Bu sitede çok şişman var onlara tavsiye olsun. Bu belgeseli izleyin ve ibret alın. Hayırlı kilo vermeler.
http://www.imdb.com/title/tt3892434/

That Sugar Film (2014)

Directed by Damon Gameau. With Damon Gameau, Hugh Jackman, Milla Bakaitis, Richard Davies. Damon Gameau embarks on an experiment to document the effects of a high sugar diet on a healthy body.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bence gündemde değinilmesi gereken bir konu. Ben hayatımda çekiliş işine girmem ama halen bu çekilişlerden umutla bir şeyler bekleyen insanlar var, belki onların da bir şeylerin farkına varmasını sağlar. @gamsizm #HaftalıkGündemeMalzeme
https://eksisozluk.com/turkiyede-cekilislerde-hile-yapilmasi--5467966?a=popular

türkiye'de çekilişlerde hile yapılması

birçok firma; ürün satışını arttırmak veya marka ve ürün tanıtımı yapmak için çekilişler düzenlemektedir. çekiliş sonucunda çeşitli hediyeler verilmektedir. bu hediyeler araba,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

LP ağabeyinizi twitterdan takip etmeyi unutmayın gençler. Gerek paylaşımlarıyla gerek beğenileriyle çok faydalı kullanıyor o mecrayı. Gericiyseniz sizi üzebilir yalnız tavsiye etmem 🙂
https://twitter.com/leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • murat Y. @rapmonster11

  kendileri kurdukları sosyal medyayı da kullanırsa belki daha iyi olur

  • Oytun @oytun

   Burada seviye çok düşük. Dün mevzu oldu zaten yok LP'yi gündemde tek görünce mideleri bulanmış bazı yararsızların. Çoluk çocuk tribi çekecek değil kaç yaşındaki adam. Sınırlarını kendi belirlediği sosyal medya hesabında keyfine göre takılıyor. Yoksa Wise gibi virüsler adamın peşini bırakmıyorlar.

  • murat Y. @rapmonster11

   @oytun seviye düşükse bizde çıkalım değilmi

   alakası yok seviye ile istemediği ile muhatap olmaz twiterde seviye ayrımı yok ordada taciz eden eder

  • Murat Gamsız @gamsizm

   LP yorumlardan bezmiş durumda o yüzden genel olarak kendi kabuğuna çekildi. Biz de gel yaz diye ısrar etmiyoruz. Ticari olarak yanlış yaptığı ama zaten LP ticari bir insan olsa Türkiye'nin ilk donanım sitesi DHW bugün hem açık olur hem de LP çok farklı yerlerde olurdu.

  • Oytun @oytun

   @rapmonster11 Öyle olmuyor işte o işler ne yapsın gelip buradaki beğenmediği tipleri mi engellesin site sahibi olarak, sonra onlar yeni hesaplarla gelip ortalığı iyice bulandıracaklar kavga gürültü eksik olmayacak 😀 Biraz aklınızı kullanın yahu. Site sahibinin sosyali kullanması gibi bir mecburiyeti yok, diğer ortaklar kullanabilirler bu onların tasarrufudur.

  • Oytun @oytun

   @johnsmith Adam zaten kullanıyordu burayı siz yenisiniz herhalde. Değişik değişik tipler türediğinden uzaklaştı. Murat Gamsız'a karşı öyle nefret besleyen büyük bir kitle olsa eminim o da uzaklaşırdı. Adamı kendi sitesinde tehdit ettiler daha ne olsun 😀 Adam ister mi kendi sitesinde yazı yazmamayı sanki keyfi bir durummuş gibi bakıyorsunuz. Biraz mecburiyetten kaynaklanıyor bu mesele.

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   @gamsizm aslında burada da gönderileri yoruma kapatma gibi bi seçenek olsa benim gibi twitter kullanmayanlar da yaptığı paylaşımları görebilir en azından.

  • Gump @runforrest

   @oytun Burada seviye düşükse twitter daha beter yalnız. Burada top onların kale onların seviyeyi yükseltebilirler. Orası daha kötü bence ipsiz sapsız troll kuyusu. Buradakilere laf yetiştirmesine hacet yok @leventp'nin. Arada aktif olup görüş bildirse bazı konulara yeter aslında.

 • Fatih @fatihy

  Mobilde bu paylaşımın tüm ekranı kaplıyor ve sayfayı kaydırmak isteyince lp nin twit leri arasında kaydırılıyor. İskence gibi ts de daha asagi gidemiyorsun

 • ggzmkst1 @ggzmkst1

  adamın ne işi var ki burada? iyi olanları tenzih ederim ama burada hakikaten seviye inanılmaz düşük. bakın iyi olanlar sakın üstüne alınmasın ama burası insanı yoruyor, onlar için diyorum. ara sıra gelip paylaşım yapsa fena olmaz tabi ama bir şey diyemem kendi tercihi. zaten bu durum editörlerin muhtemelen aralarında anlaşmaya vardıkları bir durum.

Gamsız üstad kutsal topraklara gitmiş. Üstad Vatikan ziyareti yaparsan fotoğrafları bekliyoruz. @gamsizm
https://www.instagram.com/p/BZTJtszl6WW/?hl=tr&taken-by=mgamsiz

BeğenFavori PaylaşYorum yap