Biliyorsunuz Xbox'a son güncellemeyle yeni Edge tarayıcısı ile mouse desteği geldi ve konsolu adeta bir PC'ye çevirdi. Yanlış anlamayın dilenci değilim ama şu videoda Edge ile neler yapılıyor şöyle bir baktım 😀 #Xbox #Microsoft #Edge
https://www.youtube.com/watch?v=yZu1jVfVAjg

Xbox PC'ye dönüştü! // Xbox'ta yeni Microsoft Edge

Yeni güncelleme ile Chromium tabalı Edge tarayıcısı Xbox'lara geldi ve konsolu adete bir PC'ye çevirdi. Ben de sınırlarını zorladım bakalım neler yapabiliyor...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi benim şöyle bir sorunum var.

Yeni bir TV alacağım, Philips 4k, 50 inch, 100hz, ambilight özellikli. Bu TV'yi 2,5 metreden izleyeceğim.

Bu mesafeden PS4'ün (Pro değil) 1080p görüntüsü 4K TV'de çok kötü görünür mü?
1080p görüntü 4k TV'de, 1080p TV'de 720p görüntü gibi kötü mü olur?
PS4'ü 1080p TV'de oynamaya devam edip, yeni TV'yi oturma odasına mı koyayım?
Ben PS3'tede oyun oynuyorum, 4k'da PS3 baya baya kötü olur herhalde değil mi?

Kararsız kaldım çünkü bu ambilight özelliğine bayılıyorum. Bu TV'lerle oyun oynamak çok güzel oluyor ama görüntü kötü olacaksa değer mi bilemiyorum.

Nasıl yapsam bilemedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lumia 925'in çabuk ısınması normal midir? Ekran kilidini açtım, ana ekrandaki ikonların yerlerini değiştirdim 5 dakika kadar, telefonun sağ üst köşesi ısınmaya balkadı. Normal şekilde Facebook, Twitter'da, internette gezince telefon bayaa ısınmış oluyor, özellikle sağ üst köşesi. İncelemelerde böyle bir durumdan bahseden görmedim ama forumda bu durumu yazanlar olmuş. Yenide telefon dün aldım. Normal mi, her Lumia 925 böyle mi emin olamadım. @leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 11

Konsolda FPS oynanması hakkındaki düşüncelerim.

Boş Konuşmak: "Konsollarda FPS Oynanmaz"

Konsollarda FPS oynanır mı, oynanamaz mı sorusu için naçizane cevaplarım.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • Eofdred @eofdred

  not: TS editörlerinin kulağı çınlasın hayatımda ps3 xbox360 ps4 xbox1 görmemiş birisi olarak söylüyorum bunu. bilgisayar oyuncusuyum ben. ama şunuda biliyorum gamepad masterı gelse 8 taşındaki çocuk takır takır indirir fare ile microsoft bununla ilgili ciddi çalışmalar yaptı verim alamadılar auto aim bile ekleseler olmuyor. fps oynayacaksan ya fare ile oynayacaksın ya da ben tetik çekmeyi seviyorum diyorsan konsola devam edeceksin.

 • Eofdred @eofdred

  bu boyutu söylemeyi unutmuşum bu benimde çok canımı yakan bir konu. rpg oyunlarında bile gırla böyle şeyler çok haklısınız en adil oyunda bile bir klavye makrosu ile karşılaştığında hapı yutuyorsun.

 • Eofdred @eofdred

  konsolunda ciddi kusurları var genel olarak ele alırsan. konsolda sosyal iletişim sıkıntılı bunu belirtmek lazım. eso çıktığında bakalım ne yapacaklar 5 tane guild chat + zone chat + say + group chat bunları klavyesiz nasıl kotaracaklar.
  sonra konsolda oyun shaibi olması daha fazla sorumluluk istiyor cd kaybolursa yandın. steam gibi bir sistem var mı bilmiyorum var ise niye bu kadar insan hala kutulu oyun alıyor.

  ha bunların hepsi sanırım steam konsolu ile çözülecek problemler ama linux olduğu için önüne gelen onuda hacleyecek. bakalım.

 • Eofdred @eofdred

  bilgisayara 3bin lira harcayan adam 20 liralık sandalyede oturuyorsa onun tutup dövün zaten 🙂