlere birbirini takip eden sıra numarası verilmesi. #gündem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İsteği üzerine bir arkadaşıma hazırladığım fiyat/performans sistemi. Bütçe 2000 TL max. Adını "demir leblebi" koydum 🙂 Cep telefonu fiyatına harika bir sistem oldu bence.

İŞLEMCİ : Intel Core i3 4130 3.4 Ghz - 300 TL
ANAKART: Gigabyte H81M-S1 Intel H81 1600MHz DDR3 – 140 TL
RAM : Corsair 8GB Value DDR3 1600MHz CL11 Tek Modül – 240 TL
PSU : High Power Element 350w 80+ Bronze (tek kanallı) - 110 TL
KASA : Cooler Master N200 Micro Atx -150 TL
VGA : Zotac GeForce GTX 750 TI 2 GB GDDR5 – 420 TL
MONİTÖR Acer K202HQLB 19.5 1600 x 900 5Ms LED – 220 TL
SSD : Sandisk 120 GB Extreme II SSD – 210 TL
HDD : Seagate 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm – 160 TL

Yaklaşık 1900-1950 TL civarı tutuyor.

#YeniSistemÖnerisi #SistemTavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 Boot süresi olarak Windows 7'den pek bir fark göremedim. Oysa ki Win 8'in bariz şekilde hızlı boot ettiğini duymuştum. Sizlerde durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Bir yıldır kullandığım Iphone 5'den Cm 10.2 yüklü galaxy s3'e geçtim. Çok güzel. Kulaklarımda "haleluya" çalıyor sanki.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akrabasının, ebeveyinlerinin "sen çok özel bir çocuksun" sözünü kendisine hayat felsefesi yapmış birçokları var. Ajdar özgüveni ile yazıyor adam.

Beri yanda bilmeyen (ki bu bir kusur değil asla) ama her konuda yorum yazma, ahkam kesme hakkını ve yetkisini kendisine vehmedenler var. Bir de öfkeli. Öfkeli, iddialı ve zır cahil. Hödüklüğün tarifi budur herhalde.

Ha bir de gerçek yalnızlıklarını sanal ortamda "rockstar" olmaya çabalayarak izale etmeye çalışanlar var. Yeni site ayını doldurmadan bakmışsın adamın 2k durumu 5k yorumu olmuş. Yazdıklarının pek de inci tanesi olmadığını söylemeye gerek yok sanırım.

En son torrent linki paylaşan gördüm. Ona artık diyecek söz bulamıyorum.

Tevazu, gerçek yardımlaşma duygusu, teknoloji heyecanı, faydalı olma isteği ile işler yapanlar da var elbette. Ama çoğunlukta olduklarını düşünmüyorum.

Şimdi kalkıp hababam sınıfı istediğini alır diyerek geçimini bu siteden sağlayan insanlara istemezük de istemezük diye diklenmek akıl kârı değil. Kendileri için bulacakları en iyi yol zaten hepimiz için en iyi yol olacaktır. 15 yıldır karşılıksız faydadan başka hiçbir şey görmedik kendilerinden değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Leap Motion demin geldi kargodan. Gelmez olaydı. Hafakanlar sardı beni. Bu ne saçma aletmiş. Derhal aldığım fiyattan satışa koydum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap