Çağrı merkezinde çalışmış veya bilgisi olan varmı.başvuru yapmıştım,sözlü mülakat olumlu sonuçlanmış. evrak teslimi ve işbaşı eğitimi verilecek haftaya.personelci bayan 2 hafta eğitim 1 ay iş başı ondan sonra evden çalışma olacak dedi.

fazla bir umudum yoktu,her yer personel çıkarırken belki olmaz diyordum.

maaş olarak asgari+prim.daha önce çalışmış biriyle konuştum 3 bine yakın oluyor dedi.

darda kalıp iş arayanlara allah yardım etsin çok zor bir durum sürekli bir umut oldu olacak diye beklemek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8
 • commodore500 @commodore500

  Yakınım yaklaşık 6-7 yıldır çalışıyor hatta geçenlerde terfi aldı . Zor bir iş, sebat etmek şart, sakin olmak şart, iyi bir iş bulana kadar gözünü kapa

 • *__Y__K__* @ykenan

  @airoso ,cevabın için saol.dediğin gibi tüm firmalar dünyanın en büyüğü en kurumsalı,bende sana benzer şekilde işsiz kaldım.mülakatta çok rahattım net konuştum,personelci bayan,müşteri taklidi yaptı beni ikna et filan tarzında,telefonda yapılan hakaretler,küfürlere karşı tepkin nasıl olur dedi.duymam dedim 🙂

  bazen aynı soruyu 3-4 sefer sordu,bazı soruların cevabını beğenmedim filan dedi,çok garip bi mülakattı, 1 saatten fazla sürdü. çıkarken çok zor oldumu dedi yoo keyif aldım dedim. neden bu kadar rahatsın dedi,yerine göre davrandım strese girsem paniklesem net olmasam işe uygun olmadığımı düşüneceksiniz dedim,umudunu yitirme elbet vardır nasibin dedi. 45 yaşlarında bayandı

  • Airoso @airoso

   hayırlı uğurlu olsun ben iş kısmından ciddi ciddi çok memnundum, takmamayı öğrenince iş kebap (çağrı sayısına bağlı tabi). Yalan söylemediğim bi işti, umarım yalan söylemek zorunda kalmazsın.

  • *__Y__K__* @ykenan

   @airoso çok saol, görev tanımı belliyse yapacağın iş belliyse iş öğreniliyor bir süre sonra,orda beklerken molaya çıkanlarla filan konuştum,geneli 20-35 yaş arası.

   bazı şeyleri duymassan mesai ve mola saatlerine dikkat edersen,çok zorlanmassın dedi.

   netten baktığıma göre zaten hazır metin veriyorlarmış.

   çoğu yer bırak asgari ücreti 2000 lira maaş lütufmuş gibi konuşuyolar

 • Yetkin @tozyet

  Allah kolaylık versin. Cok zor. Bir sene yaptım

 • kei @kei

  İşkur üzerinden alıyorlarsa (%99 öyledir) mobbing yapıp istifaya zorluyorlar. Kuzen 1 sene tt çağrı merkezinde çalıştı sürekli internet üzerinden kredi kartı dolandırıcılığa uğrayıp tt playstore üzerinden harcama yapılanlar arıyormuş ve sürekli küfür yiyordu. En sonunda yeter dedi bıraktı.
  Yine alt kataki komşunun kızı da çağrı merkezinde ama o genelde "borcunuz var ödeyin" aramaları yapıyor ve evden çalışıyor aylardır.

Haftasonu Lisans kpss var,tedbir olarak maske,eldiven,uzun kollu gömlek,küçük şişe dezenfektan
sınav dönüşündede tüm elbiseler çamaşır makinasına düşünüyorum aklıma bunlar geldi,siz nasıl gitmeyi düşünüyorsunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • Orkun @orkkoc

  Dezenfektaı içeri alacaklar mı ondan emin olmak lazım. Benim de eşim girecekti ama risk almamaya karar verdik. Bizim için çok kritik bir sınav olmadığı için.

 • Mlih @melih-atmaca

  Bende gireceğim hocam Daha 2 hafta önce Alese girdim Bir sıkıntı yaşamadım Sadece maskem vardı Girişte elinize dezenfektan sıkıyorlar Sınav salonuna girip sıraya oturunca maske çıkarmak serbest Ben çıkardım Yanımdaki, önümdeki sıralar boştu Salonun tüm camları ve kapı açıktı

 • merakli @merakli

  Bu kadar abartmaya gerek yok. Zaten binaya girerken dezenfektan sıkıyorsun eline. Maske de veriyorlar. Sınıflarda önün arkan falan boş. Girerken ve çıkarken sosyal mesafeye dikkat et yeter.

 • kei @kei

  Kpss bilmiyorum ama ben yks'ye girdim dezenfektan'a bir şey demediler, siz işi garantiye almak için dezenfektanın üzerindeki etiketi sökün. Bize Borel marka ıslak mendil vermişlerdi ama kpss için büyük ihtimal vermezler.
  Eldiven gereksiz zaten dezenfektan varmış. Onun haricinde sınav olurken maske ister istemez çıkarılıyor çünkü maskeyle sınav çözmek imkansız. Sadece sınav başlayan kadar takın diyorlar çünkü sınav süresince kimse kıpırdamıyor zaten.

Merhabalar herkese

Üniversite öğrencisi kardeşime 1500-2000 lira aralığında notebook lazım.
genelde ofis kullanımı gibi olacak, oyun veya harici program kullanımı yok .

kriter olarak 1080p ekran ve ssd düşünüyoruz,

Amd intel farketmez.

model önerilerinizi bekliyorum 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9