Windows 8.1'in 90 günlük deneme sürümü var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler bana online ingilizce öğrenebileceğim bir site önerebilecek olan var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Benim en sevdiğim incelemeler @leventp ile @gamsizm 'in yaptıkları. İkisinden biri olmayıp yerine herhangi biri girince izleme kalitesi düşüyor bence. Sizce ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Galaxy Tab S bir süreye Teknosa'da olacak. Ne düşünüyorsunuz bu tablet hakkında ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • huni @huni

  Örneğin telefonunda kullandığın facebook uygulaması aynen duruyor tabletin faydasını hissetmiyosun(ipad kullanmadım bilmiyorum)çoğu şey böyle ben büyük ekranda oyun oynamak video izlemek için aldım

 • Cgrrkk @cgrrkk

  Appleların teknik özellikleri iyi olmasa da fiyatları pahalı olması beni sinir ediyor aslında 😀

 • Cgrrkk @cgrrkk

  Ayrıca tabletlerin wifi ve mobil veri işini sevmiyorum. Sanırım çoğunluk wifi alıyor. mobil veri olanlar daha pahalı 🙁

 • Emrah Öztürk @emrah-ozturk

  Samsung tablet işinde baya ilerledi, şahsen Samsung'a biraz antipatim var ama son dönemde güzel şeyler yaptılar. Güncelleme ve kasma işine gelince, Nexus 7 kullanıyorum ve ne güncelleme derdim var ne kasma. Ama Nexuslar da iPad'den daha iyi değil, kabul etmek lazım. iPad'de sevmediğim şey ekranın en boy oranı, özellikle minide kullanissiz geliyor bana o oran.

Öncelikle herkes için hayırlı olsun yerleştirmeler. YTÜ İnşaat TR kazandım. Var mı YTÜ kazanan beyler ???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

@gamsizm Abi incelediğiniz ürünlerin çoğunluğu çok pahalı. Az insaf edin, söyleyin firmalara daha uygun fiyatlı ürünler yollasın. Şahsen artık videoyu izlemeden önce fiyatına bakmaya başladım. Yoksa beğensem neye yarar ki fiyat uçuk olduktan sonra.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

HEPİNİZDEN YORUM/ÖNERİ BEKLİYORUM!
Merhaba TeknoSeyir ailesi 🙂
Şu sıralar üniversite tercihlerimi yapma aşamasındayım ve kafamda çok fazla soru işaretleri var. MF4 (Mühensilik) puanında 22.700 MF3 (Sağlık) puanında 20.500. oldum. Ben küçüklükten beri mühendislik isteyen birisiyim. Biraz önce tercihlerimi sıraladım. Toplamda 23 tane. Hepsi mühendislik. (Bilgisayar, Elektrik Elektronik, İnşaat ve Makine) Bunların sadece 7si devlet. Sorularım şunlar:
1. TOBB ETÜ hakkında bildilerini, görüşleriniz neler ?
2. Özyeğin, İzmir Ekonomi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin isimlerini ilk defa duydum. Sizce bu üniveriseteler nasıllar ?
3. Özel üniversiteler devletlerden daha iyi mi ?
4. Yıldız Teknik'in yurt dışı ve yabancı dil olanakları nasıl ?
5. Elektrik elektronik bölümü dersleri çok zor gibi görünüyor bana. (Bilgisayar mühendisliğine göre.) Cidden çok zor mu ?
6. Bilgisayar mühendisliği artık öldü mü, yani iş imkanları azaldı mı ? (Babam öyle diyor.)
7. Son olarak siz olsaydın mühendislik yerine fizyoterapistlik, diş hekimliği, eczacılık, moleküler biyoloji ve genetik yazar mıydınız ?
Lütfen yardımcı olun şu kardeşinize 🙂 Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Melih AYDIN @melih_aydnn

  dediklerinin çoğunun cevabını bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim seçerken üniversiteden çok asıl yapmak istediğin işe göre tercih et yani hangi mesleği yaparsan mutlu olacaksın ve işe yerleşmen kolay olacak yoksa bir üniversite eğlenirsin oynarsın ama bitti mi açıkta sap gibi kalırsın. lütfen dikkatli seç bu yüzden. Özel üniversite güzel ama ücrette ileride sıkıntı çekmiyeceğini düşünüyorsan öyle yaz bence daha çok yurt dışında dil öğrenme ve yüksek lisans yapma gibi konulara para ayırmalısın. dediğim gibi en önemlisi ne yapmak istiyorsan ona git, kendini o işte hayal et. inşallah hayırlısı olur senin için.

 • Fatih Kınık @fatihkinik

  istersen oxford bitir... İş başvurusu yaptığında cicili bicili CV'ni kenara atıp sana iş başvuru formunu baştan ayağa doldurtacak bir ülkede yaşıyorsun... 4 senelik okul mezunu olda ne olursan ol...

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Bilgisayar Mühendisliği ölmez bence (aynı sektörde herhangi bir branşa rahatlıkla geçilebilir bence: veritabanı, sistem yöneticiliği, cpu farm, bulut sistemler-her ne kadar güvenilir bulmasamda-, uzaktan algılama, siber güvenlik, biyometrik sistemler, şifreleme), ayrıca çok geriden takip ettiğimiz için yurt içinde ekmek yer (yalnız ek yurt dışı ilavesi çok süper olur). Genetik olur, nano mühendislik olur, yinelenebilir enerji olur, endüstriyel tasarım (çok geniş bakış açısı istiyor) olur.
  İzmir Ekonomi bayadır var.

 • irb @irb

  bölüm tamamen sizin isteğinize kalmış ancak -bana göre- yapabileceğim en iyi tavsiye okulları mutlaka gidin görün.

@leventp ve @gamsizm'ın tek işleri TeknoSeyir değil herhalde. Ben gerçek mesleklerini ve ne mezunu olduklarını merak ediyorum. Bilen varsa yazsın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7