#Teknoİtiraf #GelinİtirafEdelim #akış

-Apple fan boyuyum ama hiç bir apple cihazını kullanmadım.
- Milletin s3 sevmemesine rağmen ben cihazımı bayılarak kullanıyorum.
- GTX 950m li diz üstü bilgisayarım var ama 2 aydır açmıyorum. Eski ekran kartı bile olmayan masa üstünü kullanıyorum. Linux filan yüklemesi eğlenceli oluyor.
- İşime yaramayacak olan logitech ürünlerini bile alıyorum. Logitech fan boyuyum ( Direksiyon seti, Web camera vs..)
-Bilgisayarda cs 1.6 dışında oyun oynamadım.
- Çocukluğumda (6-14) annemin cüzdanınında aşırı miktarda para çaldım ve o parayla konsol oyunu alıyordum.Fark ettiğini biliyordum ama ses çıkarmıyordu.Her aldığım parayı not etmiştim o zamanın parasıyla 950 milyon çalmıştım askeri ücret 500 milyon civarlarınday dı. Çalışmaya başladıkdan sonra annemin cüzdanına gizlice 2.200 tl yakın para koydum halada maaş aldığım zaman 3 5 koyarım.
- Çalıştığım yerden aldığım maaş 1.200 yediğim paralarla 2.000 tl geçiyor. Patron hakkımızı vermiyor kendi cebine koyuyordu mecburum. Çalıştığım yer Mado.
-Eskiden annem komşuya götürmem için verdiği yemeklerin yarısını yolda yerim. Bir ara gene annem çıtır çıtır börek yapmış komşuya götürmem için bana verdi bende dayanamadım gene yarısını yedim sonra komşuya götürdüğüm de kalan böreklerin yarısını bana vermişti yemem için. O günden beri bütün yemekleri tam götürüyorum. Hiç yolda yediğim olmadı o günden sonra.
-Küçük kuzenim yanımdan ayrılmıyordu kurtulmam ve arkadaşlarımın yanına gitmem lazımdı. Kuzenime dönüp hadi saklambaç oynayalım dedim ve onu ebe yapmıştım o 50 kadar sayana kadar ben pırrr kaçmıştım
-Sigara içtiğimden hala ailenin haberi yok ( yaş 21 )
-Liseyi hala bitiremedim. Yaklaşık 7 senedir lise okuyorum . Açık lise
-Herkezin izleyip hayatı değiştiği filmleri ben izlediğim zaman yarısında kapatıyorum zevk alamıyorum. Anlamıyorum nasıl izliyorlar ve hayatları değişiyor. Genelde yasaklı film, İşkence filmleri ve özellikle lezbiyen filmleri çok hoşuma gidiyor. Profil resmindeki mavi kafada en sevdiğim lezbiyen karakterlerden biri
-32 yaşında bir sevğilim var. Maturelerden hoşlanıyorum kendi yaşıtım kızları sevmiorum onlar bana çok çocuksu geliyor. Hayatı sadece eğlenmek için gelmişler gibi.
- Aileme yalan söyledim üni gidiyorum diye önceki madde de dediğim gibi hala lisedeyim.
- Araba sürmek hiç ilgimi çekmiyor. Otobüse 2 tl verip istediğim yere götürüyorken neden araba sürerek kendimi yorim
- İlk okula giderken millete oyun hileleri yazıp kazık fiyata satardım. O zamanlar fazla interneti olan yoktu
- Müslüman olmama rağmen cuma namazından başka ibadetim yok. Aklımda hala bir çok soru var onun için islam ile iç içe geçemiyorum
İTİRAF EDECEK ÇOK ŞEYİM VAR AMA ŞİMDİLİK BU KADAR YETER. BELKİ İLERİDE TEKRAR YAZARIM...

BeğenFavori PaylaşYorum yap