Bally yapisticiya alternatif aliexpress üzerinden bulabilecegim bir ürün var mi?
(Bez ve deri yapistiricam, ne diye aratsam bulamadim)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

Goldenfir lowest price SSD 120GB 60GB SSD 2.5 sataIII Solid state drive 960GB...

Cheap 60gb ssd, Buy Quality ssd 120gb directly from China ssd 120gb price Suppliers: Goldenfir lowest price SSD 120GB 60GB SSD 2.5 sataIII Solid state drive 960GB ssd 500g hard drive disk 240gb 360gb...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=QP07Jq5b88M

Yarim saatlik bir inceleme ama kendimi izlemekten alamadim.... Tuhaf araba (Ingilizce)

The $370,000 Aston Martin Lagonda Is the Weirdest Luxury Car Ever

GO READ MY COLUMN! http://autotradr.co/Oversteer THANKS TO AUTOSPORT DESIGNS! http://www.autosportdesigns.com/ www.autosportdesigns.com https://www.instagram...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

VB, C, Asm, Delphi bilen bir adam neden Python ögrenmeli?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • arsenik @sha-2

  Veri bilimi, makine öğrenmesi, büyük veri alanlarına ilgin varsa bu alanlarda şu anda en popüler 3 dilden biri piton. Dİğerleri r ve belki de cpp olabilir.

  • arsenik @sha-2

   @hex4d0r Evet ben de öyle biliyorum. Haskell ile veri bilimine girişselerdi haskell popüler olur derdik.
   Bir de akademisyenler için geçerli oluşu eskidendi. Artık basbayağı üniversite mezunları bu sektörlerde çalışıyor.

  • arsenik @sha-2

   @hex4d0r Farklı iki taraf biraz. Birisi pazar analiziyle ürüne yol çiziyor veya şirketin gelecek 5 sene planlarındaki önemli kritik kararlarda büyük role sahip oluyor ve diğeriyse öyle bir ürün ortaya çıkarıyor ki değil 5 sene, 10 sene kafadan tepeye oynuyor.

   Ben öyle bir şart koşulacağını sanmıyorum. Genelleme yaparak konuşacak olursam ülkedeki kendine mühendis diyen mühendis kalitesi bile ortadayken yüksek lisans zorunluluğu ne derece fark yaratır bence hiç yaratmaz. Fark yaratacak kişi mühendislik disiplinine sahip olduğu andan itibaren zaten yüksek lisans yapmasa da o farkı yarattırdığını hissettirir.

   Yani tabii bir de diğer taraftan düşünürsek ülkede yazılım sektöründen beklentiler neler ki karşılayacak kitle ne çaba sarf etsin? Arz talep ilişkisi. Ne yazık ki uzaya araç gönderiyor gibi bir sektör yok bu ülkede. Varsa yoksa otomasyonla kafayı bozmuş bir toplumuz. Para getirir mi? Evet bu ülkede hala getirir.

  • arsenik @sha-2

   @hex4d0r Globalde de olmaz öyle şey. Küresel açıdan düşünürsek akademinin ne b.k yiyeceği hiçbir özel kuruluşu bağlamaz. En azından benim düşüncem böyle. Küresel çapta bir şirket sahibi olsam işçinin yüksek lisans okumasını tabii ki bir avantaj sayarım ama bilgisayar bilimleri alanındaki çalışanım için lisans dahi sallamam. Matematik ve küresel çapta şirket olduğu için İngilizce çok iyi bilmeli. Gerisi hiç önemli değil.

   Not: Tabii biraz da kültür. 😀

 • Serdar @serdaracikyol

  Tamamen öğrenmeseniz bile bir göz atın. İşiniz düşerse zaten öğrenirsiniz.

Kargalarin cok uzun yasadigini ve cok zeki oldugunu biliyordum. Ama konusabildigini .....

https://9gag.com/gag/a2ojnrd

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Apartmanin altinda bisikletlerimizi koydugumuz yer var, diger bisikletin siboplarini calmislardi onu buldum hallettim ama bu sibobun sorunu ne cözemedim. Sisiriyorum, birakinca geri kaciyor.
Araba icin kullanilan siboplardanmis. Tornavidasiyla birlikte aldim ama icine girmiyor. Icindeki seyi ne görebiliyorum ne de cikartabiliyorum. Yeniside oturmuyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap