3 gündür Sony Wf1000xm3 kullanıyorum. Telefon ile kullanırken sorun yok, her şey güzel ama bilgisayarda cızırtılar ve seste 3-4 saniyede bir kopmalar oluyor. 1 senedir de Wh1000xm3 kullanıyorum. Onda hiç böyle bir sorun yaşamadım. 2 farklı bilgisayarda denedim ikisinde de oluyor. 🙁

Biraz araştırıp kopmaların süresi çok az daha uzattım ama hala berbat. Sanırım tek çözüm bluetooth adaptörü almakmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Galaxy Tab S7 kuponla 4250 TL'ye alabiliyorum. Halihazırda galaxy note 8 kullanıcısım ama not alırken rahat etmek için büyük ekrana geçmeyi düşünüyordum çok uzun süredir. Kafamda Ipad Air 4 almak vardı kalemle ama 2000 tl daha ucuza geliyor? Kullananlar da vardı burada, tavsiye eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son 1 tane kalmıştı. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Merhabalar,

Bir süredir başta saç ve kirpik olmak üzere vücudumdaki tüm kıllar dökülüyor. Saç diplerim dokununca acıyor ve saçlar inceliyor. Cildimde de kurumalar bazen de kanamalar oluşuyor. Şu ortamda hastaneye gitmek konusunda çekincelerim olduğundan erteledim haftalardır. Aile hekimini aşar mı acaba bu konu? Yoksa direkt cildiyeye mi gitmeli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Browser artık 50 sekmenin üzerine çıkabiliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10'da televizyona live share üzerinden kablosuz olarak görüntü aktardım. 2. ekranın çözünürlük ayarlarını değiştirirken dondu ve ağ adresi alınamadı diye hata vermeye başladı. Diğer bilgisayarım sorunsuz bağlanabiliyor. Hatayı aldığım bilgisayar başka televizyona sorunsuz bağlanıyor. Çözüm önerisi olan var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@senturkmurat1999 Merhabalar. Aylar önce dış ortam sesini azaltmak için kulaklıklarınızda kulaklık süngeri kullandığınızı söylemiştiniz. Sennheiser cx300s için almayı düşünüyorum. Tx400 veya t167 hangisini tavsiye edersiniz? İkisi de uyumlu gözüküyor.

https://www.hepsiburada.com/comply-foam-t167-model-medium-kulaklik-sungeri-p-HBV00000570L1#reviews

https://www.hepsiburada.com/comply-foam-tx-400-izolasyon-artirici-kulak-sungeri-p-HBV0000034PQD

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Murat Şentürk @senturkmurat1999

  İyi akşamlar hocam, ben comfort serisi uç kullanmıştım. Attığınız ikinci linkteki ürün comfort serisinden. Bu seri uçlar böyle biraz daha tombalak diye tercih etmiştim. Hani belki daha iyi tutunur ve daha iyi izole edebilir diye. Deneyimimi aktarmam gerekirse kulağa tutunma gayet iyiydi. Düşme vs. gibi bir sorun ile karşılaşmadım. Yalnızca yürüyüş yaptığımı, hareketli bir spor yapmadığımı da belirtiyim. Ses izolasyonu konusunda da başarılıydı bence. 12. sınıfta üniversite sınavına hazırlandığım için sınıf gürültüsünü bastırsın diye aldım. Epey gürültülü bir ortam vardı(30 küsür kişilik bir sınıf) ve ortam gürültüsünü kesti. Tabi dışarıdan gelen sesleri engellemek sizi olası tehlikelere karşı savunmasız bırakabilir. Bu konuda dikkatli olmak lazım. Yaşadığım olumsuzluklar nelerdi diye sorarsanız ilk olarak çok uzun ömürlü olmadığını söyleyebilirim. Ben üçlü değil de tekli olarak aliexpressten aldım. Ambalaja ve malzeme kalitesine göre çakma gibi durmuyordu. Ne yazık ki 3-3.5 ay gibi bir sürede parçalandı teki. Kulaklık ucunun çevresini saran kısım ile sünger ayrıldı birbirinden. Diğer bir konu da sıcak basıyordu kullanırken. Kulak sonuçta vücut ısısını dengelemek için vücudun önemli bir kısmı. Kulak kanalını sünger sarınca sıcaklıyordu o bölge. 2. linkte yer alan ürün tx-400 diye geçiyor. Eğer waxguard denen kulak sıvısı ve kiri engelleyen filtreli modelinden isterseniz onu da aynı fiyata buldum: https://www.hepsiburada.com/comply-foam-tsx-400-izolasyon-artirici-medium-kulak-sungeri-p-hbv00000549ga . Bunun tx400 den tek farkı waxguard özelliği de olması diye biliyorum. Olumsuz bir yorum var ama tx modelinde de olumlu yorumlar var, ikisini bir arada tek ürünmüş gibi de düşünebilirsiniz. İlk linkteki ürün hakkında bir bilgim yok ama yorumlar olumlu, o da memnun edebilir. Çok uzun yazdım, kusura bakmayın 😀 .

  • Mustafa (NeolindTR) @neolind

   @senturkmurat1999 Sennheiser CX 2.00 ne önerirsin?

   Kutudan çıktığı hali ile kullanıyorum. Hangi boy oluyor acaba benim silikonlar?

  • Murat Şentürk @senturkmurat1999

   @neolind hmm şimdi bir de o boy mevzusu vardı. Açıkçası ben aldığım zaman hangi boy aldım hatırlamıyorum. Bahsettiğiniz kulaklık zannedersem 4 boy silikon ile geliyor. İnternet üzerinde Sünger uçların ölçülerini bulmak mümkün. Hani ona göre tercih edebilirsiniz. Belki Sennheiser ile iletişime geçerseniz yardımcı olabilirler (duyduğuma göre müşteri memnuniyetine önem veren bir firma). Model olarak soracak olursanız yukarıda dediğim gibi ben comfort model kullandım, deneyimim de yazdığım şekildeydi. Isolation modeli sünger kullanan bir arkadaşım vardı. Sennheiser bir zamanlar kulaklık ile beraber bu süngerlerden veriyordu. Onun kulaklığının yanında gelmiş. Memnundu.

  • ddgsef13t33 @ddgsef13t33

   Dediğiniz gibi bir etki sağlıyor ise ihtiyacımı karşılayacak bir ürün. Masa başında kullanacağım. ama ter yağ olayına nasıl tepki gösteriyor acaba? Tx400 daha uygun gibi yorumlar da olumlu.Tamamen dünyadan soyutlanmak istiyorum. 🙂 Yanıtınız için çok teşekkür ederim.

  • Murat Şentürk @senturkmurat1999

   @ddgsef13t33 rica ederim. Alırsanız deneyimledikten sonra yorumlarınızı da paylaşırsanız sevinirim. Hatta bir inceleme bile yazabilirsiniz.

Galaxy Note 8'e Ocak güncellemesi geldi. S8'lere 2 gün önce yollandı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap