LP ağabeyinizi twitterdan takip etmeyi unutmayın gençler. Gerek paylaşımlarıyla gerek beğenileriyle çok faydalı kullanıyor o mecrayı. Gericiyseniz sizi üzebilir yalnız tavsiye etmem 🙂
https://twitter.com/leventp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • murat Y. @rapmonster11

  kendileri kurdukları sosyal medyayı da kullanırsa belki daha iyi olur

  • Oytun @oytun

   Burada seviye çok düşük. Dün mevzu oldu zaten yok LP'yi gündemde tek görünce mideleri bulanmış bazı yararsızların. Çoluk çocuk tribi çekecek değil kaç yaşındaki adam. Sınırlarını kendi belirlediği sosyal medya hesabında keyfine göre takılıyor. Yoksa Wise gibi virüsler adamın peşini bırakmıyorlar.

  • Orcun @orcun

   Burada takıldılar ama sağolsun aramızdan bazı kişiler yıldırdı. yok Levent abi şöyle böyle işte bunlar ... cu gibi gibi vs. adam bıraktı hiç girmiyor. Ha birde şimdi ts'e giren kişi sayısı belli, adamın sosyal medya hesabından ulaşacağı kişi sayısı belli. Ama bence ne olursa olsun arada en azından paylaşım yapması gerekli. Ayda 1 3 ayda 1 vs. vs.

  • murat Y. @rapmonster11

   @oytun seviye düşükse bizde çıkalım değilmi

   alakası yok seviye ile istemediği ile muhatap olmaz twiterde seviye ayrımı yok ordada taciz eden eder

  • Murat Gamsız @gamsizm

   LP yorumlardan bezmiş durumda o yüzden genel olarak kendi kabuğuna çekildi. Biz de gel yaz diye ısrar etmiyoruz. Ticari olarak yanlış yaptığı ama zaten LP ticari bir insan olsa Türkiye'nin ilk donanım sitesi DHW bugün hem açık olur hem de LP çok farklı yerlerde olurdu.

  • Oytun @oytun

   @rapmonster11 Öyle olmuyor işte o işler ne yapsın gelip buradaki beğenmediği tipleri mi engellesin site sahibi olarak, sonra onlar yeni hesaplarla gelip ortalığı iyice bulandıracaklar kavga gürültü eksik olmayacak 😀 Biraz aklınızı kullanın yahu. Site sahibinin sosyali kullanması gibi bir mecburiyeti yok, diğer ortaklar kullanabilirler bu onların tasarrufudur.

  • Oytun @oytun

   @johnsmith Adam zaten kullanıyordu burayı siz yenisiniz herhalde. Değişik değişik tipler türediğinden uzaklaştı. Murat Gamsız'a karşı öyle nefret besleyen büyük bir kitle olsa eminim o da uzaklaşırdı. Adamı kendi sitesinde tehdit ettiler daha ne olsun 😀 Adam ister mi kendi sitesinde yazı yazmamayı sanki keyfi bir durummuş gibi bakıyorsunuz. Biraz mecburiyetten kaynaklanıyor bu mesele.

  • Orcun @orcun

   @gamsizm DHW zamanında da Levent abi pek öyle yorum olayında değildi ama arada gene yazıyordu. Ama sonuçta sizin yazdığınız gibi yazmasın ama, ya arada atıyorum instagramda paylaştığı şeyi vs. gelip şurada 2 kelam yazıp yaparsa biz takipçileri en azından '' ya nasıl site burası kurucuları bile girmiyor '' olayından biraz çıkacağız. Ticari olarak elbet sıkıntısı vardır olabilir ama e şimdi Murat hocam, bizde TS'İ ticari reklam amacıyla takip etmiyoruz. Öyle olsa gider alt delete veya turuncu forumda yazıp yazıp illa birşekilde takılırdık. Neden bıraktık bu yüzden işte ha öbürü neyse de turuncuyu bu yüzden bıraktım. Üyelere karşı kurallar var yönetime karşı tam tersi işliyor. Siyaset yasak boyla sağda solda siyasi reklamlar bana oy verin evete basınlar gifler akıyordu. Yazanı da '' sen kimsin ya '' diyerekten süresiz banlıyorlardı. Ben ne facialar gördüm o turuncu forumda ohooooo.

  • Nuri Karakaş (Argo Navis) @nkarakas

   @gamsizm aslında burada da gönderileri yoruma kapatma gibi bi seçenek olsa benim gibi twitter kullanmayanlar da yaptığı paylaşımları görebilir en azından.

  • Gump @runforrest

   @oytun Burada seviye düşükse twitter daha beter yalnız. Burada top onların kale onların seviyeyi yükseltebilirler. Orası daha kötü bence ipsiz sapsız troll kuyusu. Buradakilere laf yetiştirmesine hacet yok @leventp'nin. Arada aktif olup görüş bildirse bazı konulara yeter aslında.

 • Fatih @fatihy

  Mobilde bu paylaşımın tüm ekranı kaplıyor ve sayfayı kaydırmak isteyince lp nin twit leri arasında kaydırılıyor. İskence gibi ts de daha asagi gidemiyorsun

 • ggzmkst1 @ggzmkst1

  adamın ne işi var ki burada? iyi olanları tenzih ederim ama burada hakikaten seviye inanılmaz düşük. bakın iyi olanlar sakın üstüne alınmasın ama burası insanı yoruyor, onlar için diyorum. ara sıra gelip paylaşım yapsa fena olmaz tabi ama bir şey diyemem kendi tercihi. zaten bu durum editörlerin muhtemelen aralarında anlaşmaya vardıkları bir durum.