#akış #shiftdeletenet
bu şahsı sevmezdim tekrar gözden geçirdim neden sevmiyorum diye doğru bi karar vermişim dedim 🙂 kibirli kendini beğenmiş insanları hiç sevmem. Başarı=Doğru değildir.
https://youtu.be/829i7suahtc?t=13m30s

Shiftdelete kurucusu Hakkı Alkan, girişimcilik hikayesini ilk kez detaylı...

Shiftdelete.net kurucusu Hakkı Alkan bize kendi hikayesini detaylı bir şekilde anlattı. 13 yıllık Shiftdelete serüveni ve daha öncesinde yaptıklarıyla ilgili...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardim #teknoloji
adsl kablo hız testi yapıcak bir cihaza ihtiyacım var yada programa iş yerindeki mevcut ağın 2 bilgisayaar arasında veri alışverişini ölçen bir program veya cihaza ihtiyacım var.
Şu Jack bağladıktan sonra 2 ucuna takıp uçların doğru ve sağlam bağlanıp bağlanmadığını ölçen bir cihaz var onun gini birşey istiyorum.
işini yaptıktan sonra program bile olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım
Arkadaşlar Casper bilgisayarım var bataryası şarj tutmuyor internet den baktığımda 6 hücreli batarya 60 lira civarında 8 hücreli batarya da 110 lira civarında var bu bataryalardan anlayan varmı 6 hücreliyle 8 hücreli arasında çok fark varmı 30 dakika felan fark ediyorsa hiç masrafa girmiyim yada süresi aynı olsada ömrü uzun olur derseniz 8 hücreliyi alıyım ne dersiniz : )

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

#akış #haber
Tüm türkiyede geçerli sinema kartı 30 tl ye her gün 1 filme gidebiliyorsunuz 3D ve gözlük de için de IMAX sinemalara VIP salonlara bile girebiliyorsunuz tavsiye ederim denemek için aylığı 30 tl den kampanya varken alın derim. 😀
https://www.sinemia.com/

SİNEMİA | Özel Sinema Kulübü

Sinemia Özel Sinema Kulübü ile, sinema salonlarında istediğiniz kadar film izleyebilir, hayatı ayrıcalıklarla yaşayabilirsiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Buy DiRT 3 Complete Edition from the Humble Store

Get DiRT 3 Complete Edition, the definitive edition of off-road racer DiRT 3 now expanded with extra content and enhanced with Steamworks integration, including Achievements, Leaderboards and Steam...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım #akış
Bir arkadaş facebook şifresini unutmuş telefondan otomatik girdiği için mail adresinin şifresini bırakın adresi bile hatırlamıyor 🙂 bu hesabı nasıl kurtarabiliriz.

Daha önce başka arkadaşlara olmuştu facebook kimlik doğrulama için yeni bir mail adresiyle hesabın sahibine ait kişinin kimlik fotokopisini istemişti gönderdiğimde yeni mail adresine gelen bağlantıya girerek yeni şifreyi oluşturdum ama bu sayfayı bulamıyorum yada otomatik kendimi yönlendiriyor bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulakiçi kulaklık almak istiyorum tavsiye edebileceyiniz 100 tl civarında kulakiçi kulaklık var mı ses kalitesi ve sağlamlık önemli jak girişi L şeklinde olursa sevinirim.

Aşağıdaki kulaklığı kullanan var mı? fiyatı nasıl değer mi?

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kulaklik/beats-monster-audio-sens-orjinal-kulaklik-P118761154

Beats Monster Audio Sens Orjinal Kulaklık - n11.com

Beats Monster Audio Sens Orjinal Kulaklık 99,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Kulaklık fiyatı Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#akış #turkiyedeolsaneolurdu
https://www.youtube.com/watch?v=85FRI5I5w_E

Amerika'da İnternet Bağlantı Fiyatları: KOTASIZ HAYAT!

Merhaba arkadaşlar, bu videoda özellikle bana çok sorulan bir soruya yanıt vereceğim. Amerika'da internet bağlantısı fiyatları ve kota olup olmadığına dair ç...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • alper212 @alper212

  Hocam iyi güzelde bu ülkenin para birimine göre değişiyor birazda. Dolarla aramızda 3 katı fark var. ISS'ler parçaları da dolarla aldıkları için x3 şeklinde geliyor. Şuanda 25mbit (fiber) 150gb AKN + televizyon + telefon'a 60 Lira veriyorum modem ve uydu alıcısıda dahil. Ama maalesef ki her yerde Uydunet yok. Türk Telekom ve Superonline'ın kucağına düşersen halin çok kötü ülkede.

  • kemalboran @kemalboran

   Türkiye'de bir öğretmen ek ders ücretleriyle falan ortalama 4000 TL maaş alıyor, ABD'de ortalama 6000 USD. Böyle düşününce alım gücü farkı korkunç seviyede. Yalnız ABD vatandaşlarının da yaşam tarzının kusursuz olduğunu söylemek zor. Videolardaki aşırı kilolu, yürümekte zorluk çeken insan ortalamasının ne kadar yüksek olduğunu görmem mümkün. Ayrıca sigortanız yoksa sürünmeye mahkumsunuz. ABD'de sağlık sistemi de berbat. Basit bir ameliyatla iyileştirilebilecek katarakt rahatsızlığı yüzünden sigortası ve parası bulunmayan binlerce kişi kör oluyor ABD'de.

  • alper212 @alper212

   @kemalboran Sonuç olarak zengin daha zengin, fakir ise daha fakir daha da fakir olmaya gidiyor.

  • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

   25mbit'e değil o para. Sen 3mbit'li pakete 60 lira veriyon. Ama her ay ilk hafta hız aşırtma veriyor.

  • alper212 @alper212

   @huseyinekrem 150gb aşmıyorum ki hocam. ay sonuna kadar gidiyor bana.

   Edit: O yüzden 150GB almış oluyorum işte. Yoksa 25mbit 35GB pakette var 🙂