Ps4 ps store da fırsat ve indirimler segmesi artık yok. Sadece ps hits var. Indirimli oyun yok artik. Herkestemi boyle?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türk kardeslerin firması olan Crytek 5 stüdyo sunu kapatiyormus. Yazik valla turkler diye gururlaniyoduk😳 http://venturebeat.com/2016/12/20/crytek-shuts-down-5-game-studios-after-a-weak-2016/

Crytek shuts down 5 game studios after a weak 2016

Crytek has closed five game studios and is concentrating all of its resources in its remaining shops in Frankfurt, Germany, and Kiev, Ukraine.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Wall street journal analistine gore ps5 2018 2. yarısında çıkacakmış.bu arkadas ps4 slim ve pronun cikis tarihlerinide yaptigi analizlere gore dogru tahmin etmis.?
http://vgpwn.com/analyst-reveal-which-year-the-ps5-is-going-to-release/

Analyst reveal which year the PS5 is going to release

An analyst who accurately predicted the launch of the PS4 slim and PS4 Pro claims to know when Sony's next console, the PS5 will be releasing.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben yeni gordum belki daha once haberi olan vardir ama rx 490 benchmark sizmis. Gec kaldilar biraz ama..

http://www.pcgamesn.com/amd/amd-rx-490-release-date-specs-price

AMD RX 490 - release date, specs, price and rumours

Is the AMD RX 490 using Vega or dual-Polaris GPUs? Or even being released at all?
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Joel and Ellie's journey continues with The Last of Us Part II -...

Let’s cut to the chase. The sequel to The Last of Us is happening. It’s called The Last of Us Part II and here is the just released announcement trailer (coming soon to this post). I can’t tell...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternette aşağıdaki haber geziyor. Doğruluğu nedir bilen yaşayan varmıdır? :

Not:haber bir siteden alıntıdır.

PS4 Pro bazı 4K TV'ler ile uyumsuz!
Paylaşın
Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Televizyonunuz 4K olsa bile konsolunuz 4K görüntü veremeyebilir. PS4 Pro alırken dikkat!
23.11.2016 / 21:00
PS4 Pro bazı 4K TV'ler ile uyumsuz!
Sony'nin yeni oyun konsolu PlayStation 4 Pro ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşandı. Cihaz, televizyonunuz 4K olsa bile konsolunuz 4K görüntü veremeyebilir. PS4 Pro alırken dikkat! Çünkü uyumsuzluk yüzünden konsoldan görüntü alma kısmında bile büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

PlayStation 4 Pro inceleme PlayStation 4 Pro inceleme
PlayStation 4 Pro inceleme ile karşınızdayız. Uzun süredir merak edilen, Sony'nin ara nesil...
PS4 Pro ile 4K TV'niz uyumlu olmayabilir
Sony geçtiğimiz aylarda yeni oyun konsolu olan PS4 Pro'yu duyurdu, Kasım ayının başlarında da cihaz marketlerde yerini aldı. 4.20 TFLOPS Polaris mimarili işlemci sayesinde de konsol hem doğal hem de upscale olarak 4K görüntü vermeye başladı.

Forbes'in haberine göre, buz dağının görünmeyen kısmı biraz sıkıntılı olabilir. Birçok PlayStation 4 Pro kullanıcısı TV uyumsuzluğu nedeniyle 4K görüntü alamıyor ve bunu denediğinde boş ekran ile karşılaşıyor.

Sony her ne kadar bu durumla alakalı olarak TV geliştiricilerini hedef gösterse de sorun sistem yazılımından kaynaklı gibi görünüyor. Çünkü konsol üzerinde yapacağınız bir oynama ile 4K ve HDR özelliklerini TV üzerinde aktif hale geliyor.

Eğer siz de böyle bir problem yaşıyorsanız yapmanız gereken, Konsolu güvenli modda başlatmak ve HDCP bağlantısını değiştirmek oluyor. HDCP 2.2'dene HDCP 1.4'e geçtiğinizde 4K/HDR özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Elbette 2.2'de aldığınız kaliteyi alamıyorsunuz ve işlemi sürekli olarak tekrarlamanız gerekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Herakles @herakles

    Bir çok 4k desteklemeyen ve 4k gücü yetmeyen tvler 4K TV adı altında ucuz fiyata satıldı. Yoksa 1.500 TL 4k alabileceğinizi mi sandınız 🙂 1 sene önce alından tv bile. TRT 4K kanalında takılmalar oluyor acaba neden 🙂 Yazlımla HDR, 10 bit yapma,HZ değerlerini yükseltme bunları saymıyorum bile 🙂