ARkadaşlar amazon underground indirimleri ile aldığım yaklaşık 150 uygulama var. Pc'den hesabıma girip baktığımda hepsi görünüyor ancak telefondan uygulamaya baktığımda yalnızca biri gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Yankee paylaştı.

Kıymetli Teknoseyir üyelerinden 5 kişiye şirketimiz logosu bulunan 007'yi kıskandıracak özelliklere sahip 2016 hediyesi göndermek istiyoruz. 8Gbyte hafızaya sahip kalemin tepe kısmında dokunmatik ekranlarda kullanabileceğiniz touch pen özelliği bulunmakta.

Talihliler @hkellecioglu yardımları ile "bu iletiyi paylaşmış ve yorum yazmış olanlar arasından rastgele 5 hesap seçilecek şekilde bir SQL cümlesi" çalıştırılarak belirlendi.

@serhatsoylemez
@mhmmdy
@cingibi
@exxory
@merttrtz

E-Posta adreslerinize gerekli bilgi gönderildi. Sizlerden gelen yanıtlar bekleniyor...

#hediye #2016 #promosyon #akış #dgnteknoloji #dgn

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 216

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #akış #sony #xperia #haberinizolsun

http://www.sonymobile.com/tr/xperia/photography/ Sony'den oldukça güzel ipuçları.

Xperia™ | Akıllı telefon fotoğrafçılığı - Sony Xperia (Türkiye)

Xperia smartphone photography resmi sitesi. En iyi akıllı telefon kameraları hakkında bilgi edinin, bir fotoğrafçılık dersine katılın ve hızlı ipuçlarını öğrenin
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Batuhan @achfighter

    Xperia Z3'ün çekemeyeceği fotoğrafları da Z3 ile çekilmiş gibi gösteriyorlar. Z3 ile enstantene hızı ayarlanabiliyor mu? Ayarlanabiliyorsa bu kadar uzun pozlama nasıl yapılmış. Şehir içinde hareket eden bir arabanın hızını dikkate alırsak aşağıda verdiğim fotoğrafın Z3 ile çekilmesi olanaksız gözüküyor.

  • Yankee @yankee

    xperia z3 buna izin veriyor mu bilmiyorum ama z2 vermiyor. Ancak farklı kamera uygulamaları ile yukarıdaki resmi almak mümkün. Ben camera fv-5 kullanıyorum onda pozlamaya gayet iyi destek veriliyor.