#TeknoYardım #Microsoft #xbox #pc #forzahorizon4

Son windows güncellemelerinden sonra Forza Horizon 4'te online'a bağlanamaz oldum. Sorunun Teredo diye bir driver yüzünden olduğu söyleniyor forumlarda ancak ne yolu denediysem düzeltemedim. Hiçbir online aktiviteye giremiyorum. Çaresini çözümünü bilen var mı? Forumlarda anlatılan çoğu yöntemi denedim ama sonuç alamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • berrram @berrram

    Biraz baktım bende lakin genel bir sorun gibi gözüküyor, pek çok kullanıcı benzer şekilde giriş yapamamış. Pek sizlik bir durum değil.

    • Alperen Tunçeli @alperen141

      Sebebi Teredo Network Adapter isimli driver'ın bu son büyük güncellemeyle birlikte kaldırılmasından dolayı olduğunu yazmış bazıları. Ancak bazı kullanıcılar da hiçbir sorun çıkmadan oynamaya devam etmekteymiş. Bu durumun Microsoft Store'da satılan diğer Microsoft Studios'un oyunlarında da olduğunu söyleyenler vardı. Açıkçası neden böyle saçma bir şey yaptılar anlamış değilim ama mağdur oldum mu oldum. Bekleyeceğiz mecbur.

İşyerindeki ortak sunucumuzda bulunan dosyaların kopyalarını vs. bulup, düzenleyip, tekrardan arşivlememizi sağlayabilecek bir program var mıdır?

Aynı isimde yığınla dosya var ve yavaşlıktan dolayı hepsini elle silmek çok fazla vakit alıyor. Bunu daha hızlı yapıp hem alan açmak hem de nizamı sağlayabileceğimiz bir program arıyorum.

Böyle bir program var mıdır? Nasıl kullanılır? Tecrübesi ve tavsiyesi olan var mı?

@hkellecioglu @gamsizm

#TeknoYardım #sunucu #Server #arşiv #Tavsiye #TeknoTavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #yardım #overclock

Merhaba arkadaşlar,
Gigabyte G1 Sniper Z97 anakartım ve i7 4790K işlemcim var. İşlemcimi overclock ile makul bir seviyede hızlandırmak istiyorum. Soğutma ve güç kaynağı açısından bir engelim yok. Gigabyte'ın APP Center programı vs. kurulu. Bilgisayarın ömründen kısmadan ne kadar overclock yapabilirim? Ya da tek tuşla hızını değiştirebileceğim bir yöntem var mıdır (ekran kartlarındaki gibi)?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun ömürlü ve arşiv-yedekleme amaçlı #harddisk tavsiyeniz nedir? #Tavsiye #Donanım #çevrebileşenleri #hdd

- Min. 2TB
- Max. 500 TL
- Dahili-Harici Farketmez. HDD Kutusu ile dışarıdan bağlanabilen öneriler de uygundur
- Dayanıklı ve uzun ömürlü olması elzem

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Payoneer kullanan arkadaşlardan yardımcı olabilecek var mı?

Hesabımda 50$'dan az bir mebla olduğu için paramı çekemiyorum. Payonner kullanan arkadaşlardan paramı çeker çekmez ödeyeceğim şekilde 12$ gönderebilme imkanı olanınız var mı? Kendi kredi kartımdan göndermeyi denedim ama olmuyor sanırsam. En az 1000$'lık işlem yapmam lazımmış galiba ve bende o para yok. 38$ var ve orada öylece duruyor.

#akış #PayPal #para #Transfer

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #Tavsiye #Klavye

Max. 200TL mekanik ve mümkünse multimedya klavye tavsiyeniz var mı?

-Mekanik
-Multimedya
-Işık
-Türkçe Q
-Kablolu

Bu 5 özellik dışında diğer bütün özellikler olmasa da olurdur. Çoğunlukla iş ve karanlık ortamda kullanım için aramaktayım. Çok yanarlı dönerli bir şey aramıyorum ancak fiyatı uygundur, beğenmişsinizdir. O zaman da itiraz etmem.

İnternette birkaç ürün var bulduğum ama marka ve model olarak deneyimini de aktarabilecek olan varsa çok makbule geçer.

-Logitech G103
-Rampage Meepo KM-401
-Everest KB-881U
-Gamepower Warlock
-Sharkoon KBD Skiller SGK4

Hepsiburada'daki ürünlerden seçilmiştir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Payoneer'den nasıl para çekeceğim? Allah aşkına biri yardım etsin. 3 kuruş para çekeceğim ne Türkçesinden ne de İngilizcesinden bir şey anladım. Zaten bu kart olaylarına gıcığım, iyice soğudum. Paramı alıp bir daha da kullanmak istemiyorum. Bilgisi olan varsa nasıl yapacağımı sıfır bilgi sahibi birine anlatır gibi anlatabilir mi? #Payoneer #akış #PayPal #ÖdemeSistemleri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

#paypal konusunda yardıma ihtiyacım var. Bilgisi olanlar yardım edebilir mi?

99designs'dan bir yarışma sonucu para ödülü kazandım ancak ödeme yöntemi için site PayPal ve Payoneer kullanıyor. Bende PayPal hesabı vardı eskiden beri. Ödemeyi ona yönlendirdim. Para henüz yatmış değil ancak yatar mı ve yatarsa nasıl çekebilirim? Bu konuda yardım edebilecek olanlara şimdiden teşekkür ederim.

NOT: Banka Kartım var ancak Kredi Kartım yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap