Merhaba arkadaşlar. WordPress bilgisi olan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdi çalıştığım kurum için online başvuru için bir site oluşturduk. Vatandaş başvuruyu yapınca bize outlook vasıtasıyla düşüyor biz oradan takip ediyoruz. Ancak, ben başvuru yapan vatandaşın daha sonra başvuru sonucunu sorgulamasını yapabilmesini istiyorum.Bunun için hali hazırda bir eklenti var mı? Ya da nasıl yapılabilir? Fikri olup yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şöyle bir düşüncem var. Evde bir adet samsung smart tv var 4k. Telefonu ekrana yansıtıp cod falan oynamak istiyorum. ipega 9099 ya da ipega 9118 modelleri var joyistik amaçlı. Bunlardan bir tanesini alsam verim alır mıyım? akıcılık, rahatlık vs. konusunda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Size teknik bir soru soracağım. Oppo A5 2020 telefon kullanıyorum. Geliştirici seçeneklerinde sRGB modu var. Açıyorum ancak ayarlardan çıkınca tekrar otomatik kapanıyor. İnternette çok araştırdım ancak herkes aynı şeyden şikayet ediyor fakat çözüm üretebilen ya da sebebini bilen yok. Bu konuda bilgisi olan varsa, bilgilendirirse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar. Oppo a5 2020 var. theme store Türkiye'de kullanılamıyormuş. Bunun bir yolu yok mu? İnternette aradım aradım bulamadım. @umtk #Oppo #mobile

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba arkadaşlar. Bu oppo başa bela oldu azcık. Tema değiştirem dedim, mevcut temalar hariç teldeki, mağaza ülkemizde kullanılamıyormuş malesef. Tema uygulamaları varmış ancak ben aramama rağmen bulamadım. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

oppo a5 2020 cihaz aldım. bildiğiniz üzere telefon 720p. Bundan mütevellit youtube uygulaması 720p çözünürlüğe kadar izin veriyor. Ancak bundan önce mesela iphone 6s kullanıyordum o da öyle 720p ama iphone destekliyordu 1080p'yi. Burada teknik bir ayrıntı mı var ? Yoksa tamamen apple'in google ile anlaşıp olaya el atması mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hanıma telefon lazım. Oppo a5 2020 denen aletin fiyat iyi gibi. Xioamiyi isminden dolayı sevmiyoruz 🙂 redöi note 8 demeyin o yüzden 🙂 internette doğru düzgün inceleme yok çinlileri saymazsak. Kronik problemi var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Hamit ÖZLÜ @hamitozlu

    Hanıma daha iyi telefon al kafan rahat etsin.

  • Halil Uçar @ucarhalil

    Aldık a5 2020'yi hanım beğenmedi. Benim 6s'i kaptı geçti 🙂 Kaldık android ile başbaşa yine 🙂 Işıltılı beyaz rengini aldım. 3 gb olayı sıkıntı olmadı şimdilik ilerisi ne olur bilmiyorum. Tek canımı sıkan nokta. Ultra night mode var cihazda ama sadece 4/8 gb versiyonlardamış. Zaten cihazın 4 gb versiyonu Türkiye'de satılmıyor. Oradan bir gol yedik ama sıkıntı yok gCam yükledik biz de 🙂 Kamera instagram için ideal, gündüz çekimi iyi, gece çöp. O fiyata da normal asında. Color Os arayüzü güzel hoşuma gitti. Akıcı telefon, denemek için call of duty indirdim, en yüksek ayarda akıcı şekilde oynatıyor. İşlemci çok tasarruflu, pil harika. Adamın psikolojisi bozuluyor iphone'dan sonra, şarj bitmiyor sanki hiç 🙂 Ekran ips 720p çözünürlük sorun değil. 480 nit parlaklık var. Güneş ışığında çok net gözüküyor. Kısacası fiyatını hakeden bir telefon olmuş. 1900 TL 1850 TL bandında bulunabiliyor. Ama 1600 TL olsa tadından yenmez. Ayrıca ağırlığı tutuşu çok kaliteli duruyor. NFC usb c falan var.

  • Halil Uçar @ucarhalil

    Güncelleme konusunda samsung gibi bokunu çıkarmazlarsa 2 major güncelleme alırsa 2 sene rahat idare eder bu telefon beni.

Arkadaşlar merhaba. Kulakiçi kulaklık alıcam. Benim earpodlar kayboldu yerine bir şey alıcam. Earpod'a o kadar para verecek kadar salak olmadığım için yerine kulaklık bakıyorum. Philips'in 3855 mi ne var bir de jbl T110 bu ikisi arasında kaldım. Bunların haricinde 50-100 TL arası önerebileceğiniz güzel kulaklık varsa tavsiye edebileceğiniz, tüm önerilere açığım 🙂 Şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

GM9 Pro dolby vision desteğine sahip. Peki youtube videolar ya da netflix videolar hdr içerikleri bu telefonda destekliyor mu? İnternette bu konu ile ilgili bir bilgi bulamadım? @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap