Yeni editör önerisi;

@gamsizm @hkellecioglu full ya da parttime yeni bir editör alacaksanız, bu kişinin kadın olmasına dikkat eder misiniz? Çünkü yanlış bir şekilde teknoloji erkek işidir gibi bir algı var zaten ülkemizde. Teknik işlerin tamamı erkek ağırlıklı. Sizin gibi teknoloji konusunda popüler bir kanalın kadınlar da teknoloji ile ilgilenebileceğini göstermesi sosyal sorumluluk açısından da faydalı olur.

Zaten birkaç bölümde bir kadın editör denemiştiniz (gerçi benim düşünceme aykırı olarak ev eşyası incelemişti). Kadın editörün yeniden denenmesi hem daha demokratik, daha eşitlikçi ve daha şık olacaktır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 79

@gamsizm içinde sizin de olduğunuz anket yapmışlar 🙂 https://www.poltio.com/feed/sosyalkafa

Poltio.com

Poltio is a “public interview” platform, using which you can create and share questions on any format with the Poltio society or answer questions shared by other people. With the Poltio question...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Derste kahve keyfi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm bu ayki Populer Science dergisinin Aygıtlar bölümünde sizin adınız yok abi. Bir ayrılık mı oldu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 Insider izlenimleri.

Windows 10 Insider kullanmak için henüz daha erkenmiş. Çıktığı zaman yabancı kalmayayım dedim yükledim fakat bir çok sorunla karşılaştığım için formatla geri dönmek zorunda kaldım.

Siz de denemek istiyorsanız benim düştüğüm hataya düşmeyin. Yükseltmeden önce mutlaka yedekleyin. Bende verdiği hatada sistem geri yükleme de çalışmadığı için sıkıntı yaşadım.

Windows 10'nun bir çok özelliğini kullanamadım fakat sanal masaüstü uygulaması kesinlikle çok muhteşem. Sırf sanal masaüstü için bile geçilir. Özellikle benim gibi birden çok monitör kullanıyorsanız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap