@leventp pizzacılar mesaja ne çözüm bulacak diye merak etmeye gerek kalmadı, bulmuşlar: http://indirdikgitti.pizzahut.com.tr/ bu link yemeksepetinde bedava tatlı için formu doldurun şeklinde çıkıyor, olur da şartları okursanız bütün bu form bilgilerinin her türlü kullanımı ve paylaşımına izin vermiş oluyorsunuz formu doldurarak. Madem izin vermiyorlar kandırarak alırız demişler. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • AranelSurion @aranelsurion

    "Arzu ettiğiniz her zaman ve hiçbir gerekçe göstermeksizin 444 6 555 nolu telefon ve restoranlarımızdan bize ulaşarak tarafınıza elektronik iletişimleri durdurabilirsiniz, ilgili talebiniz yasal süresinde işleme konulacaktır." arayacaksınız da, yasal süreyi sonuna kadar kullanacaklar da derken bununla kim uğraşır bilmiyorum.

Golden Week eventinin gelmesiyle beraber, $10 'a The Secret World keyi veriyorum arkadaşlar, şuan Steam 'da 49 TL, key sitesi Kinguin 'de 40 TL. Teklifim ilk gelen bir kişi için geçerli maalesef.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=9UZYyImnESY

Ufak bir teklifim var:
The Secret World, b2p (tek sefer al, serverler kapanmadıkça oyna) bir mmorpg oyunu, klasik alıştığımız fantezi oyunlarından tamamen farklı, modern bir zamanda ve karanlık bir atmosferde, Illuminati, Templar ve Dragon 'un kontrol savaşını ve dünyayı kaplayan karanlığı (filth) anlatıyor, klasik level ve sınıf sistemi bulunmayan, yüzlerce skillin hepsini alabildiğiniz, ancak en önemlisi senaryosu ve questleri ile ilgi çeken bir oyun.

Oyunu anlatmamın iki sebebi var; birincisi dünyanın en yazık edilmiş mmo 'su olması, hala tavşan kes domates taşı mmo 'ları malı götürürken TSW'nin bilinmemesi, haliyle sevdiğim ve desteklediğim bu oyuna yardım etmek istemem, hem de teknoseyir üyelerine bir teklifim olması:

Şuan oyun g2play 'de 5€, Funcom 'un haftasonu etkinliği sebebiyle bugün oyunu alıp kayıt esnasında benim kodumla kayıt olursanız 1 aylık membership (ekstra özellikli üyelik) hediye ediliyor bana. Bu sebeple teklifim şu: ilgilenen arkadaşlar olursa oyunu g2play 'den almanızın -tamamen güvenilir bir site, denedik- yarı fiyatına ortak olabilirim, 2,5€ ya piyasadaki en ucuz TSW 'ye sahip olursunuz, ben de bir aylık membership kazanırım, kazan-kazan yaparız.

İlgilenen arkadaşlar olursa alta yorum atabilirsiniz 🙂 Şimdiye kadar 3 arkadaşla bunu yaptık ve bir sorun yaşamadık, etkinlik sadece bugün için geçerli.

The Secret World - Combat & Abilities Gameplay

This GameSpot exclusive video for The Secret World focuses on developing characters that are completely unique to your style. Follow The Secret World at GameSpot.com!...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@emrearat şöyle de yapılmışı var bende 🙂 ilk başlarda yaptıklarımız (küpler) biraz amatörlüğe geldi ama kenarları gerçekte öyle belli olmuyor. Çok güzel oyuncaklar, hem de zaman güzel geçiyor uğraşırken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Amazon 'dan dijital oyun alan var mı, nasıl alıyorsunuz? U.S. adresi istiyor sanırım, yok tabii ki öyle bir adresim, ancak bir sinsilik yapabiliyor muyuz? $10 a Titanfall var, alınır: http://www.amazon.com/Titanfall-Pc/dp/B00DC9T2J6 (amerika da olup gift yaparsanız istediğiniz paypal a da gönderebilirim tabii)

Amazon.com: Titanfall: Pc: Video Games

Amazon.com: Titanfall: Pc: Video Games
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Logitech 'in Arx Control özelliği. LGS 'ye yeni eklenmiş, son zamanlarda güncellemediyseniz güncellemeniz gerekiyor. Daha sonra iOS/Android cihazınızı bilgi ekranı olarak kullanabilir, fare/klavye makrolarınızı ayarlayabilirsiniz, oyun başlatma/müzik kontrolü gibi özellikleri de kullanabiliyorsunuz. Henüz yeni bir uygulamaya göre fena da değil, hoş görünüyor. Bunun gibi başka uygulamalar da illa ki vardır, ama bunun avantajı Logitech ürünleri tercih ediyorsanız, sizde zaten kurulu ve çalışıyor olması.

G15'den sonra LCD ekranlı olmayan klavyelere uzak duruyordum, şimdi bunun sayesinde G910 Orion Spark hayali kurabiliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Zotac GTX780 AMP! ile çok mutluyuz derken o da bazı yazılımlarda artifact sıkıntısına kurban gitti, bu sefer işimi şansa bırakmadım, EVGA GTX 780 Classified aldım, iki gündür kullanıp test ediyorum, taş gibi kart, ek özellikleri ile de 1000 liranın üstüne satılan onca kartın arasından, kuruşluk malzemenin hesabını yapmayıp müşteriyi hakikaten şımartmasıyla gözümde çok büyüdü EVGA. Diyorum bunu alıp geçmeliymişim aslında. (Son 3 aydaki 3üncü kartım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

4790K' yı Amazon 'dan almıştım, gümrük işlemlerinin az tutması sebebiyle bana 65$ refund etmişler bu hafta. 4790K 'yı Türkiye 'de daha çıkmadan 760 liraya almış oldum. Müşteri Memnuniyeti = %101 ^.^

BeğenFavori PaylaşYorum yap