Paylaş Paylaş

Gri Games'ten Bounz incelemesi

Gri Games'ten yeni çıkan oyun Bounz'u inceliyoruz. Bounz, flappy Bird gibi oynanan ama farklı bir açılım yaratan bağlayıcı bir oyun. Oldukça da kolay oynanıyor.

İndirmek için link
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grigames.bounz
Teknolojiye dair son haberleri kaçırmamak için ABONE olun ► https://goo.gl/z4MuvY

Web Sitemiz: http://teknoseyir.com/

TeknoSeyir Ailesi Kanalları:
Oyun Kanalımız: Gamende ► https://goo.gl/MN4ExT
Otomobil Kanalımız: Otoseyir ► https://goo.gl/ZXgxLT

Sosyal Medya Hesaplarımız:
Twitter ► https://twitter.com/teknoseyir
Facebook ► https://www.facebook.com/TeknoSeyir

TeknoSeyir kanalı, Türkiye'nin yeni nesil teknoloji platformu TeknoSeyir'in teknolojiyle ilgili son gelişmeleri verdiği YouTube hesabıdır. Teknolojik ürün incelemelerine, teknolojiyle ilgili son gelişmelere bu hesaptan ulaşabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hüseyin @hus35

  Günlük teknoseyir dozumuzu alalım hemeen

 • ISA @isasntrk

  10 kişi indirmiş 😀 11. oldum 😀

 • HasanÖfke @simulasyon

  @gamsizm Murat abinin video kapak fotoğraflarına hastayım 😀

 • Hado @hado

  Çakmanın çakması, playstore'da milyon tane kopyası bulunur. Ondan sonra mobil pazar niye ciddiye alınmıyor. Böyle malla nasıl ciddiye alayım.

  • paratoner @paratoner

   Daha makul ifade edip yerin dibine sokmasaydınız keşke , bu yorumla ne amaçladığınızı merak ettim. sanırım siz işi çözmüşsünüz şuan yorumunuza bu cevabı yazmak bile bizim için şans diye düşünüyorum. tekrar düşünüp doğruyu bulacağımızı düşünüyorum.

  • Hado @hado

   Birşey soktuğum yok daha, sadece yerli diye tepeme çıkaracak değilim. Steam'de playstore'da böyle oyunular dolu. Asset mağzasından toplama şeylerle çakma ürün koyup, alkışlamamı beklemesin kimse.. @paratoner

 • mhmmdy @mhmmdy

  sıradan bi oyun bile çağrı yönetme mesaj okum aizni istiyor... napacaksınız lan bizim mesajlarımızı okuyup

 • YCK @yck

  bu uygulama izinleri cidden suyu çıkmış durumda. mesela picart kullanıyorum ama yeni güncellemesi rehberime ulaşmak istiyo ben de güncellemiyorum aylardır 😀

 • Melih AYDIN @melih_aydnn

  küçük oyun diye indirdim. 24 mb indirdi. oyunda baya zor. pisman oldum.

 • Yankee @yankee

  adamlara parayı sen ver, reklam içerik yayınlamasınlar. adamlar taş mı yesin be kardeşim azıcık insaflı olun be. bu yaptığınız düpedüz terbiyesizlik. sana olmayanı var gibi mi gösteriyor yanıltıcı bir şey mi var video da oyun tanıtımı ya da reklamı beğenmezsen indirmezsin olur biter. artık şu saçma sapan yorumlardan vazgeçin ya hu..

 • tolga d. @tolga-d

  2016 yılının en iyi oyunu. Yürüyedur grey gamez.

 • Türker Sezer @dirigeant

  @onelasttime yazilimlarinda cihazlar uzerinde istedigi hicbir izin onemsiz degildir. Akilli telefonlar insanlarin her turlu ozel bilgisini iceriyor. Izin sistemi bu bilgilerin daha guvenli saklanmasini sagliyor. Yazilim gelistiriciler bu sistemi duzgun sekilde kullanmak ve insanlarin mahremiyetine saygi gostermek zorunda. Fakat marketlerdeki zilyon taneyi uygulamayi gelistiren herkesin melek oldugu varsayimi ile hareket edemeyiz, bu yuzden gerekli tedbirleri almaliyiz.

  Yazilimcinin hazirladigi yazilimin istedigi izinleri bilmemesi gibi bir durum olamaz. Boyle birsey varsa zaten orada baska yanlislar vardir. Reklam servisleri sadece internet erisimi isterler, onu da resimleri indirmek, istatistikleri iletmek icin kullanirlar. Boyle bir oyunun bunun disinda istedigi her istek gereksiz ve suphelidir.

  Yazilim bu izni aldi diye elbette telefon rehberi yazilimcinin karsisina otomatik olarak dokulmez ama bunu saglamak da is degildir. Bu oyun ayrica dosya sistemine de erisim istiyor.

  Kullanicilari, yazilimlarin arkaplanda yapabilecegi kotucul islere karsi uyarmak onemli. @gamsizm de yeri geldikce bu konuya deginiyor ve dogrusunu yapiyor. Izin versek ne olacak ki diyenler, yazilimlarin telefon rehberini uygulama sunucularina upload ettigi ortaya cikinca aglasip, Google'i sucluyorlar.

 • Kesb-i @kesb-i

  Bu gamende vidyosu. Teknoseyir vidyosu yok mu bugün?

 • Sinan @sinanalagoz74

  Yerli oyuna destek vermek tabi iyi bir şey ama bu oyunu bilgisayar programcılığı birinci sınıf öğrencisinden istesen bir haftada yapıp getirir. Benim için bilgisayar oyunu denilince içerisinde en az bir hikaye ve sonu olmalı ayrıca görsellikte önemli en azından cizgi film benzeri tasarımlar olabilirdi. Bu haliyle olmamış sıfır otur yerine 🙂

 • Selim Kaltakkıran @mevzun

  @Sinan ın yaptığı yorum bir eleştiri değil maalesef. Eleştiri "bu oyunun başlangıç zorluğu hedef kitlesine göre fazla zor" veya "görseller oyunun gameplay yapısını olumsuz etkiliyor" gibi şeylerdir. Bu oyunu 1 haftada yapıyor millet eleştiri değildir.

  İnsanların yapılan işlere saçma yorumlar yapmasına şaşırmayın, eğer yapılan işlere mantıklı eleştiriler getirilseydi, insanlar iş bitirmenin ne demek olduğunu bilseydi zaten burası Finlandiya olurdu.

 • Selim Kaltakkıran @mevzun

  Bu izinleri almadan oyun içerisinde SDK kullanmak mümkün değil. Bu tarz izinler firmaların unique cihazlara hangi reklamı ne kadar gösterdiğini ölçebilmek için isteniyor. Yoksa kimse sizin telefon numaranızın peşinde değil tabii ki. Bir oyun yapın, bir kaç reklam ve analitik toolu entegre edin, sizde göreceksiniz.

 • Bünyamin Tetik @bunyamintetik

  Telefonda zaten karmaşık oyun oynanmıyor. Ya kontroller yetersiz geliyor, ya ekran küçük kalıyor ya da oyun çok şarj götürüyor. Bu tarz oyunlar telefon için daha avantajlı.

 • paratoner @paratoner

  @yanıtla +1

  @oky = İnceleme için böyle itici sıkıcı ve yerin dibine sokmaya çalışan yorumlar yaparak ne kazanacağını düşünememek teknoloji severlerin düştüğü bir girdap. yazdıklarımı tekrar tekrar okuyup öyle yazarsanız sevinim, yazdıklarınızı ve size cevaben yazılanlara verdiğiniz cevaplar çok derinden geliyor biraz düşünün, fikrinizi ifade etme hakkı size yerin dibine sokma hakkını vermez. yazmayayım diyorum ama işte dayanamıyorum. şu yukarıdaki yazı ve alttaki cevabınız hiç iyi değil.