Bu perşembe iOS platformu için ücretsiz mobil oyunumuz Neon Jump çıkıyor. #neonjump #oyun #mobiloyun #ios #mobil #yerli #yerlioyun

https://www.facebook.com/profile.php?id=1105853526108593&fref=ts

https://www.youtube.com/watch?v=vGKWe6lOtQM

Neon Jump Endless Hopper

Neon Jump Endless Hopper. 66 beğenme · 10 kişi bunun hakkında konuşuyor. Can you survive in this endless challenging fun with unique line changing arcade...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

TSM vs. NiP Quarter Finals on Katowice 2015
http://www.twitch.tv/esl_csgo #esl #cs #csgo

esl_csgo

ESL One Katowice 2015 - Day 3
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#internet #BTK
Kalkınma Bakanlığı tarafından internet kafe kullanımının teşvik edilmesi amacıyla kadınlara ve 16 yaş altı çocuklarına özel olarak, sadece internet kullanımı gibi işletme modelleri üzerinde çalışma yapıldığı bildirildi. daha önce ilk olarak İran’da 2007 yılında . 2012 yılında ise Afganistanlı kadın aktivistler tarafından hayata geçirilen kadınlara özel internet kafenin açılma nedeni, “erkeklerin dolup taştığı internet kafelere kadınlar rahatlıkla giremiyordu” şeklinde açıklandı.

Kadınlara ve 16 Yaş Altı Çocuklara Özel İnternet Kafe!

Bilgi Toplumu Stratejisi ve Eylem Planı kapsamında hazırlanan projeyle birlikte, bu yıl içerisinde sadece kadınlara özel olarak internet kafeler açılacak.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Is Turkey About to Ban Minecraft? - IGN

Turkey's Family and Social Policies Ministry has submitted a report suggesting the kid's game be banned for being "too violent".
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir oyuncu yorumu: " I'm Bread'i de yasaklasınlar, ekmek yere düşüyo günah." #minecraft

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Sorulması gereken soru şu; bu cihazları sony, samsung gibi firmalar çıkarsaydı yine bu fiyata alacak mıydınız, yoksa bu sefer siz mi dalga geçecektiniz? #apple #macbook #applewatch

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Sony çıkarıyordu ama yine alamıyorduk. Ee ne çıkarsa almaya dünden razı bir kitlesi de yok. Haliyle ne oldu VAIO gitti. Dalga geçilecek bir şey yok. Tabletten kırma donanıma $1300 vermem ben şahsen. Gider i7 işlemcili Surface pro 3 getirtirim. Gerçekten bilgisayar almış olurum. Para olsa tabi.

  Daha yakın örnek verelim günlerdir s6'nın fiyatı ile dalga geçiliyor siz yoktunuz sanırım .

 • Jay Freeman @cydia

  Hocam ben az önce örnekledim konuyu.Vatanda toshiba kirabook var mesela yeni geldi.5500tl fiyatı kimse adını anmıyor ağzına.Başka ürünlerde var link paylaşıyorum aşağıda.Kimse bu ürünlerle ilgili ağzını bile açmazken apple 900gr ağırlığında bir ultrabook tanıtınca pahalısından dandikliğine kadar herşey söyleniyor.Kimseye zorla satılmadığını unutuyorlar tabiki de.
  http://www.vatanbilgisayar.com/toshiba-kirabook-core-i7-5500u-24ghz-8gb-256gbssd-133-int-w81-notebook.html
  http://www.pcdepo.com/lenovo-thinkpad-x1-carbon-20a7003utx-ultrabook
  http://www.pcdepo.com/toshiba-z30-a-13h-ultrabook

 • erhankoprulu @erhankoprulu

  Core m li benim bildiğim lenovo yoga 3 var oda çok basarili bir cihaz windows cephesinde

 • Selim Kaltakkıran @mevzun

  Kaçırılan nokta şu, verilen örneklerdeki cihazlar gayet normal cihazlar. Donanımları da yüksek. Özelleştirebilir de cihazlar. Yarın sony, toshiba, bu fiyata, bu donanımsal özellikte, usb girişi bile olmayan bir cihaz çıkarsa, kimsenin alacağı yok. O saydığınız yüksek donanımlı, yüksek kaliteli ve fiyatı yüksek ürünleri de kimsenin ağzına aldığı yok, aldığı da yok. Apple kitlesini biliyor, parasıyla argesini yapıyor, çok radikal kararlar alıyor. Çok büyük oranda tutturuyor. Kitlesi de büyüyor. Bugün hiçbir büyük firmanın Apple ın çıkardığı cihazları yapmaya cesareti(!) yetmez.

  • Jay Freeman @cydia

   Apple kitlesini biliyor, parasıyla argesini yapıyor, çok radikal kararlar alıyor. Çok büyük oranda tutturuyor. Kitlesi de büyüyor. Bugün hiçbir büyük firmanın Apple ın çıkardığı cihazları yapmaya cesareti(!) yetmez.Bu sözüne %100 katılıyorum.Ama ultrabook'larında özelleştirilebilir bir tarafları yok ne aldın o kalıyor üzerine.Neredeyse tamamı yekpare tek parçadan üretilmiş ürünler.Benim söylemek istediğim şey 7000tl ye ekran kartsız ultrabook satılırken 4200tl ye mac satılmasının abartılacak bir tarafı yok.Fazla büyüttüler meseleyi.