Normalde her gün web sitesi yapan biri değilim. İhtiyaç olduğunda da genellikle yurtdışı servisler kullanıyorum.. Ancak tanıdık biri firması için bir web sitesi rica etti. Türkiye içinden daha çok siteye bağlanılacağı için yerel bir servis sağlayıcıda bulunması gerekiyor. Ayrıca yasalar da verilerin Türkiye de tutulmasını gerektiriyor.

Benim aklımda birkaç isim var ancak sizin bildiğiniz. hosting domain ssl gibi hizmetleri sunabilecek şirketler var mı. Hosting domain farklı firmalardan da alınabilinir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 11 de ekran kararıyor maus hareket ettiğin deri geliyor . Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda 😀 Genel bir bug olabilir diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almanya nın telekominikasyon devinin özelleştirilmesi sonrasında kazanç sağlanmayacak yerlerlere fiber ağların ve hızlı internet altyapılarının kurulmaması nedeni ile varlık içinde internet yokluğu yaşayan Almanya nın hikayesi bu.

Almanya’nın bitmeyen internet sorunu | Hızlı internette neden başarısız...

Almanya genelinde kentlerden kırsala doğru gittikçe internet sorunu yaşanması çokça karşılaşılan bir durum. Aynı zamanda otoyolun bir tarafında hızlı interne...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nerede ise 10 senedir sizi youtube tan takip ediyorum siteye bugün girdim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10