Ne zamandır 2. bir internet aboneliğine ihtiyacım vardı ve pahalı olacağından cesaret edemiyordum ancak geçen gün turk.net websitesi arkada açıktı ve uzun süre açık kaldıktan sonra kendiliğinden bir kampanya belirdi. kurulum ve 1 ay bedava diye, hiç denediniz mi 1 ay ve kurulum bedavayı, 2 ay sonra interneti kapatırsam kurulum ve 1 aylık bedavayı geri isterler mi kampanyanın şartları neler. Elbette abone olduktan 2 ay sonra normal şartlar altında kapatmak istemem ancak ekonomik şartlardaki belirsizlik sebebi ile önümü göremiyorum olmaz ama olur da 2 ay sonra kapatmam gerkirse kurulum ve internet ücretini geri isterler mi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburanın hepsijet yarın kapıda hizmetini kullandınız mı.Ürünü dün sipariş ettim. Ben Bursa dayım. Hepsiburada istanbulda ama spariş ettiğim ürün bana Erzurum dan geliyor. Ürünün satıcısı Hepsiburada . Sizin de başınıza böyle bir durum geldi mi.Üstelik teslim günü bugün olan ürün gece bu saatlerde Ankara ya yeni ulaşmış durumda yani bugün teslim edilmesinin imkanı yok. dün Erzurum Tm Aktarma Merkezi inden çıkan ürün bugün Ankara Tm Aktarma Merkezi nde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 18

Normalde her gün web sitesi yapan biri değilim. İhtiyaç olduğunda da genellikle yurtdışı servisler kullanıyorum.. Ancak tanıdık biri firması için bir web sitesi rica etti. Türkiye içinden daha çok siteye bağlanılacağı için yerel bir servis sağlayıcıda bulunması gerekiyor. Ayrıca yasalar da verilerin Türkiye de tutulmasını gerektiriyor.

Benim aklımda birkaç isim var ancak sizin bildiğiniz. hosting domain ssl gibi hizmetleri sunabilecek şirketler var mı. Hosting domain farklı firmalardan da alınabilinir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Windows 11 de ekran kararıyor maus hareket ettiğin deri geliyor . Böyle bir sorun yaşayan var mı aranızda 😀 Genel bir bug olabilir diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almanya nın telekominikasyon devinin özelleştirilmesi sonrasında kazanç sağlanmayacak yerlerlere fiber ağların ve hızlı internet altyapılarının kurulmaması nedeni ile varlık içinde internet yokluğu yaşayan Almanya nın hikayesi bu.

Almanya’nın bitmeyen internet sorunu | Hızlı internette neden başarısız...

Almanya genelinde kentlerden kırsala doğru gittikçe internet sorunu yaşanması çokça karşılaşılan bir durum. Aynı zamanda otoyolun bir tarafında hızlı interne...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Nerede ise 10 senedir sizi youtube tan takip ediyorum siteye bugün girdim 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10