Türknet arkadaşını getir linki paylaşmak neden yasaklandı?
#turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aylardır türkneti kullanıyorum yani 4-5 ay olmuştur sanırım hiç bir sorununu görmedim, yavaşlama bağlanmama kopma, hiç bir sorun yok. Tekirdağ'da en azından. İlk başlarda çok kızmıştım, evet o zamanlar teknik desteği inanılmaz kötüydü, şimdi nasıl bilmiyorum işim düşmediği için aramadım. Bunun dışında internetimi de arayarak upload'ı 3mbite çıkarttım. Mutlu mesut yaşıyorum. Ayrıca 1 ay bedava olayını da denedim. Kardeşimin evine de bağlattık, onlar da adsl kullanıyorlar ve maksimum hız aldıklarını malum markadan çok daha iyi olduğunu söylediler.
#turknet #TürknetPişmanlıkDeğildir #Turknetdestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba, bir yandan oyun oynayıp, bir yandan da bir hikaye anlatmak amacında olduğum parodilerin ikincisini yaptım. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=fd9RzfnoH0I

Fallout 4 Hikayeleri - Bölüm 2

Bu bölümde paramız bitiyor ve fakir köylülerin işlerini yapıyoruz. Hepsi de sırf bir kaç kuruş için. Bu işin sonunda prestij ve bilgisayar ağımızı genişletse...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet rezilliğe devam. Düşük olan internet hızlarım, ölü olan hat değerlerim yaklaşık 15 iş günüdür hala aynı. Ne gelen, ne giden, ne arayan var. Dün kapattıracağım eğer düzelmezse dedim, adam bana; "gelin iptal işleminizi yapalım." dedi. Çok ilginç bir firma bu. Vodafone' Ttnet bütün iss'lerin 60 mbit destekliyor dediği evde 26 mbitte, upload 1.50 mbitte sürünüyorum ve bana alabileceğim maksimum hız bu deniyor. Ya da sürekli hattıma bahane bulunuyor. Gerçekten lanet olsun size ve vereceğiniz hizmete. Başka bir alternatif olsa var ya bir saniye durmam.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TurkNet Arkadaşlar tam tahmin ettiğim gibi 4 iş günü geçen arızam tamir edilmedi, Türknet çamura yatarak sorun hattınızdadır dedi, hattımı değiştirmiştim oysaki ve değerler aynıydı. Kimse eve ve apartmana gelip gitmedi, ve yeni arıza kaydı açıldı 2 gün daha bekleyecekmişim. BTK'dan yeni bildirim açacağım. bir 4 gün daha bekleyiş ve sonra yine çamura yatacaklar hadi hayırlısı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 24
 • Griffith Gurifisu @ogulcank

  Kendilerine yazmama ve btk şikayeti ile pazartesi sabahı şunu yazmama rağmen halen ısrarla sorun hattımda diyorlar. Bu ilk btk şikayetim;
  "75 saat önce internet performansımın olması gerekenden düşük olduğunu, hat değerlerimin çok kötü olduğunu ve bu internet sağlayıcıyı seçme sebebim olan 4mbit upload hızı yerine ancak 2 alabildiğimi, hızımın sınırlandırıldığını söyleyen bir şikayet kaydı açtım, müşteri hizmetlerini arayarak defalarca yetkili biriyle görüşmek istemem rağmen kimse aramadı ve beni hep geçiştirdiler. Yasal süreci çoktan geçen arıza kaydı için şikayetçiyim. Bugün bu saate kadar hala kimse gelmedi. Arıza kaydımı 27.09.2017 saat 13.30 da açtım. evimdeki hattı iki kez değiştirdim ve elektrikçi ile, ev hattımda problem olmadığını saptadık, muhtemelen arayıp bana "Hattınızda problem yok, sorun ev hattınızda diyecekler". Başıma bunun gelmesini istemiyorum gelip adam gibi ölçüm yapmalılar sorun onlarda mı değil mi diye, onlardaysa düzeltmeliler. Normalde santrale, ve vdsl kutusuna çok yakınım, bu değerler aşırı kötü, en az 40 mbit alabilmem gerekirken değerlerim rezil gibi. Müşteri hizmetleri ise üç gündür beni her seferinde geçiştirip bir kenara atıyor. Hatta sizin gibi madur olan bir sürü müşterimiz var dendi, bu ne demektir ya? Yapın kardeşim o zaman, öyle değil mi? Bunun sorumlusu Türk Telekom ya da çalışmayan işçilerse, onlarda çıksın ortaya."

 • Griffith Gurifisu @ogulcank

  Buda "Tam tahmin ettiğim gibi sorun hattınızdadır dediler." Başlıklı ikinci şikayetim;
  Bugün sorun çözüldü diye arayıp ev içi hattım değişmiş ve sorun hala aynı olmasına rağmen, bir önceki şikayetimde bunu yazmama rağmen yüzsüzce bana sorun hattınızdadır dendi. 4 gün sonra arıza kaydımdan. Eve tüm gün kimse gelip gitmedi, apartmana da. Değerlerim hala berbat bir durumda, herhangi bir yetkili ile halen görüşebilmiş değilim. Öyle sanıyorum ki yasal sürelerini koruyabilmek için suçu ev hattıma açıp yeni arıza kaydı açtılar, ama yeni arıza kaydından saydırmayacağım, buraya yazdığım gibi kayıtları var, bu süreyi de eskisinin üzerine ekliyorum ben. Hadi bakalım. 4 iş günü daha bekleyip sorunun ısrarla benim hattımda olduğunu söylemeleri için heyecan duyuyorum.

 • Griffith Gurifisu @ogulcank

  Yani bana btk üzerinden ne diyebilecekler onu merak ediyorum, btk ya cevap olarak sorun hattınızdadır mı diyecekler değiştirdiğimi belirttiğim halde? Bu nasıl bir rezillik şuan düştükleri durum? İstediğim şey nedir; suç kimdeyse suçu o firmaya atsınlar, onlardaysa adam gibi suçluyuz deyip özür dileyecekler. Suç tt'de ise onunda icabına bakacağım.

 • Griffith Gurifisu @ogulcank

  İlk ay faturam üzerinden de indirim yaptırmayı düşünüyorum eğer suç onların çıkarsa. Her türlü hakkımı arayacağım.

#turknet @turknetdestek Arkadaşlar özellikle Türknet kullananlar bana yardım eli uzatın. İnterneti upload 4mbit dediler öyle bağlattım, modemde 2800 küsür upload görüyor ama 2 mbit geliyor. 27.09.2017 saat 13.30 da arıza kaydı açtım 48 saat geçmesine rağmen yapmadılar. Her gün arıyorum. 2 kez yetkili birine bağlayın dedim aramadılar, en son biraz önce konuştum yetkililer bu konuda hiç bir şey yapamaz dedi kadın bana. Elle arttırın oradan upload'ı dedim, oda bana upload'ı arttıramıyoruz, ping konusunda buradan bir şey yapamıyoruz dedi. Yarın nöbetçi ekipler falan var diye zırvaladı, ne yapacağım bilmiyorum. Ayrıca pingim de yüksekmiş gibi geliyor(vodafone adsl varken 11 ping vardı), modem değerleri ve hız testi ektedir. Ne yapmalıyım ben? Mail'de attım onlara. İnternet sitelerinde 50mbit alabileceğim yazıyordu hız olarak, kendileride öyle dediler bağlatırken. Evim santrale yakın, daha önce vodafone adsl kullandım, modem değerleri çok olumluydu buna nazaran.
Not; arkadaşlar ankastreden evime direk kablo var, kalın ve sağlam. Kablolarımda hiç bir sorun yok, test ettim.
Not;
Bugün kabloyuda değiştirdim, sorun hala aynı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 19 / 39