Arkadaşlar Kaft'ın bu animasyonu hangi programla ve nasıl yapılmıştır. Yani bunun bir metod adı var mı?
https://www.instagram.com/p/B2o0B1gg0HW/?utm_source=ig_web_copy_link

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 da yaşadığım donma problemi ile bir düşüncem var. 3 ayı aşkındır disk birleştirme kapalıydı. Hani derler ya disk birleştirme mekanikler için. Windows 10 katı hal sürücü olarak gösterip onuda en iyi duruma getiriyor olabilir. SSD için gerek yoksa bu özelliği pasif hale getirmeliydi zaten. En iyi durumnu getir özelliğini tekrar aktif ettim ve sorun çözüldü gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yazılımsal mı donanımsal mı tam bilemedim.
Windows donuyor, belli bir süre işlem yapmadıktan sonra donoyor ve başlat menüsü, masaüstü hiç çalışmıyor. Görev yöneticisi çalışıyor ama. #Teknoyardım Özellik güncelleştirmesi 6 haziran yüklü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Arkadaşlar laptop adaptörlerinin ses çıkarması normal mi? Orjinal olmayan ve öncesindede kullanılmış adaptör "cııııızz" diye ses çıkarıyor. Orjinal olan ve halen kullandığım adaptöre kulağımı dayadığımda da traktör sesi duyuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Arkadaşlar geçen BİM 1800 TL ye laptop sattı. Ve remi çok düşüktü, içini açan ya da bilgisi olan var mı? rem anakartta lehimli mi yoksa slota mı takılı? Birisi cpu-z programıyla bakmış ve-slot falan gözükmemiş. Tek slot olsa bile slot 1yazması gerekmez mi #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Arkadaşlar şöyle ki; motosikletime alarm sistemi takdırdım. Uzun süre yatışta olan motosikleti kullanmak için çıkardığımda gördüm ki uzaktan kumanda çalışmıyor. Kumanda da ışık yanıyor aletde açık ama ikisi iletişim kuramıyor. Bazı yerlede kumandayı cihaza tanıtma metotları var ama benimkinde bulamadım.

Sebebi sizce nedir yada daha önce buna benzer birşey yaşayan oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap