Kulaklığın arkasındaki parça çıktı. Bunu ne ile sağlam bir sekilde yapistirabilirim? Parça metal.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Senegalli yolcuya terörist misin diyen taksiciyi çalıştığı duraktaki taksiciler darp etmiş. 🙂

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/aracina-binen-turist-icin-sozleri-soke-etmisti-iste-taksicinin-son-hali-41158382

Aracına binen turist için sözleri şoke etmişti! Diğer taksiciler bu hale...

Senegalli yolcuya yönelik sözleri ile gündeme gelen taksiciyi, çalıştığı taksi durağındaki şoförler darp etti. Ayrıca, Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifi, aracına aldığı...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Samsung Browser'a güncelleme gelmiş. Bir hoş olmuş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Note 8 Android Pie güncellemesi gelmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Kulaklık alma arefesindeyim. Sennheiser'ın ie 60 modelini gördüm. Biraz eski bir kulaklık. Şans verilebilir mi? Momentum in ear veya tekrardan cx 3.00 almakta seçeneklerinin arasında.

https://www.amazon.com/Sennheiser-IE60-Headphone/dp/B005N8W23C/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1549396552&sr=8-2&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=sennheiser+ie60&dpPl=1&dpID=41gAfxV7kwL&ref=plSrch

Amazon.com: Sennheiser IE60 Headphone: Home Audio & Theater

Amazon.com: Sennheiser IE60 Headphone: Home Audio & Theater
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
 • Halid @abdhbal

  CX3.00 niye pahalanmış ya? 17 dolara almıştım geçen sene.

 • TwoCenk @twocenk

  https://youtu.be/GpmreIK-ypk
  Bu kişinin yorumları genelde objektif oluyor. Doğru noktalara parmak basıyor. Kanalında çok fazla kulak içi kulaklık yok ama izleyiciden gelen öneriler ile çekiyor.

 • Orcun @orcun

  Verilir, ie8 kullandım bir süre çok güzeldi ie60'da güzel bir kulaklık zaten ie serisi pek üzmez. Öyle momentum falan bunlar güzel ama ie serisi ayrıdır. Ama bunu dinleyeceğin aygıt dac şu bu umarım kötü değildir. Çünkü öyle olursa bu seferde '' ya bu nasıl kulaklık 115 dolar verdim ya 600 lira para teee bunu satın alan elime tıklayan parmağımı alayım çekiçle kırayım '' dedirtebilir. Ama biraz daha doğal ses olayına kayarsan shure'da bakabilirsin. Keza aynı şekilde se535 modelini de kullandım ama bunları ben hifiman hm901 ile kullanıyordum. 🙁

 • emrebn @emrebn

  Cx 3.00 var fakat diğerlerini kullanmadım. Öncelikle kaliteli bi kulaklık kesinlikle. Çok hpr kullandım ona rağmen en ufak sıkıntısı yok. Ses olarak ise baslar zayıf tizler ise güzel. Genel olarak dengeli bi sesi var. Enstrümanların sesleri birbirine de kerışmıyor. Çok anlamam ama bence güzel bi kulaklık.

Benzine ikinci "güncelleme" gelmiş. 6.03'ten 6.19'a çıktı bizim burada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Halihazırda kotalı superbox kullanan müşterilerine Turkcell'den bir sürpriz var. 31.12.2018 tarihinden önceki kotalı müşterilerine taahhütleri bitene kadar kota sonrasında 10mbit sınırsız internet hediye ediyor. 2019'dan itibaren kotaya ek hızları para ile satacak. Yani gerçek kotalı olacak.

**Sınırsız superboxlar ayrıca devam ediyor.

Fiyat arttığı için almakla almamak arasında kalmıştım. Keşke alsaymışım diyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • PCMODTR @pcmodtr

  Önümüzdeki ayın 24'e kadar bu üste bahsi gecen tarife ile devam edicem.Sonrasında ortalama 250dow/50up'lu interneti sınırsız 279₺ ile kullanmaya başlıycam.

  • ddgsef13t33 @ddgsef13t33

   Benin burada 70 ile 190 arası gidip geliyor. Değişiklik olmazsa 10mbit sınırsız alacağım. 1 kere paket düşürme istediğin kadar da paket yükseltme hakkı veriyorlar. Yaz aylarında geçebilirim ben de sınırsıza yetmez ise.

  • PCMODTR @pcmodtr

   @ddgsef13t33 Valla üstat benim istediğim hızları veren başka bir ISP yok buralarda. Yalnız kafama şu takılıyor gecenlerde 10Gbps XG-C100C ethenet kartı satın aldım.Bu karta bağlayıp speedtest sonuçlarım 300dow/55up dayanıyor.Gigabit ile test ettiğimde 102dow/17up gibi çıkıyor.