Android 5 güncellemesi yapan LG G2 sahibi kardeşlerim güncelleme ile telefon nasıl oldu görüşlerini paylaşabilirler mi ? Ona göre bende karar vereceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler LG G2 kullananlar pc suite üzerinden yazılım güncellemeye baktım şu anda bir güncelleme gözüküyor ? Güncelleme yapayım mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar evinde su sebili kullananlar bana fikir verebilirler mi ? Evde kullanımı nasıl gürültüsü falan var mı elektrik tüketimi hakkında hiçbir bilgim yok bu konu hakkında şimdiden teşekkürler. Yazın ve özellikle ramazan ayında evde genelde sürekli bir soğuk su sıkıntısı yaşıyoruz bende evdekilere bir tane sebil alalım falan dedim ama onlar pek yanaşmıyorlardı belki etraftan kullanımı ile ilgili birkaç söylenti duydular ama ben hiçbir bilgim yok en iyisi kullananlara sorayım dedim ? Çok bir bütçe de ayıramayız açıkçası böyle 500-600 lira olanları gördüm o kadarını alamayız onların kaliteleri arasında nasıl fark olur ucuz olan ile daha pahalı olan arasında ne gibi sorun yaşayabiliriz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir arkadaşımın bilgisayarında internete bağlanıp herhangi bir siteye girdiğinden 1 süre sonra Türk Telekom uyarısı verip siteden çıkıyormuş. Bahsettiğim siteler pornografik olanlar değil diyor yani her sitede böyle yapıyormuş sorunu ne olabilir bana sordu bende anlayamadım aklıma burası geldi sormak. Film izleme sitelerine giriyor yanılmıyorsam fakat bir süre sonra atıyor benim aklıma acaba Telekom sitede +18 içerik tespit ettiği anda falan mı atıyor diye aklıma geldi ama genelde böyle durumlarda siteye en başta girilmez sizce nedeni ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler birşey sormak istiyorum dışarda rüzgar olduğu icin ara ara internet gidiyor evde tivibu kullandigim icin televizyonda gidip geliyor cok sinir oldum. Bu ruzgar internete nasil etki ediyor uydudan farki yok su anda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benro tripod olarak nasıldır ? Kalite olarak bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millet cuma akşamı İstanbul'a yola çıkacağım cumartesi akşamı 3 ADAM'a gitmek için bizi sabah ortaköye kahvaltı yapmak için bırakacaklar sonra cevahir alışveriş merkezine ordan sonra da taksim'e bırakacaklar. Size sorum şu vaktimizi en iyi nasıl geçirebiliriz ? İstiklal'de falan buraya gelmişken görmeden gitme dediğiniz yer var mı ? (Mekan, mağaza, pasaj vb ) Ortaköy ve cevahir alışveriş merkeziden de önerilerinizi alabilirim 😀 Mesela ortaköyde kahvaltı yapacağız gezinin bize maliyeti 110 lira zaten o yüzden bütçeyi az çok anlamışsınızdır öğrenci adam 1 günde ne yapabilir ? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aranızda vücut geliştirme ile uğraşan var mı ? Dumble seti alacağım biraz uygun fiyatlı olanlardan iki adet dumble bir tane uzun bar olan halter gibi kullanılan olan setlerden yalnız sorun şu bazılarında vinly kaplı diyor aranızda kullanan varsa fikirlerini almak istiyorum vinly kaplı veya düz dökme demir olanlar arasında ne fark var ? Ağırlık olarak fark yok zatende ne bileyim dökme demir olanlarda sorun oluyor mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 21 / 35