Arkadaşlar selam. You Tube İzlerken Alttan Ve Yandan Add Options Yazan Boş Reklam Gibi Kutular Çıkıyor. Ve Video Baştan Başlıyor. Bunu Nasıl Engelleriz? Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İyi Akşamlar. Teknosada Asus Zenfone 6 799 TL.Nasıl Alınırmı Bu Telefon?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Arkadaşlar Geçmiş Bayramınız Kutlu Olsun Der Fikirlerinizi Merak Etmekteyim. 2000 TL Ye Samsung s5 mi Iphone 5s mi yoksa Lg G3 Mü. Hangisini Önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • lorem ipsum @lorem-ipsum

  G3 al çünkü G3 tek erin muharebe silahıdır 🙂

 • Melih ÖZTAŞ @melihh

  Her sene aynı şey kardeşim bi dakika yav
  Iphone 5s çıkarken yok parmak izi sensörü pahalı olacak cart curt
  Iphone 5 çıkarken ekran büyüyecek kasada daha fazla metal kullanılacak vs vs
  .
  .
  Sonuç iphone lar hep aynı fiyattan çıktı. Şimdide yok safir ekran yok büyük ekran vs siz böyle dediğiniz sürece zaten telefon fiyatları artacak. Yurtdışında (Avrupa'da) m8 ile s5 aynı fiyata satılırken Türkiye'de arada 300 tl fark var. Bunun sebebi işte bu düşünce. O plastik 2200 ise tl htc 2500 olur 2700 olur diye diye telefonun fiyatı Türkiye'de 2500 tl oldu. Bu düşünce kırılmadıkça Türkiye'de telefon fiyatları artarak gidecek. Ne olur buna izin vermeyelim.
  Bu olayın aynısı gm elite de de oldu donanımhaberde Muzaffer Golcü özellikleri saydı ve fiyatının 1000 tl olacağını söyledi. Herkes o kadar gözünde büyüttüki telefonun fiyatını 1200 e çektiler.

arkadaşlar selam. ps4 psn plus abonesi olmak istiyorum fakat kredi kartı bilgilerini girdikten sonra adres kısmında sıkıntı oluyor. Adresi kabul etmiyor.Çözüm bilen varmıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar İyi Akşamlar. Worldbazar dan oyun alan yada alışveriş yapan varmı? Varsa Bir Sıkıntı Yaşadınız mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese İyi Akşamlar. Kaspersky den başka bu zırt pırt açılan oyun siteleri sayfalarını engelleyen bir virus proramı varmı key filanda istemeyen?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar PS4 mü XBOX ONE mı ???

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16