https://www.youtube.com/watch?v=9UZYyImnESY

Ufak bir teklifim var:
The Secret World, b2p (tek sefer al, serverler kapanmadıkça oyna) bir mmorpg oyunu, klasik alıştığımız fantezi oyunlarından tamamen farklı, modern bir zamanda ve karanlık bir atmosferde, Illuminati, Templar ve Dragon 'un kontrol savaşını ve dünyayı kaplayan karanlığı (filth) anlatıyor, klasik level ve sınıf sistemi bulunmayan, yüzlerce skillin hepsini alabildiğiniz, ancak en önemlisi senaryosu ve questleri ile ilgi çeken bir oyun.

Oyunu anlatmamın iki sebebi var; birincisi dünyanın en yazık edilmiş mmo 'su olması, hala tavşan kes domates taşı mmo 'ları malı götürürken TSW'nin bilinmemesi, haliyle sevdiğim ve desteklediğim bu oyuna yardım etmek istemem, hem de teknoseyir üyelerine bir teklifim olması:

Şuan oyun g2play 'de 5€, Funcom 'un haftasonu etkinliği sebebiyle bugün oyunu alıp kayıt esnasında benim kodumla kayıt olursanız 1 aylık membership (ekstra özellikli üyelik) hediye ediliyor bana. Bu sebeple teklifim şu: ilgilenen arkadaşlar olursa oyunu g2play 'den almanızın -tamamen güvenilir bir site, denedik- yarı fiyatına ortak olabilirim, 2,5€ ya piyasadaki en ucuz TSW 'ye sahip olursunuz, ben de bir aylık membership kazanırım, kazan-kazan yaparız.

İlgilenen arkadaşlar olursa alta yorum atabilirsiniz 🙂 Şimdiye kadar 3 arkadaşla bunu yaptık ve bir sorun yaşamadık, etkinlik sadece bugün için geçerli.

The Secret World - Combat & Abilities Gameplay

This GameSpot exclusive video for The Secret World focuses on developing characters that are completely unique to your style. Follow The Secret World at GameSpot.com!...
BeğenFavori PaylaşYorum yap