Gündemde de paylaşıldı, Ttnet ve Yandex zorlama reklamları yayılmaya devam etmekte, biz halen yönlendirmeyi aşabilmeyi başaramadık ve reklam sürekli hale geldi. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için konuyu yukarı taşımak istedim.

http://teknoseyir.com/inceleme/ttnet-yandex-internete-tekrar-hosgeldin-reklamindan-kurtulma

TTnet Yandex "İnternete Tekrar Hoşgeldin!" Reklamından Kurtulma

TTnet Yandex “İnternete tekrar hoş geldin!” reklamını engellemek Son günlerde hemen hemen her TTnet kullanıcısının bir konuda şikayeti var. TTnet Yandex re
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akışta denk gelmediğim için paylaşmak istediğim bir #Blizzard haberi:

Blizzard 7 yıldır üzerinde çalışıtığı Titan projesinin iptal olduğunu duyurmuş ve daha geliştirme aşamasında yapılan bu iptalin ekonomik etkisinin 50 milyon $ civarında olduğu tahmin edilmekte imiş.
Şu durumda Blizzard bir süre daha WoW'dan gelen paraları saymakla meşgul olacak gibi görünüyor, tabi WoW'un kullanıcılarının gitgide eridiğini de göz ardı etmemek gerek.

Kaynaklar
http://www.polygon.com/2014/9/23/6833953/blizzard-cancels-titan-next-gen-mmo-pc
http://www.gamespot.com/articles/blizzard-cancelling-titan-might-have-cost-the-comp/1100-6422523/

.

Blizzard cancels its next-gen MMO Titan after seven years

Blizzard has officially canceled development on its mysterious next-generation massively multiplayer game Titan. The company confirmed the news to Polygon in a recent interview.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknik bir soruyu buraya açmak istiyorum izninizle...
Kullanmakta olduğumuz notebookta 2'si solda 1'i sağda olmak üzere toplam 3 adet usb 3.0 giriş var. Soldaki usb girişlerinden herhangi birine usb 3.0 harici disk veya mouse sinyal alıcısı takıldığında wireless ağdaki tüm ağlar kayboluyor ve bağlantı kesiliyor. Merak edip bilgisayarı açtık, kablosuz ağ kartının anten kablosunun usb 3.0 girişlerin yanından geçtiğini gördük, ve bu kablo sabitlenmiş durumda.
Nette biraz bakınca bu sorundan çokca bahsedilmiş fakat çözüm önerisi sunulmamış. ( http://www.macobserver.com/tmo/article/usb-3.0-hard-drives-can-cause-wi-fi-interference )

Şu an soldaki usb girişlerine hiçbir cihaz bağlayamıyoruz, acaba bu sinyal kaybı ve çakışmayı önlemek için bir yol var mıdır, veya başından böyle bir sorun geçen arkadaşlar ne tavsiye ederler?

USB 3.0 Hard Drives Can Cause Wi-Fi Interference - The Mac Observer

Annoyed with bad Wi-Fi and Bluetooth performance on your Retina MacBook Pro? That fancy new USB 3.0 hard drive you connected may be the problem.
BeğenFavori PaylaşYorum yap