Benzin: 8,67
Mazot: 8,71
Otogaz/LPG: 7,35

Ben hep 50 liralık alıyorum diyenlerin alabileceği: 5,7 litre benzin / 5,7 litre mazot / 6,8 litre LPG

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Amazon Prime geliyor. Fiyat aylık 7,90. Şu anda yurtdışı Prime Türkiye için 6 Euro ve eğer cidden bu fiyattan çıkarsa iyi üye sayısına ulaşır. Zaten sadece 1 aylık Twitch Sub 39 tl. Ekstra olarak Prime Video ve Ücretsiz Kargo hizmeti de var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mount & Blade II: Bannerlord Steam en çok istek listesine eklenenler listesinde 8. sırada. (Global liste bu arada, Amerikan Steam'den görüntü aldım) #MountAndBlade2Bannerlord #Bannerlord

BeğenFavori PaylaşYorum yap

0850'li numaralardan bıktım!

Sürekli arıyorlar bunu engellemenin bir yolu yok mu? Engellersem bu sefer de bu kargo şirketleri ve bankalar bana ulaşamayacak. Telefonumu kime verirsem vereyim birilerine satıyorlar.

Geçen TV kurulumu yaptırdım ve bana hiç sormadan telefonumu sisteme dahil etmişler. Servis kağıdında iletişim izinlerini kabul ediyorum yazıyor. Üye olduğumuz tüm sitelerde bunu çaktırmadan kabul ettiriyorlar. Ne hizmet almak istesek ilk telefonu istiyorlar. Bunu engelleyen hiçbir şey yok mu?

Bir de birinden arıyorlar, açmazsam ve engellersem başka bir numaradan arıyorlar. Taktikleri de bitmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TCL ne zaman ülkemizde TV satmaya başlayacak? ABD'de rekabetçi fiyatlar ile Amazon en çok satanlar listesinde en üst kısımda hep TCL modelleri var. Türkiye'de rakipsiz kalan LG vs Samsung yurtdışı fiyatlarının çok üstünde fiyatlara TV satıyor.

TV'leri websitelerine eklemişler ama satış hakkında bir bilgi yok. #TCL #SmartTV

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Hepsiburada neden indirimli ürünlerin fiyatlarını zırt pırt değiştiriyor. Bir ürün alacağım bir gün 500 TL artıyor, diğer gün biraz fiyatı düşüyor. Sonra hepten artıyor ve alacağım üründe 100+ stok var. Buna rağmen fiyatı neden değiştiriyor, cidden anlamadım. Amazon Avrupa sitelerine bakıyorum, stoklar bitene kadar aynı fiyat. #blackfriday

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung 49RU7100 modelinde Apple TV uygulaması var mı acaba?

Ayrıca bu model neden sadece Orta Doğu ve Güney Asya'da satılıyor. Bir sıkıntı yaşar mıyım bu modelin Avrupa ve Amerika'da satılmamasından dolayı?

#televizyon #AkıllıTelevizyon #SamsungSmartTV

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7