Paylaş Paylaş

Peugeot 3008 1.6 THP GT Line İncelemesi

OtoSeyir'in uzun bir aradan sonra yeni konuğu Peugeot 3008 1.6 THP GT Line.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Bayadır otoseyir'İ bekliyorduk, güzel geldi.

 • Alim Bozkayalar @sqn

  uyumak isteyenlere masal tadında ^.^

 • arandur @arandur

  Şaka maka 190.000 TL oldu böyle arabalar. Meriç'in 'premium segment kompakt araç fiyatları da bu noktada' demesini anlayamadım, sonuçta Mercedes ile Peugeot bir değil.

 • BraVe @brave

  Ben bu arabayı almam. Hem kalitesiz hem çirkin. Bu arabaya da premium diyemem.Sırf kabin düzeni ve o direksiyon almama sebebi benim için. Dikkat ettiyseniz test süresince hiç ideal sürüş pozisyonunda tutmadı direksiyonu.

 • Recai @recai

  @can olsaydi yilin otombili secilmesine iyi laf ederdi.
  @meric sence yilin otombilini gercekten haketti mi bu arac? son zamlardan sonra bu fiyata degmeyecegi asikar, sanki biraz ulke sartlarinda dolayi yilin otomobili secilmis.

 • Atilla @atilla

  Subaru XV varken bu arabaya gözucumla bile bakmam.

 • Koray @koraysuna

  Kulaklıkla bile sesinizi zor duyuyorum bir daha ki çekimlerde yüksek sesle ve biraz daha canlı olursanız iyi olur, izlerken uykum geldi.

 • Emre K @emre-k

  İtiraf etmeliyim ki video'yu 1.5x hızında izledim. 🙂 Tabi bir yandan trafikte dikkatli araç sürüp bir yandan konuşmak kolay değil. Ayrıca Meriç beyin de tarzı Can gibi çok konuşkan değil. Keşke iki kişi olabilseymiş inceleme.

  Araca gelirsek tasarım ve sundukları başarılı. Bir tek devir göstergesinin ters yönde çalışması gözümü tırmaladı. Ancak işte günün sonunda dönüp dolaşıp Fransız arabalarının problem çıkarabilme potansiyeli geliyor aklıma. Daha önce bu markanın üst modellerini kullanan tanıdıklarım hep bir sensör, bir devre elemanı gibi ufak tefek şey yüzünden servislere gidip durdular.

 • Murat Gamsız @gamsizm

  @cue-shi-xuay Bilim Gündemine geliyor. OtoSeyir'de konuk olarak gözükür yine arada.

 • mgunes @mgunes

  İzlerken sıkıldım, bunaldım, uyudum. Maalesef sonuna kadar izleyemedim. Yukarıdaki yorumlarda da değinmişler.
  Alınmayın, gücenmeyin ama yazmak zorundayım. Bu iş böyle olmaz. Siz bize hitaben anlatım mı yapıyorsunuz, kendi kendinize bir şeyler mi mırıldanıyorsunuz, kendi kendinize mi konuşuyorsunuz belli değil. Bir kere sesiniz doğru dürüst çıkmıyor ve anlatımda canlılık yok. Bu işi mecburen yapıyor, iş bitse de gitsek havasındasınız. Bence bu anlatım tarzından kurtulun. Test sürüşünü yapacaksanız yanınıza bir kişi alın. O sizi canlandırsın.

 • huseyin/azuren @hegemen

  Çok PAHALI ülke fiyatları koptu gidiyor.!

 • Levent @leventyurt

  Tek kişinin yapacağı otomobil incelemesinde, incelemeyi aracı sürerken değil de, duran aracın başında yapmanız, Meriç beyin otomobil sürmek ve trafiğe dikkat etmenin yanında incelemeye çalışmasından daha doyurucu olacaktır ve kaza olasılığını da düşürecektir kanaatindeyim. Meriç bey aracın incelemesini yaparken, araya daha önceden sürüş sırasında yapılan çekimler girerek sürüş hissini izleyiciye geçirebilirsiniz sanıyorum. (Aracı sürdüğü sıradaki konuşmasının, koltukları, kokpiti ve diğer iç donanımı incelediği görüntülerin üzerine binmesi gibi. Aracın dışında ve iç donanımı incelediği esnada konuşmasını yaparken ara ara otomobili sürerkenki görüntülerin üzerine konuşma sesini bindirebilirsiniz.)

  Sürüş görüntülerini kısa bir süre üzerinde konuşma olmadan da ekleyebilirseniz, aracın iç seslerini ve yol sesinin aracın içine giriş seviyesini de gösteriyor olmanız açısından güzel olacaktır düşüncesindeyim.

  Bir şekilde gökyüzünden çekim de yapabilseniz, tadına doyulmaz incelemeler yapacaksınız eminim, fakat bu da (aracın içinden de olsa) drone kontrol edecek fazladan 1 kişi daha demek ki tahminimce otomobili incelemenin yanı sıra kameraların yerleşimlerini ve çekimleri yapan yine Meriç bey, tam anlamıyla tek kişinin yaptığı bir inceleme.

  Kolaylıklar diliyorum, işiniz zor, tebrikler.
  ------------
  Araçla ilgili söyleyeceklerim ise: Sevmediğim bir markanın, hayatta vermeyeceğim fiyatta bir aracı.

 • alper akilli adam @alper1006_1

  deneme yapmak gerekirdi sanırım çekimden evvel..zira sıklıkla eee..üüü..eee..üüü sesleri ve duymak için ekrana yapışmamız bizleri bunaltıyor....bi de merak ettim arka koltuk bardaklıgına ısrarla telefon oturtmaya çalışma sebebiniz neydi?...acilen düzenleme bekliyoruz testlere...umarım bu otoseyir değildi...