ShadowBreaker paylaştı.

Eylül ayı itibari ile tarafımca düzenlenecek Teknoseyir oyun etkinliklerine başlayacağız.

İlk oyunumuz çoğumuzun kütüphanesinde olan Counter-Strike: Global Offensive olacaktır.

Her hafta olacak etkinlikler için Cumartesi veya Pazar gününü uygun görüyorum tatil olması sebebi ile. Saati daha kararlaştırmadık sizin durumunuza bağlı herkese en uygun bir saati seçeriz.

Sunucular hazır olacak ilk etkinlikte olur mu bilmiyorum ama etkinliğe katılanlara bir anı olması amacı ile hediyeler vermeyi düşünüyorum ancak bu ödül havuzu nasıl oluşturulur onu düşünüyorum onunda çaresine bakacağız.

Bu etkinliğe katılmak isteyenler rütbeleri ile beraber steam idlerini yazarlar ise en uygun şekilde bir şeyler ayarlanabilir.

Durumu daha çok kişiye ulaşması için paylaşırsanız sevinirim.

@jay @cnkr @emre64 @karma @mimeci

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 19
ShadowBreaker paylaştı.

Herkese Merhabalar,

Türkiye'nin ilk spor radyosu Radyospor'da Doğan'ın Kanunları programına konuk oluyorum.

Bu gece 22.00-24.00 arası Radyospor frekanslarında olacağım.

Mesajlarınızı bu post altına atabilirsiniz ayrıca okunma olasılığını arttırmak istiyorsanız @doganoncel @eyupyildiznet ve @BurakOzkes 'i twitter' dan mentionlayarak tweet atabilirsiniz.

@canturkdemir @furkan-celik @zrrckkk @61yavuz1967 @gsahin @pauselife @geekherif @ufak @benx @serdaracikyol @onrdrsy @yunus @vuralt62 @emrek @steelfiist @3dfx @4honor @erolemre @cengiz @serdandoner @swift @lawnmower @shadowbreaker @erkin_o @act @61yavuz1967 @erolemre @4honor @kahraman810 @teknikfan @ardazeytin @amurado @otakaraha

İlimizdeki Radyospor frekanslarından ve internetten dinleyebilir. Radyospor sitesinden izleyebilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18
ShadowBreaker paylaştı.

Herkese Merhabalar,

Bildiğiniz gibi siteden 3 gün boyunca uzaklaştırma aldım. Ceza alma konusunda bir şikayetim ve sitemim yok üslubumun ağır olduğunun farkındaydım. Ancak benim ve gerek buradan benim hakkında atılmış postlarda gerek özel mesajlarda konuştuğum arkadaşlar ile ortak sitemimiz sitede daha kötü üsluplara sahip kişilere ve trollere karşı böyle hızlı bir ceza ile karşılaştığını görmedik. Yok verdik deniliyorsa elimde ekran görüntüleri var ben siteden uzaklaştırıldıktan sonra benim üslubumdan farklı olmayan bir durum bulunmakta ve herhangi bir cezai işlem uygulanmamıştır. Ben uzaklaştıktan sonra tek söylediğim eğer herkese uygulanırsa başarılı bir sistem olmuş demiştim ama saatler sonra olay gerçekleşmiş ve sonuç alınmamıştır.

( Yetkililer bu konuda ekran görüntüsünü ister ise gönderebilirim zaten kimin olduğunu söylesem silinmiş içeriklere bakıp kendileri de bulabilirler. )

Başta @my_techno56 olmak üzere @internettin-hoca , @orcun , @geekherif , @ht , @emre64 , @abdhbal , @msarakaya , @yunus , @yunus__sarigul , @ardazeytin , @mr-paramedik , @ozmo , @cannizaro , @oddibo ve kullanıcı adını hatırlayamadığım arkadaşlara da teşekkür ederim. Hakkımda durum atan ve olumlu ya da olumsuz yorum yapanana kadar.

X markasını kullanan salaktır yazsam anladığım kadarı ile uzaklaştırılmazmışım. X markasının kullanıcısını hedef almış olmam mı ? Bunun da yasak olması lazım o zaman. Onun tek olayı x markasını kullanması olur ama benim durumda spoiler verip insanları rahatsız eden tipler oluyor. Eğer ağır hakarette isim vermezsem ya da direkt kişileri göstermezsem düşünce özgürlüğüne girer.
Eğer hukuk anlamında bakarsak spoiler veren kişi buna teşvik ettiği için eğer varsa cezai işlem uygulanmaz ya da duruma bağlı normal cezai işlemin hafifletilmiş işlemi uygulanır. Anlattıklarım benim durum ile tamamen alakalı değildir sadece genel bilgi , düşünce ve fikirlerimdir.

Ve son olarak. @ademarslan artık aramızda, uzun süre olan siteden ayrılığına benim ile son vermeye karar verdi , ona da Hoş geldin demek istiyorum.

Teşekkürler. #Akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 40
ShadowBreaker paylaştı.

Yokluğumda @hkellecioglu abi güzel bir şey yapmış.* #Akış

*Seni takip ediyor yazısından bahsediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap