@umtk #TeknoYardım Merhaba, telefonlarınızı yüzde kaçta şarj etmeye başlayıp yüzde kaçta çıkarıyorsunuz? Bu konu hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

@umtk ve arkadaşlar,
Xiaomi Redmi Note 8 Pro,Xiaomi Redmi Note 9S,Samsung Galaxy M31,Samsung Galaxy A51,Xiaomi Redmi Note 9

Bu telefonlar arasında kaldım.Bu telefonların bildiğiniz kronik sorunları ve deneyimleriniz nasıldır? Genel olarak değişik sorunlarını okuruyorum çünkü.Bütçem maalesef yüksek değil ve telefon almam gerekiyor.Yorumlarınızı bekliyorum

#TeknoYardım #akış #Öneri #ceptelefonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Merhaba, anakartım maalesef g31m-es2l . Biraz etki etmesi anlamında ADATA 120GB SU650 SSD almayı düşünüyorum bu SSD hakkında farklı farklı yorumlar okuyorum kendisini nasıl bilirsiniz? Önerileriniz nelerdir?

İlerde yeni bir sisteme geçmeyi düşünüyorum ama şu anlık aşağıdaki sistemi kullanmak durumundayım bu sistem maalesef oldukça eski.Verilecek cevapları tahmin ediyorum ama yükseltme adına parça fikriniz var mı? Maksat biraz idare etsin.

Anakart :Gigabyte ga-g31m-es2l
İşlemci: Quad 8400Q
Ram: 4 GB
Ekran Kartı: AMD R HD5450 1 GB

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Hp pavilion g6 laptop bataryası arıyorum.Destek olabilecek var mı?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar 8 mbit desteği olan bir altyapı mevcut tanıdığımda (hepimiz bu değeri alamayacağını biliyoruz..) önerebileceğiniz kullandığınız internet tarifleri şirketleri hangileridir? #TeknoYardım #İnternet #internettarifeleri

netspeed " speed extra 8 " paketini kullananlar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burag Kalaycıyan @winkl3

    altyapı araştırması yapın zaten türk telekom, superonline ve kablonet altyapısı dışında bir şey yok.Bunların altyapılarına bakın.Alabileceği en yüksek neyse onu verenden alın.Aldığı sadece 8 ise Millenicom veya Netspeed öneririm.

i7 tws bluetooth kulaklık kullanan var mı arkadaşlar? Memnun musunuz?

#Kulaklık #bluetoothkulaklık #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım İyi geceler sorunum siemens ankastre fırın prize takıyorum göstergeye 00.00 yazıları geliyor,sonra bir anda hiçbir müdahale de bulunmadan bu yazılar göstergeden kayboluyor.Cihaz çalışmaya devam ediyor.Ne yapsam sorunu çözemedim.Bir fikri olan arkadaş var mıdır şansımı denemek için yazayım dedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap