Bugün paylaştığım bayram mesajım silinmiş ne yazık ki. 🙂 Sağlıcakla kalın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 20 / 21

Komple hazır sistem. Çok keyifliydi toparlaması.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 21

Gece modu ve normal modun batarya karşılaştırma videosu.
https://youtu.be/qbxdHpD5jWw

Dark Mode vs. Light Mode Battery Test

✭ Follow on Instagram: http://instagram.com/phonebuff ✭ Rules and Details: http://www.phonebuff.com/rules Battery test comparing Dark Mode and Light Mode to ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://twitter.com/MevlutCavusoglu/status/1185588456799592449?s=09
Bir Amerikalınin bunları söylemesi çok güzel hissettiriyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Denizhan @bontequie

  Noktasından vurgülüne kadar doğru konuştu vay canına

 • lterlemez @lterlemez

  Ama işte, bu şimdi, sadece bizim için değil; Afganistan, Irak, Suriye, Mısır, Libya, Somali vb tüm diğerleri için de söylemelilerdi. Konusu geçen bütün yerlerde yaşananlar bir 1. veya 2. Dünya Savaşı değil ya da Amerikan İç Savaşı değil. Çünkü savaş değil, bunlar birer kavgadır. Savaşlar eninde sonunda biter ama kavga hiç bir zaman bitmez. Bu adamlar bunu anlamıyor.
  Her problem silahla çözülemez, bazan Adamın da dediği gibi hareket edilmesini gerektirir. Denendiği hiç bir yerde çözüm üretememiştir. Vietnam'da, Kore'de de çözemedi, Irak, Afganistan, Libya'da da çözemedi, Mısır ve Suriye'de de çözemedi.
  Ama, gelin görün ki işin ucunda para var. Silah sektörü sessizliğe gelemiyor, karına kar katamadığı sürece de bunlar yaşanmaya devam edecek. Mesela kimse sormuyor, ABD Suriye'ye gönderdiği silahlara kaç lira gömdü.

 • ALIEN @alien

  PKK bize istediklerimizi veremez ama Türklerin sırtını okşarsak istediklerimizi almaya devam ederiz diyor. Bunu bile şimdiye kadar düşünememiş olmalarının bir izahı olmalı.

Ehehheehe.

BeğenFavori PaylaşYorum yap